Verenigingen

U kunt de gegevens van uw vereniging laten opnemen op deze pagina: bertrand.vandeginste@diksmuide.be

Woumen kent een actief verenigingsleven hetgeen essentieel is voor de leefbaarheid van het dorp. Het bewonersplatform juicht dit erg toe en vindt het belangrijk voor jong en oud. Verenigingen zorgen voor dynamiek en zijn erg belangrijk voor het sociale leven. Het bewonersplatform wil daarom graag een bijdrage leveren aan alle verenigingen in de contacten tussen de verenigingen, bewonersplatform en gemeente. Hiervoor kan men altijd contact opnemen met het bewonersplatform.

Wilt u meer weten over de verenigingen van Woumen ga dan naar de site van onderstaande verenigingen.

  • ACV Woumen

Marie Rose Develter (Magda Vanassche) - marierosedevelter@hotmail.com

  • Algemeen Boeren Syndicaat ABS

Geert Leeman - geert.leeman@hotmail.be

  • Autocrossers Rooneplezier

Nico Van Walleghem

Manu Mackelberg - emanuel.mackelberg@bnpparibasfortis.com info@mackelberg.be

Wim Coussement - wim-miekecoussement@hotmail.com

Bertrand Vande Ginste - bertrand.vandeginste@diksmuide.be – webbeheer: www.woumen.eu

Karel Famaey - kfamaey@gmail.com - redactie: dorpskrant ‘De Blankaartklok”

Danny Van Acker - vanacker.danny@telenet.be

Filip Boen - boen.f@skynet.be - boen.f@hotmail.be

Geert Averbeke - geert.averbeke@telenet.be

Martina Blondeel - martina.blondeel@gmail.com - jagershof@skynet.be

Kristien Florizoone - familie.pauwelyn@telenet.be

Pol Vanalderweireld - vanal.pol@telenet.be

  • Blankaartvrienden - feestcommissie Woumen

Rudi Jaecques - rudi.jaecques@skynet.be

Danny Rollé - danny.rolle@telenet.be

José Louwaege - louwaegevermander@skynet.be

  • Bloedgevers

Pol Vanalderweireldt - polvanal@gmail.com - vanal.pol@telenet.be

Odette Soenen

  • Bloso-centrum Landhuis De Rhille

woumen@bloso.be - 051/50.15.17

Jan Du Pan - jan.du_pan@bloso.be

  • Chiro ‘De Boomgaard’ Woumen

chirowoumen@hotmail.com

Hoofdleider: Alexander Dedeurwaerder - alexander.dedeurwaerder@hotmail.com

Jonas Dedeurwaerder - jonas.dedeurwaerder@gmail.com

Lieven Vanden Berghe - lievenenliesbeth@skynet.be - 051/50.44.08

Stefaan Debruyne - stefaan.debruyne.woumen@gmail.com

  • Countrydansers

Noël Hendriks

  • Fanfare 'Hoger Op'

Robrecht Devos - fanfare.hogerop@skynet.be - 051/50.23.63

Rudi Jaecques - rudi.jaecques@skynet.be

Bart Lampaert - bart1.lampaert@skynet.be

Geert Averbeke - geert.averbeke@telenet.be

Johny Salembier - johny.salembier@telenet.be

  • Fotoclub

Bertrand Vande Ginste - bertrand.vandeginste@diksmuide.be - webbeheer http://fotostudiobertrand.blogspot.be

  • Gezinsbond Woumen

Voorzitter: Lieven Vanden Berghe - lievenenliesbeth@skynet.be - 051/50.44.08

Secretaris: Jean Pierre D’hulster - jeanpierre.dhulster@telenet.be - 051/50.32.62

Gezinsbondssecretariaat, Grootouders en Senioren, Kortingskaarten (N.M.B.S. en De LIJN), Ledenadministratie, Verkooppunt gsm-kaarten, NMBS-kaarten bioscooptickets

