ТЕМА УРОКУ. Програми для редагування аудіо- та відеоданих. Загальні поняття про відеофільм. Розробка сценарію відеофільму.
Побудова аудіо- та відеоряду. Додавання до відеокліпу відеоефектів та налаштування переходів між його фрагментами
Практична робота №6. «Створення відеокліпу. Додавання відеоефектів, налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду».
МЕТА УРОКУ:
ОБЛАДНАННЯ: комп’ютери кабінету з виходом в мережу Інтернет, мультимедійний проектор, програмне забезпечення, роздатковий матеріал.
ТИП УРОКУ: комбінований.
Хід уроку
І. Організаційний етап
· привітання
· перевірка присутніх
· перевірка готовності учнів до уроку
ІІ. Актуалізація опорних знань
Тестування з використання програми MyTestX
ІІІ. Мотивацій навчальної діяльності
Погодьтесь, що важко знайти людину, якій не подобається переглядати кінофільми чи телепередачі, слухати музику або грати в сучасні комп'ютерні ігри. Під час розроблення перелічених продуктів застосовують спеціальні програми. Сьогодні ви розпочнете ознайомлення з такими програмами, навчитесь записувати звук за допомогою комп'ютера.
IV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
Робота з підручником: § 3.6
V. Фізкультхвилинка
V. Усвідомлення набутих знань.
VI.ФОРМУВАННЯ ПРАКТИЧНИХ УМІНЬ І НАВИЧОК
Техніка безпеки та правила поведінки в комп’ютерному кабінеті.
Інструктаж з БЖД.
Створити відеокліп. Матеріали в папці «Мои документи\8 клас\практична6».
VII. ЗАКРІПЛЕННЯ, СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ТА УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ
1.Фронтальне опитування
1. Для чого призначені та Відеоредактори?
2. У чому відмінність між відеоредакторами і відіостудіями?
3. Які музичні редактори ви знаєте?
4. Які відеоредактори ви знаєте?
5. Для чого призначена Кіностудія Windows?
VIII. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ УРОКУ
IX. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Опрацювати відповідний параграф підручника, конспект уроку.
Завдання за підручником.
ІХ Оцінювання роботи учнів