Практика компетентнісного підходу

Балакай Л. М. Урок з курсу "Я і Україна" «В мире растений» (3 клас)

В розробці уроку «В мирерастений» детально висвітлено вивчення нової теми про будову рослин, різноманітність їх,типи та види. Розкрито значення рослин в житті людини. Використано цікавий матеріал: загадки, «народознавча хвилинка» про калину, значення квітів-символів в українському віночку, рослини – провісники погоди.

Воропай О. І. Фестиваль професій. Професія «Повар, повар-кондитер»

Робота зроблена та проведена з метою профорієнтації учнів, щодо знайомства з професією повар, повар-кондитер. У цій роботі розповідається про професію «Повар»: характеристика професії, її основні якості, історія виникнення професії, її соціальна значущість для суспільства. Можна познайомитися з видатними людьми цієї професії, в яких було взято інтерв’ю, отримати знання щодо отримання професії «Повар», тобто навчальні заклади, які навчають поварів.

Каденко Н. М. Розробка уроку «Квіткові фантазії»

Урок з трудового навчання ставить за мету ознайомити дітей з основами мистецтва квіткового дизайну, розкрити знання про квіти , їх призначення, використання, зберігання; розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати естетичний смак.

Літвінова Д. Б. Розробка уроку в 10 класі на тему : «Твойому генію мій скромний дар»

Увазі наших читачів пропонується підсумковий урок-науково-практична конференція з української літератури в 10 класі, який присвячено вивченню життя і творчості Івана Яковича Франка «Твойому генію мій скромний дар».

Середа Н. А. «Тарас Шевченко. Життя і творчість». План-конспект уроку з української літератури для 8 класу

Розробка уроку допоможе вчителю через творче використання взаємозв’язку музики та образотворчого мистецтва, міжпредметних зв’язків літератури, історії, географі, Шевченкознавства показати нові, маловідомі грані Т.Шевченка як людини, так і видатного культурного та громадського діяча.

Трунаєва А. С. Цикл уроків з української мови «Дієприслівник як особлива форма дієслова» 1 клас

Мета: ознайомити учнів із дієприслівником як особливою формою дієслова; формувати в учнів уміння розпізнавати дієприслівники в реченнях, визначати їх морфологічні ознаки та синтаксичну роль; розвивати спостережливість, самостійність у роботі, сприяти розвитку мовленнєвої культури учнів; виховувати в учнів любов до природи.

Хомець Н. М. Конспект уроку – 7 клас. Агрегатні стани речовини. Фізичні властивості тіл у різних агрегатних станах.

Конспект розроблено із використанням інтерактивних методів : «мікрофон», робота в групах, рольова гра. Що робить урок значно ефективнішим, дає можливість кожному учню відчути свою необхідність, учень зможе відкрити свої здібності й продемонструвати знання з предмета.

Шехмаметьєва Т. П. Треть. Комбинированный урок по математике. 3 класс

На основі історичного матеріалу проводиться ознайомлення з поняттям «третина», формуються навички знаходження одної третьої частини числа; закріплюються уміння виконувати табличне множення і ділення; розвиваються увага, математична мова; удосконалюються обчислювальні навички, вміння розв’язувати задачі, виховується любов до математики й інтерес до історії.