Перлини педагогічної творчості

Білецька І. М."Комплексний емоційно-когнітивний тренінг емпатії та рефлексії особистості учнів 7-11 років у контексті Інтернет-безпеки"

Інтернет є важливим інструментом для особистого та професійного спілкування. Проте ряд асоціальних користувачів ним можуть зловживати, наприклад, використовувати для розсилання комп'ютерних вірусів і небажаної пошти, отримання інформації особистого характеру, для крадіжок, шахрайства, шантажу, переслідувань.

У статті розглянуто комплекс вправ, які вплинули б на розвиток зрілого ставлення учнів до ризиків, пов’язаних з роботою в глобальній мережі Інтернет.

Бєліч Н. І. "Залучення учнів до науково-дослідницької роботи"

У статті «Залучення учнів до науково-дослідницької роботи. Співпраця школи та ВНЗ» презентовано досвід роботи вчителя біології Бєліч Н.І.та вчителів природничого циклу Прелеснянської ЗОШ І – ІІІст.

Соболь О. Д. "Навчально-дослідницька діяльність учнів – ефективний метод навчання"

Основною метою науково-дослідницької діяльності школярів є виявлення та підтримка обдарованих учнів, розвиток їх інтелектуальних, творчих здібностей. І важливо,щоб ця діяльність починалась якомога раніше, починаючи з молодших та середніх класів. В цій статті розміщені дослідницькі роботиз математики учнів 6-9 класів: «Зірчасті багатогранники» та «Властивості точних квадратів», які здійснені під керівництвом вчителя та можуть бути використані під час підготовки до уроків та позакласних заходів.