Світ виховання

Учитель ділиться надбаннями власного досвіду з питання «Запобігання шкідливим звичкам засобами предмету фізична культура»

Все далі від нас події Великої Вітчизняної війни. Старіють та йдуть з життя ветерани – свідки тих героїчних подій . Але їх подвиг безсмертний, доки про ті події пам’ятатимуть. І цей захід, присвячений героїчним сторінкам історії нашої Батьківщини, дозволить ще раз низько вклонитися тим, хто віддав життя заради нашого сьогодення, нашого майбутнього.

Грабовая Т. О. Внеклассное мероприятие « Война в памяти – боль в сердце»

Урок-игра по правилам дорожного движения с интерактивной викториной для 1-го класса

Сценарій відкритого виховного заходу пропонується для учнів 1х-2х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Автор пропонує учням здійснити уявну подорож до світу мистецтва через сприйняття краси природи в поезії і музиці. Музика і вірші формують гуманістичні цінності засобами музичного, літературного мистецтва.

Виховний захід «Пташина весна» пропонований учителям початкових класів. Практичний матеріал має яскраве емоційне забарвлення, використовуються різноманітні методичні засоби:пошукові запитання, інсценівки, ігри,творчі завдання, музичний супровід. Виховна година має практичне значення і,безперечно,може стати в нагоді вчителям початкових класів,які працюють із допитливими учнями.

Будь-яка людина, починаючи від юних літ, потрапляє в ситуації, коли необхідно знати свої права та обов’язки. Дуже часто підлітки не знають, як захистити свої права, що для цього слід зробити, з ким порадитись, до кого звернутися по допомогу. Не маючи достатнього життєвого досвіду для самостійного вирішення проблеми, підлітки іноді навіть опиняються на межі скоєння злочину, і тоді врятувати людину від фатальної помилки може тільки знання законів.

У педагогіці гра розглядається як історично сформоване соціальне явище, особливий вид діяльності людини, в якому творчо або посередньо віддзеркалюється навколишня діяльність. Різноманітні рухи і дії дітей під час оздоровчих спортивних свят, змагань позитивно впливають на їхню серцево – судинну, дихальну та інші системи організму, на загальний фізичний розвиток та здоров’я.

Позакласний захід пройшов практичну апробацію і викликав інтерес в учнів. Захід спрямовано на розвиток інтелекту та почуттів дітей:виявлення та розвиток їхніх здібностей,озброєння способами самовдосконалення і самовиховання,орієнтацію на позитивні життєві принципи.

Поезія – це мова серця, душі, це іскра Божа. Артемівська земля багата поетичними талантами. До сценарію увійшли вірші лауреатів та учасників щорічного літературного конкурсу з промовистою назвою «Все віддзеркалюється в слові», організованому при редакції районної газети «Вперед!».

Игра-путешествие

Стаття містить розробку уроку з літератури для 9 класу під час вивчення теми «Російська література XVII-XVIII століть» у загальноосвітніх навчальних закладах з російською мовою навчання. Викладені особливості літератури російського класицизму на прикладі комедії Д.І.Фонвізіна «Недоросль», розглянуті питання виховання справжнього громадянина. Матеріал містить різні види роботи на уроці: кросворд, словникова робота, пошукова робота, творча робота, робота з текстом (аналіз). Стаття розрахована на вчителів російської та зарубіжної літератури.

Дана робота представляє собою план-конспект виховного заходу (інтелектуальна гра) з англійської мови, розроблений для учнів 8-9 класів, спрямований на виявлення знань про англійських та американських видатних письменників та поетів.

Через театральную деятельность приобщать детей к миру природы, к пониманию ее универсальной ценности в жизни каждого человека, своей причастности к сбережению и защите природных обитателей, живущих рядом с нами в одном земном доме и защите природных ресурсов своего родного города

Comments