Д/з: Створити подію на наступний урок інформатики за розкладом у Google-календарі 

Тема: Комп'ютерно-орієнтовані засоби планування, виконання і прогнозування результатів навчальної, дослідницької і практичної діяльності

Presentation #6. Computer-based tools for planning, executing and forecasting learning, research and practice outcomes..pptx

Як відомо, будь-яка нова справа потребує чіткого планування: із яких етапів вона складається, скільки часу відводиться, як розподілити обов’язки, якщо справа командна. Можна розписати ланцюжок дій на аркуші паперу, але краще скористатися спеціальними сервісами — інструментами для індивідуального (або колективного) планування. 

Існують різні види онлайн-інструментів планування та організації діяльності

Окрім згаданих, існує ще низка подібних органайзерів — онлайн- і офлайн-версії, мобільні та веб-додатки, платні й безкоштовні, орієнтовані на індивідуальну та колективну роботу, навчальну та бізнесову діяльність. 

Для організації мережевих проектів із великою кількістю завдань та багатьма особами, залученими до участі в них, буває необхідно використовувати спеціальні веб-інструменти для керування проектами. Такі сервіси створюють можливість зберігати інформацію про проекти в Інтернеті, спільно керувати проектами, розподіляти рівні доступу та відповідальність, планувати завдання і призначати тих, хто їх виконуватиме, із подальшим відстеженням ходу виконання. 

Щоб спланувати етапи складних дослідницьких завдань, часто використовують нескінченні віртуальні дошки. На них можна працювати з будь-яким візуальним контентом (прикріплювати картинки, малювати схеми й графіки, створювати колажі й ін.) індивідуально або з командою. Приклади таких сервісів: 

Робочий Аркуш уроку

1.5. Комп’ютерно-орієнтовані засоби планування, виконання і прогнозування результатів навчальної, дослідницької і практичної діяльності.

Завдання для самостійного виконання

1. Зайдіть на свій обліковий запис у Google.

2. Вікрийте Google-календар.

3. Створіть записи з датами днів народження ваших друзів.

4. Відкрийте доступ до цих записів для своїх друзів.

5. Запропонуйте їм створити список бажань (wish list): які подарунки вони б хотіли отримати на свій день народження.