ТЕМА УРОКУ. Структура документа. Розділи, колонтитули. Стильове оформлення абзаців.
МЕТА УРОКУ:
ОБЛАДНАННЯ: комп’ютери кабінету з виходом в мережу Інтернет, мультимедійний проектор, програмне забезпечення, роздатковий матеріал.
ТИП УРОКУ: комбінований.
Хід уроку
І. Організаційний етап
· привітання
· перевірка присутніх
· перевірка готовності учнів до уроку
ІІ. Актуалізація опорних знань
Демонстрування учителем підручника як зразка оформлення документа, звертаючи увагу на такі елементи: колонтитули, заголовки, зміст.
Обговорення проблемного питання: як одночасно змінити колір тексту у всіх заголовках?
ІІІ. Мотивацій навчальної діяльності
Слово вчителя. Форматування великих за обсягом і складних текстових документів займає багато часу. Для прискорення цього процесу зручно використовувати стилі. Сьогодні ви навчитесь це робити', а також ознайомитесь з іншими засобами для роботи зі складними документами.
IV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
Робота з підручником: § 3.5
V. Фізкультхвилинка
IV. Формування вмінь та навичок
Практична робота 4.Створення текстового документа, що містить об’єкти різних типів.
Робота за комп’ютером
1) Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
2) Інструктаж учителя.
Підручник ст. 116-118. Рубрика «Виконайте завдання» завдання 1, 2, 4 зберегти в один файл завдання_3.5.docx
3) Практична робота за комп’ютерами.
4) Вправи для очей.
VIІ. Підсумки уроку
VІІI. Домашнє завдання
Підручник § 3.5 ст. 108-118
ІХ Оцінювання роботи учнів