Kerkhofstraat 22, 8600 Woumen - tel 051/50 32 62

kinderoppasdienst: Katleen Maes

Kinderactiviteiten: Krista Struyve

Kinderactiviteiten: Nancy Vanheede

Kinderactiviteiten: Lies Sys

Onthaal, Folderbedeling: Andre Vanroose

Frank Desmet: bestuur

Steven Vanhaverbeke: bestuur

  • Kaartersclub "101 uit"

Odette Soenen

  • Kaartersclub Met de Muil

Odette Soenen

  • KVLV - Vrouwen met vaart - Woumen

Co-voorzitter: Lieve Decru - Lieve_decru@yahoo.com - 051/50.32.62 - 0477/94.74.33

Co-voorzitter: Mieke De Belser - debelsermieke@gmail.com - 0498/40.78.84

Schatbewaarder: Paula Devos - jeanpierre.dhulster@telenet.be - 0494/20.61.95

Ledenadministratie: Marleen Simons - delepierrre-simons@telenet.be - 051/62.40.28

Lessenadministratie: Martine Vannieuwkerke martine.vannieuwkerke@hotmail.com - 0496/25.44.92

Bestuurslid: Lieve Blomme - lieve.blomme@outlook.com - 0493/70.48.94

Bestuurslid: Nancy De Witte - dewittenancy@telenet.be - 0498/29.72.50

Bestuurslid: Mia D'Hulster - mia.dhulster@hotmail.com - 0498/67.52.22

Bestuurslid: Christine Missiaen - christianvangheluwe@telenet.be - 051/50.33.42

  • KWB Woumen

kwb.woumen@diksmuide.be

Bart Lagast - bart.lagast@skynet.be

Danny Van Acker - vanacker.danny@telenet.be

Hubert Sanders - hubertsanders@telenet.be - 051/50.13.38

Johan Lannoye - lannoye.johan@fulladsl.be

Jerôme Vandenberghe - jv187769@scarlet.be

  • Landelijke Gilde Woumen

landelijkegildewoumen@gmail.com

André Delepierre - delepierre.simons@telenet.be - 051/62.40.28

JeanPierre D'hulster - jeanpierre.dhulster@telenet.be - 051/50.32.62

Pierre Stevens - debelsermieke@gmail.com

  • Natuurpunt 'De Blankaart'

deblankaart@natuurpunt.be - 051/54.52.44

Sonja Taveirne - sonja.taveirne@natuurpunt.be

Yvan Cauwenberg - yvan.cauwenberg@natuurpunt.be

Wim Packet - wim.packet@west-vlaanderen.be

Guido Vandenbroucke - guidovedebe@skynet.be - 0477-85 41 38 - Agentschap voor Natuur en Bos (ANB)

  • OKRA Woumen

Jerôme Vandenberghe - jv187769@scarlet.be

Bernard Sinaeve - bsinaeve@skynet.be

  • Orde "Eerbetoon aan meesterkok Jean Berquin" Mede organisatie ‘Festival van het varkentje’

Betrand Vande Ginste - bertrand.vandeginste@diksmuide.be – webbeheer https://sites.google.com/site/foodconsultplus

  • Oudercomité

Lieven Vanden Berghe - lievenenliesbeth@skynet.be - 051/50.44.08

  • Oudstrijdersbond Woumen-Jonkershove

Leon Vanhouwe - Jeanne Dewilde - dewildejeanne@skynet.be - 051/50.16.29

Marleen Gheerardyn - marleen.gheerardyn13@gmail.com

  • Parochie

Medepastoor in de Pastorale éénheid Sint-Pieter Groot-Diksmuide: Priester Bart Malfait - bart.malfait@compaqnet.be - 051/50.05.95

Contactpersonen voor de Pastorale éénheid in Woumen: Priester Bart Malfait - bart.malfait@compaqnet.be - 051/50.05.95

