ІКТ в педагогічному процесі

Бізбіз О. А. Урок з математики в 6 класі«Сума раціональних чисел та її властивості»

Конспект уроку вивчення властивостей додавання, розвитку знань, умінь та навичок, мета якого - навчити учнів застосовувати властивості додавання; розвивати комунікативну компетентність, логічне мислення, вміння самостійно набувати нових знань та використовувати їх для досягнення поставленої мети

Муравльова О. В. Дослідницька робота на тему «Спільне та відмінне у творчості Т.Шевченка і П.Куліша»

Дослідницька робота на тему «Спільне та відмінне у творчості Т.Шевченка і П.Куліша» передбачає зробити порівняльну характеристику творчості двох видатних літературних діячів.

У роботі відмічено, що найголовнішу роль як Куліша, так і Шевченка, які зробили вагомий внесок в українську літературу, політику. Історія взаємин Куліша з Шевченком виходить далеко за межі особистих відносин і криє глибокий суспільно-політичний зміст. На різних етапах ця історія має свої особливості. В їх взаєминах відбиті змагання думок, ідеологій, естетичних поглядів, що характеризують різні ідейні тенденції і напрями.

Обихвост Т. М. Розробка уроку з футболу з використанням інноваційних технологій для учнів 9 класу

У педагогіці гра розглядається як історично сформоване соціальне явище, особливий вид діяльності людини, в якому творчо або посередньо віддзеркалюється навколишня діяльність. Різноманітні рухи і дії дітей під час оздоровчих спортивних свят, змагань позитивно впливають на їхню серцево – судинну, дихальну та інші системи організму, на загальний фізичний розвиток та здоров’я.