ПраффА

27 травня 2012 року

Сторінка присвячується Державі та Праву у ній, викритому ще гегемонами Комуністичного руху у позаминулому, і доповненого їх учнями в минулому сторіччі. Див. фото, і хочу закважити, що ця книга потрапила до моїх рук уже в такому стані як на фотографіях, я її не штудіював, але ознаки серйозного вивчення її змісту (попередніми власниками цього підручника) добре видно у вигляді підкресленнь - графітними, кольоровими та хімічними олівцями:

Що це значить я так і не зрозумів (мабудь ще не доріс до того розуміння, та надіюсь, що у мене ще все попереду), але результат такої діяльності (в смислі втілення теорії в життя), як побачив Увесь світ, і я в тому числі - "наЛицо". Ще там дуже часто вживаються слова "господствующие класси", ось це мені ніби-то зрозуміло, це напевно коли один клас старший за інший (як ото скажімо в школі - п'ятий за третій) і з огляду на величину зросту та маси їх учнів, старший клас, по любе, буде сильніший за молодший, а, відповідно, може і володарювати над ним, теоретично, звичайно, але на практиці, виходячи з власного досвіду, я такого не помічав. Окремі випадки, звичайно, і траплялись, як ото шукання "підписки" серед старшокласників, задля показання своєї звехності серед ровесників, але то лише мимолітні патології у відношеннях однолітків, себто рідкісне явище, як і намагання старшими знайти "козла відпущення" серед молодших... В житті все по іншому, як казав мій один знайомий Водій (який проживає в українському селі, що на Румунсько-Українському кордоні), на англо-російському суржику - "Практика - Foot Граматика" - що в перекладі означає "Досвід набувається за допомогою Стопи, та за посередництвом Теорії". Хочу зауважити, що саме Ноги, а не Руки, як писали чи-то Маркс, чи-то Енгельс (у своїй "Діалектиці Природи"), дивіться фото нижче:

Але окрім руки, він ще й про розум і міркування писав, цитуючи своїх попередників, на фото нижче можливо ознайомитись з такого роду інфомацією:

До речі, назва цієї вебсторінки походить від транслітерації румунського слова, яке в перекладі на українську означає, чи-то Порох, чи-то Пил і звучить - [праф], та музичної ноти за номером чотири, а саме - Фа. Розумію, що це ні до чого не зобов'язує, але звучить, як на мій погляд, Гарно, особливо в контексті вищевикладеної інформації..., паронімує з терміном ПРАВА (водійське посвідчення), яких у мене було три пари, а четвертим-и (вже без пари, бо Талон зауваженнь більше року як відмініли) користуюсь і в даний Час