1) Записати у словник назву теми «Time for Leisure» ( Час для дозвілля) і виписати слова із транскрипцією і перекладом на с.48 ( Vocabulary Box). Пишу переклад слів у тому порядку, як вони йдуть у табличці :
прізвисько
незграбний
допитливий
корисний ( той, що може допомогти)
образний, уявний
лінивий
ввічливий
охайний
незвичайний
2) Впр. 1 с. 48 –послухати , прочитати і перекласти коротенькі тексти про дітей ( див. посилання внизу). Учні, яким важко перекласти всі тексти , можуть перекласти будь -які 3 .
Тепер щодо д/з : знову задаю диференційоване д/з, тобто одним учням трішки важче , а іншим –трішки легше. Але , учні, які отримали легше завдання , можуть спробувати виконати важче завдання ( звичайно самостійно). Ніхто нікому не забороняє , головне –це ваше бажання. За результатами контрольної роботи і попередньої домашньої вправи я зробила висновок , що більшість з вас знову забули, як відповідати на загальні запитання , тобто ті запитання , які починаються із Do, Does, Is,Are, Have, Has. Тому деяким учням я написала у Classroom надіслати фото Впр.4 с. 43.
3) Домащнє завдання : Впр. 3 с. 49 ( обов’язково письмово виконують цю вправу наступні учні: Лохань А., Скиба Н., Скиба А., Падалка В., Бузовська С., Мусіяка М., Оникієнко Д., Шприндель В., Ялинний М., Стожок О.. Решта учнів –за бажанням, бо це завдання підвищеної складності. Як виконувати : побудуйте запитання, починаючи словами “Who is “ і “Who has got”. Потім дайте повні відповіді на ваші побудовані запитання . ( див. Впр. 1 с. 48).
4) Домашнє завдання : Впр. 2 с. 49 ( обов’язково письмово виконують цю вправу наступні учні : Горбач А., Маклаков Р., Шеремет В., Пальчун А.) . Решта учнів виконує усно. Як виконувати : перекласти речення, знайти у Впр. 1 с. 48 про яку дитину йде мова і дописати відповідне ім’я. Речення писати повністю , НЕ тестами.
НАГАДУЮ: висилаєте у Classroom ЛИШЕ те письмове завдання, яке задано вам.
5) Домашнє завдання для ВСІХ : вивчити нові слова, вміти їх писати
НАГАДУЮ : виконуємо роботу САМОСТІЙНО , а НЕ з репетиторами. У класі, на уроці репетитора НЕМАЄ ! Покажіть і мені і батькам СВОЇ знання! НАДІСЛАТИ фотозвіт виконаної роботи у Classroom сьогодні 04.11. до 20: 00.
Wednesday, the fourth of November
Reading Comprehension
Variant I ( II)
IV Answer the questions:
1) Where do the mother-cat and the kittens live?
2) Do they have breakfast in the morning?
3) Are the kittens clever?
4) Why don’t they like going to school?
5) Do the kittens like studying foreign languages?
6) Is the mother-cat wise? Why?
03.11.20
ТЕМА : Моє шкільне життя. Активізація лексики. Розвиток навичок письма.