Перлини педагогічної творчості

Самбор Т.В. Поняття комп’ютерної графіки

        Урок інформатики, розроблений з використанням інтерактивних технологій.  Він є першим у темі «Комп’ютерна графіка». Його мета - формування уявлень учнів щодо комп’ютерної графіки та поняття про растрові й векторні зображення. Інтерактивні методи та прийоми на даному уроці дозоляють розвивають навички комунікації та навички роботи в команді.

       Урок української літератури. Його мета - збагатити знання учнів про Л.Українку, скласти цілісне уявлення про неї як людину, митця, громадянина. Розвивати мовлення учнів,виразне читання ліричних творів, виховувати патріотичні почуття.


        Мета проекту - узагальнити, проаналізувати зібраний та створений матеріал, що допоможе поглибити, повторити знання учнів про факти біографії Шевченка, передумови появи творів, навчити школярів сприймати творчість Тараса Григоровича в історичному контексті, відкрити для себе Шевченка – людину: щирого патріота, вірного друга, поборника Правди.


        Мета: популяризація  творчості  сучасних  українських  письменників,  зокрема  прози  та  поезії  О. П. Павленко;  розвиток  читацьких  інтересів  шкільної  молоді.


Методична розробка розрахована, в першу чергу, на учнів, що займаються науково-дослідницькою роботою, але вона також може бути корисною для наукових керівників.

Comments