Світ виховання

Гурська Н. П. Година спілкування "Найбільша з наук – дружба" 

    Мета заходу:допомогти учням розібратися у поняттях «друг», «товариш», «приятель»;формувати навички дружніх стосунків;виховувати бажання бути чуйним й уважним до своїх товаришів, бути самому справжнім другом.


    Дана розробка позакласного закладу містить матеріал, який допоможе учням зрозуміти духовну цінність дружби, відчути радість від творення добра іншим, оцінювати свої вчинки. Використання інтерактивних технологій сприятиме розвитку творчих здібностей учнів 2,3-х класів.


    Мета мітингу-акції: Привернути увагу школярів до проблеми куріння, алкоголізму, наркоманії та підвищити прагнення учнів жити без шкідливих звичок; формування активної життєвої позиції, прагнення до психічної, моральної та фізичної досконалості.


    Цей виховний захід є підсумком пошукової роботи учнів, вчителя. Додаткові відомості про духовні надбання предків, які повідомляються учнями, вчителем спрямовані на розвиток творчого мислення дітей, на виховання любові до рідної мови, на сприяння розвитку інтересів до звичаїв, традицій і культури українського народу. Зібрані матеріали допоможуть виховати дітей справжніми українцями, гідними продовжувачами своїх славних предків.


    Мета і задачі: стимулювати у вихованців прояву інтересу до походження і тлумачення свого прізвища,історії свого роду; виховувати повагу до батьків, шану до пращурів, почуття любові до роду, родини; формувати почуття духовної єдності поколінь.


    У статті аналізується педагогічний досвід педагогічного колективу Донецького НВК № 1, спрямований на формування ціннісних орієнтацій школярів, сприяє розвитку особистісних ідеалів, життєвої мотивації, ціннісного вибору учнів.

Comments