Практика компетентнісного підходу

В розробці уроку «В мирерастений» детально висвітлено вивчення нової теми про будову рослин, різноманітність їх,типи та види. Розкрито значення рослин в житті людини. Використано цікавий матеріал: загадки, «народознавча хвилинка» про калину, значення квітів-символів в українському віночку, рослини – провісники погоди.

Робота зроблена та проведена з метою профорієнтації учнів, щодо знайомства з професією повар, повар-кондитер. У цій роботі розповідається про професію «Повар»: характеристика професії, її основні якості, історія виникнення професії, її соціальна значущість для суспільства. Можна познайомитися з видатними людьми цієї професії, в яких було взято інтерв’ю, отримати знання щодо отримання професії «Повар», тобто навчальні заклади, які навчають поварів.

Урок з трудового навчання ставить за мету ознайомити дітей з основами мистецтва квіткового дизайну, розкрити знання про квіти , їх призначення, використання, зберігання; розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати естетичний смак.

Увазі наших читачів пропонується підсумковий урок-науково-практична конференція з української літератури в 10 класі, який присвячено вивченню життя і творчості Івана Яковича Франка «Твойому генію мій скромний дар». 

Розробка уроку допоможе вчителю через творче використання взаємозв’язку музики та образотворчого мистецтва, міжпредметних зв’язків літератури, історії, географі, Шевченкознавства показати нові, маловідомі грані Т.Шевченка як людини, так і видатного культурного та громадського діяча.

Мета: ознайомити учнів із дієприслівником як особливою формою дієслова; формувати в учнів уміння розпізнавати дієприслівники в реченнях, визначати їх морфологічні ознаки та синтаксичну роль; розвивати спостережливість, самостійність у роботі, сприяти розвитку мовленнєвої культури учнів; виховувати в учнів любов до природи.

Конспект розроблено із використанням інтерактивних методів : «мікрофон», робота в групах, рольова гра. Що робить урок значно ефективнішим, дає можливість кожному учню відчути свою необхідність, учень зможе відкрити свої здібності й продемонструвати знання з предмета.

На основі історичного матеріалу проводиться ознайомлення з поняттям «третина», формуються навички знаходження одної третьої частини числа; закріплюються уміння виконувати табличне множення і ділення; розвиваються увага, математична мова; удосконалюються обчислювальні навички, вміння розв’язувати задачі, виховується любов до математики й інтерес до історії.

Comments