- Hilda Defossez - emmanuel.remaut@skynet.be - 051/51.15. 08

Pastorale ploeg Woumen: voorzitter: Hilda Defossez - emmanuel.remaut@skynet.be

Kosters in de kerk: Romain Serruys - grietenromainserruys@hotmail.com - 051/50.49.36 - Robrecht Devos - robrechtdevos@skynet.be - 051/50.23.63

KerkNet: Marnix Decoutere - 1060@kerknet.be - 051/51.01.50

Kerkraad: Voorzitter: Jean-Pierre D’Hulster: - jeanpierre.dhulster@telenet.be - 051/50.32.62

  • Petanqueclub

Bernard Sinaeve - bsinaeve@skynet.be

  • Ruitervereniging – Landelijke Rijvereniging - LRV

Tim Willem

  • Serpenthoekvrienden

Thierry Rollé - thierryrolle66@gmail.com

Secretaris: Danny Huyghebaert - danny.huyghebaert2@telenet.be

Bernard Sinaeve - bsinaeve@skynet.be - 051/ 50.36.46

Betrand Vande Ginste - bertrand.vandeginste@diksmuide.be – webbeheer http://reusantoon.blogspot.be

  • SAMANA Woumen

Secretaris: Rita Tyvaert - rita.tyvaert@telenet.be - 051/51.04.83

  • Spaarkas ’t JagershofVoorzitter: Martina Blondeel - 051/50.01.58

Secretarissen: Christine Serpieters - christine.serpieters@hotmail.com - 0477- 422696 - Reginald Desender - reginald.desender@telenet.be - 051/50.49.47 - 0475-72 62 78

Penningmeester - Jean Pierre D'Hulster

Commissarissen: Ilse Deburghgraeve - Grania Geldhof - Wim Spruytte

  • Toneelgroep Woumen

Manu Mackelberg - info@mackelberg.be

  • Vinkenzetting

Odette Soenen

  • Visclub 'Ons Recht Woumen'

Reginald Desender - reginald.desender@telenet.be - 051/50.49.47 - 0475-72 62 78

  • Vliegvissers

Joris Verhaeghe

Secretaris - Walter Vanoverberghe - walter.vanoverberghe@telenet.be - 051/54.51.46 - 0497-93 24 24

Johny Salembier - johny.salembier@telenet.be

info@vbwoumen.be - 051/ 50.38.65

  • Wielerclub 'Woumen Sportief'

Voorzitter: Johny Salembier - johny.salembier@telenet.be

Wouter Vanden Berghe - info@wielertoeristenwedstrijden.be

Stefaan Debruyne - stefaan.debruyne.woumen@gmail.com

Bart Lagast - bart.lagast@skynet.be

Geert Versteele - geert.versteele-braem@telenet.be

Hubert Sanders - hubertsanders@telenet.be

Pierre Stevens - debelsermieke@gmail.com

Voorzitter: Reginald Notable - regi.notable@hotmail.com - 0478-43 49 05

Secretaris: Geert Versteele - info@devriesganzen.be - geert.versteele-braem@telenet.be - 051/51 11 14

Sportief coördinator: Danny Seys - seys.danny@telenet.be - 0473-49 24 64 - 050/38.81.41

Penningmeester : Rik Syoen - rik.syoen@eandis.be - 475-60 23 25

PR: Maarten Debruyne - info@studiogigant.be - 0473-46 89 07

PR: Hannes Stevens - hannes.stevens@hotmail.com - 0499-38 96 71

Kledijverantwoordelijke: Dieter Jonckheere - dieterjonckheere@hotmail.com – 0473-57 35 04

Kledijverantwoordelijke: Jonas Van Damme - jonasvd13@me.com – 0494-23 99 30

Kledijverantwoordelijke: Dries Watthy - drieswatthy@hotmail.com – 0496-15 51 49

  • Zaalverantwoordelijke OC ’t Woumenhof

José Louwaege & Lieve Vermander - louwaegevermander@skynet.be

  • Zaalvoetbal Rooneplezier
  • Zangkoort Sint-Andreas

Leon Dewijze - dewijze.leon@telenet.be - 051/ 50.14.20