Світ виховання

Ашрапова Ю. В. "Власний досвід з питання «Запобігання шкідливим звичкам засобами фізична культура» "

Учитель ділиться надбаннями власного досвіду з питання «Запобігання шкідливим звичкам засобами предмету фізична культура»

Байер Н. Б. Внеклассное мероприятие « Война в памяти – боль в сердце»

Все далі від нас події Великої Вітчизняної війни. Старіють та йдуть з життя ветерани – свідки тих героїчних подій . Але їх подвиг безсмертний, доки про ті події пам’ятатимуть. І цей захід, присвячений героїчним сторінкам історії нашої Батьківщини, дозволить ще раз низько вклонитися тим, хто віддав життя заради нашого сьогодення, нашого майбутнього.

Грабовая Т. О. Внеклассное мероприятие « Война в памяти – боль в сердце»

Калітенко С. Ж. «Азбука безопасности". Урок-игра по правилам дорожного движения с интерактивной викториной для 1-го класса

Урок-игра по правилам дорожного движения с интерактивной викториной для 1-го класса

Кирилова І. В. Розробка позакласного заходу «Краса природи в пісні і слові»

Сценарій відкритого виховного заходу пропонується для учнів 1х-2х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Автор пропонує учням здійснити уявну подорож до світу мистецтва через сприйняття краси природи в поезії і музиці. Музика і вірші формують гуманістичні цінності засобами музичного, літературного мистецтва.

Кузеванова С. М. Виховний захід «Пташина весна» для учнів 3 класу

Виховний захід «Пташина весна» пропонований учителям початкових класів. Практичний матеріал має яскраве емоційне забарвлення, використовуються різноманітні методичні засоби:пошукові запитання, інсценівки, ігри,творчі завдання, музичний супровід. Виховна година має практичне значення і,безперечно,може стати в нагоді вчителям початкових класів,які працюють із допитливими учнями.

Нікітенко Л. В. Кудінова Л. П. Педагогічна розробка "Тренінг з евроінтеграції «Правові аспекти поведінки неповнолітніх»

Будь-яка людина, починаючи від юних літ, потрапляє в ситуації, коли необхідно знати свої права та обов’язки. Дуже часто підлітки не знають, як захистити свої права, що для цього слід зробити, з ким порадитись, до кого звернутися по допомогу. Не маючи достатнього життєвого досвіду для самостійного вирішення проблеми, підлітки іноді навіть опиняються на межі скоєння злочину, і тоді врятувати людину від фатальної помилки може тільки знання законів.

Обихвост Т. М. "Сценарій фізкультурно-оздоровчого свята для учнів 5 - 6 – х класів « Новорічна зіронька »"

У педагогіці гра розглядається як історично сформоване соціальне явище, особливий вид діяльності людини, в якому творчо або посередньо віддзеркалюється навколишня діяльність. Різноманітні рухи і дії дітей під час оздоровчих спортивних свят, змагань позитивно впливають на їхню серцево – судинну, дихальну та інші системи організму, на загальний фізичний розвиток та здоров’я.

Радченко Т. Л. Позакласний захід . Брейн – ринг.

Позакласний захід пройшов практичну апробацію і викликав інтерес в учнів. Захід спрямовано на розвиток інтелекту та почуттів дітей:виявлення та розвиток їхніх здібностей,озброєння способами самовдосконалення і самовиховання,орієнтацію на позитивні життєві принципи.

Терещенко О. Б. "Розробка позакласного заходу з літератури «Хай в серці слово озоветься…»"

Поезія – це мова серця, душі, це іскра Божа. Артемівська земля багата поетичними талантами. До сценарію увійшли вірші лауреатів та учасників щорічного літературного конкурсу з промовистою назвою «Все віддзеркалюється в слові», організованому при редакції районної газети «Вперед!».

Трунова Ю. Г. Воспитательные мероприятия: 1.Незнайкины друзья – Винтик и Шпунтик. 2. В гармонии с природой. 3. Плывем по Азовскому морю.

Игра-путешествие

Тупікіна О. В. Урок літератури в 9 класі «Воспитание истинного гражданина в комедии Д.И.Фонвизина «Недоросль»

Стаття містить розробку уроку з літератури для 9 класу під час вивчення теми «Російська література XVII-XVIII століть» у загальноосвітніх навчальних закладах з російською мовою навчання. Викладені особливості літератури російського класицизму на прикладі комедії Д.І.Фонвізіна «Недоросль», розглянуті питання виховання справжнього громадянина. Матеріал містить різні види роботи на уроці: кросворд, словникова робота, пошукова робота, творча робота, робота з текстом (аналіз). Стаття розрахована на вчителів російської та зарубіжної літератури.

Шапран Ю. О. Choose an author as you choose a friend

Дана робота представляє собою план-конспект виховного заходу (інтелектуальна гра) з англійської мови, розроблений для учнів 8-9 класів, спрямований на виявлення знань про англійських та американських видатних письменників та поетів.

Шкрябець С. Ф. Екологічне свято «День Землі»

Через театральную деятельность приобщать детей к миру природы, к пониманию ее универсальной ценности в жизни каждого человека, своей причастности к сбережению и защите природных обитателей, живущих рядом с нами в одном земном доме и защите природных ресурсов своего родного города