Vas Népe év sportolói díjátadó: 2014-ben is második a répcelaki tekecsapat!

2014. december 22.

Idén immár 42. alkalommal osztotta ki a megyei napilag, a Vas Népe az év legjobb sportolóinak járó díjakat, és az ünnepélyes ceremóniára ezúttal is hivatalos volt a Répcelaki SE szuperligás tekecsapata. A bajnoki, illetve NBC-kupa bronzérmes együttes a tavalyi évhez hasonlóan a rendkívül értékes és nagy megtiszteltetést jelentő második helyen végzett csapat kategóriában (az első helyet újra a magyar bajnoki címvédő Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewelka férfi asztalitenisz gárdája érdemelte ki), valamint utánpótlás kategóriában díjazták a májusi, brnoi ifjúsági világbajnokságon két bronzérmet is begyűjtő ifj. Móricz Zoltánt és Babos Tamást.