Світ виховання

Брага С. М. Гречихіна Л. І. "Позакласний захід за напрямом «Світ виховання» Європейський День мов "
Європа багата мовами. Існує більше 200 європейсоких та інших світових мов, якими розмовляють громадяни походженням з інших континентів. Святкування Європейського Дня мов робить акцент на тому, що вивчення мови допоможе не тільки розширити свої горизонти і вільно спілкуватися з носіями, а й долучитися до культури цих народів. Підготовкою до свята були охоплені учні 5-9 класів, презентовані міні-проекти різнопланові, цікаві, художнє оформлені. Такі заходи зацікавлюють і спонукають молодь вивчати іноземні мови.

Робота представлена за напрямком «педагогічні іновації» і являє собою конспект уроку російського читання в 3 класі, при розробці якого використано методику ЧПКМ (читання та письмо для розвитку критичного мислення)

Мета розвивати рухливу активність дітей, виховувати товариськість, доброту, вміння співчувати, культуру міжособистісного спілкування; Продовжувати ознайомлювати дітей із формами мовленнєвого етикету – вітання, ввічливого прохання, формувати в дітей знання про здоровий спосіб життя, культурно-гігієнічні навики.

Інтерактивна дидактична гра «Запрошуємо в Донецьк!» з використанням електронної презентації.

Кушнаренко Л. Е. Позакласний захід. Конференція «Земля – наш дім» 


Цель: познакомить с творчеством Беллы Ахмадулиной, воспитывать любовь к поэзии, чувство прекрасного.

Comments