נוגדי הפרעות (סימפטומים) חרדה

נוגדי חרדה - גיהנום ההתמכרות והגמילה - גוון אולסן עבדה 15 שנים כנציגה בתעשיית התרופות, וחלק מהתמחותה היה סמים פסיכיאטריים. סמים אשר לא מכרה אך הכירה מקרוב הם נוגדי החרדה. גוון השתמשה בנוגד חרדה קסנקס במשך כ- 10 שנים, שבהם התמכרה לסם אך חשבה שהצורך בסם נובע עקב לחץ ומתח בעבודה. גוון טוענת כי הפסיכיאטר הטיפוסי לא יסייע להשתחרר מההתמכרות לסם משום שבהכשרתם הפסיכיאטרים כיום יודעים לטפל רק טיפולים תרופתיים, והם אינם רוצים לאבד מטופלים.

תרופות נוגדות הפרעות, סימפטומים של חרדה - דרכי פעולה, תופעות לוואי - מבוסס על תרגום המאמר תרופות החרדה (Anxiety Medication) - מה את/ה צריכ/ה לדעת על תרופות נוגדות חרדה - תרופות יכולות להקל קצת על סימפטומים של חרדה, אבל זה לא מרפא את הבעיה הבסיסית, וזה בדרך כלל לא פתרון לטווח ארוך. תרופות חרדה גם באות עם תופעות לוואי, חששות בטיחות, כגון הסיכון של התמכרות. כדי להחליט אם התרופה מתאימה לך, חשוב לשקול את יתרונות התרופה נגד החסרונות. לאחר בדיקת אלטרנטיבות נוספות, כולל טיפולים אחרים, שינויים בסגנון החיים שעשויים לעזור, אפשר לקבל החלטה טובה.

נוגדי חרדה, בנזודיאזיאפינים - יקירי המחלקה האורתופדית - ממכרים, מדכאים, שוברים את העצמות ועוד ... בנזודיאזיאפינים - השבר של הנשמה - שוק תרופות ההרגעה למיניהם ונוגדי החרדה כגון קלונקס מתברר כמופקר, רופאים לא יזהירו על תופעות הלוואי משום שהתופעה אינה בתחום האחריות שלהם. לדוגמא אם תופעת הלוואי של בנזודיאזיאפינים היא שבר בעצמות, לא יקום רופא שיחבר בין נטילת הבנזודיאזיאפינים לשבר העצם.

קלונופין (Klonopin (clonazepam

תרופות חרדה רבות ממכרות ובעלות תופעות לוואי מסוכנות