Перлини педагогічної творчості

Гапонова Л. А. Я ведь твой читатель неслучайный, многотомный, каменный Донбасс… 
Виховна година «Я адже твій читач невипадковий, багатотомний, кам'яний Донбас ...» присвячено 80-річчю утворення Донецької області. Літературна біографія Донбасу незвичайно багата. Про донецьку землю в різний час писали А.П.Чехов, А.І. Купрін, В.Вересаєв, А Серафимович, О. Блок. Даний літературний матеріал узагальнює висловлювання поетів, письменників минулого століття і нинішнього часу про Донбас, про працю шахтарів, про сувору красу донецької землі. Зібраний матеріал може бать цікавий вчителям-словесникам, класним керівникам, студентам-філологам, учням середніх і старших класів.

Єгоркіна Л. О. Сценарій «The merry wives of Windsor»

За даними сучасних досліджень, ігровий самомасаж кистей і пальців рук сприяє профілактиці захворювань і підвищенню опірності організму, а за нашими спостереженнями , він сприяє зниженню рухового та емоційного розгальмування, корекції гіперактивності, розвитку мови і дрібної моторики. Використання кольоротерапії стабілізує нервову систему, створює позитивний емоційний фон .Веселі вірші, що обігрують масажні рухи, їх простота, доступність, можливість використання в різних умовах і в будь-який час сприяють зміні позиції дитини з об'єкта в суб'єкт педагогічного впливу, а це гарантія успіху реабілітаційної, корекційної і розвиваючої роботи.
У статті викладена концепція проведення уроків вивчення наук (на прикладі біології) в тісному зв'язку з кіномистецтвом. Мета такої інтерпретації полягає в тому, що б викликати максимальну зацікавленість в учнів предметом. Краще всього, використовувати дану методику при вивченні складних тем та розділів, які не користуються особливим інтересом у сучасній молоді.Стаття присвячується роботі з обдарованою молоддю при підготовці учнів до олімпіади з правознавства. Вона містить перелік педагогічних методів, що характерні до кожного з етапів підготовці.

Comments