7 клас

27.04.20 - 7-А, 7-Б класи

22.04.20 ; 29.04.20 - 7-В клас

Тема: Технологічний процес оздоблення рамки різьбленням.

uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%96%D0%B7%D1%8C%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BF%D0%BE_%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%83

www.youtube.com/watch?v=R5TyVGEB_O0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0OjDS96uv0mk-K2DVZmfr0zbkqH9nvWYBCsMYu9shbDGNJ3iWp1Qc7hPM

1. Повторити породи деревини та інструмент для різьблення.

2. Повторити види різьблення.

3. Ознайомитись зі способами оздоблення рамки різьбленням.


04.05.20 - 7-А, 7-Б класи

06.05.20 - 7-В клас

Тема: Захист проекту.

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ

Технологічні критерії:

- оригінальність застосування матеріалів, їх довговічність, витрата матеріалів;

- складність і об'єм виконаних робіт;

Конструктивні критерії:

- зручність використання, міцність, надійність;

- відповідність конструкції призначенню виробу;

- відповідність конструкції розмірам фігури;

Естетичні критерії:

- оригінальність форми;

- індивідуальність

Екологічні критерії:

- забруднення навколишнього середовища при виробництві;

- можливість використання відходів виробництва;

- можливість повторного використання деталей виробу по закінченню строку служби.

Економічні, маркетингові критерії:

- собівартість проекту;

Домашнє завдання: за поданими критеріями оцінити власні вироби.

13.05.20 - 7-В клас

Тема: Інформація про товари. Символіка та кодування товарів.

vgo-dovira.org/tovarni-znaki-ta-shtrix-kodi

Товарний знак (торгівельна марка) це графічне зображення, малюнок, назва, особливе поєднання букв, цифр, які підприємства привласнюють своїм товарам.

Товарний знак має бути простим, таким, що легко запам’ятовується, повинен відповідати характеру товару. Товарний знак не може містити географічну назву або слова, що відносяться до великої групи товарів (наприклад, слова Київ, посуд).

Товарний знак це вид промислової власності, право на товарний знак охороняється Мадридською конвенцією про міжнародну реєстрацію товарного знаку 1981 року. Товарний знак здатний залучати (або відштовхувати) покупців (наприклад, при виборі серед рівноцінних кросівок багато хто з нас вважатиме за краще купити товар з трилисником, логотипом Adidas або Reebok).

В Україні порядок реєстрації, вживання і правової охорони товарних знаків регулюється Законом України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» ст. 492, прийнятим в 1993 році. Реєстрація товарного знаку (торговельної марки) проводиться відповідно до «Порядку реєстрації торговельної марки (товарного знака, знака обслуговування, логотипу, рекламного салогану, етикетки, комерційного найменування підприємства, назви товару тощо).

Штрих-коди країн Світу

Штрих код (bar-code) являє собою графічне зображення (у вигляді штрихів) послідовності цифр. Цифри, на основі яких розробляється вказане зображення, називаються цифровим еквівалентом штрихового коду. Штриховий код містить інформацію про товар та його виробника. Найпоширеніші системи товарної нумерації – 13 розрядний код EAN-13, розроблений Європейською Асоціацією Товарної Нумерації (European Article Numbering Association) та повністю сумісний з ним 13-розрядний код UPC (Universal Product Code), який використовують у США та Канаді.

Розрізняють два способи кодування: лінійний та двохмірний. Лінійні штрих-коди читаються в одному напрямі (по горизонталі), дозволяють кодувати невеликий об’єм інформації (до 20-30 символів, зазвичай цифр) з допомогою нескладних штрих-кодів, які читаються сканером. Двохмірними називаються символіки, розроблені для кодування великого об’єму інформації та зчитуються за допомогою спеціального сканера

Домашнє завдання: ознайомитись із символікою та кодуванням товарів, спробувати визначити країну походження товарів, якими користуєтесь вдома.