У_Т.2_Основи сценічного макіяжу

В незалежності від призначення: чи це показ мод, чи конкурс краси, чи театральна вистава, подіумний та сценічний макіяж має одну найважливішу особливість – глядачами він сприйматиметься здалека, а отже усе повинно бути яскравим та гіперболізованим. Таки макіяж швидше акцентуаційний: з відстані в кілька метрів ніхто не побачить вашого технічного розтушування у ніжних персиково – коричневих тонах.

Якщо хочете виділити очі, вони повинні бути інтенсивно та густо профарбовані з використанням накладних вій по потребі (це той варіант, коли, якщо хочете підкреслити вії – краще приклеїти густу та довгу стрічку з віями, аніж акуратні маленькі пучечки – їх просто не буде помітно, а часу заберуть достатньо), бажаєте виділити губи – інтенсивна червона помада зі збільшенням природної форми виглядатиме не так крикливо, як Вам на перший погляд зблизька могло б здатись.

Оцінювати такий макіяж варто відійшовши на кілька метрів, тоді ви найкраще побачите, чи він достатньо інтенсивний, а також помилки, що були зроблені. Звернути особливу увагу варто на рівний тон лиця і перехід з обличчя на шию (ви можете не побачити цього, особливо поспішаючи, зблизька, сконцентрувавшись на припрацюванні очей чи губах), моделювання та корекцію лиця, а також на загальну симетрію (правого та лівого очей, контуру губ). Виділіть хвилинку, щоби відійти та оглянути здалека остаточний результат.

Натисніть на посилання та продовжіть вивчення теоретичного матеріалу на тему театрального гримування

Практична частина: Мальовничий прийом гриму - образ

"Цукровий череп"_ Step by step

Для закріплення нового матеріалу перегляньте покрокову фото інструкцію гриму та виконайте лабораторно-практичну роботу на тему: "Технологія виконання сценічного гриму"

Контрольні запитання для самоконтролю:

  1. Яке призначення сценічного макіяжу?

  2. Функції та призначення гриму?

  3. Які існують анатомічні основи гриму?

  4. Колірний спектр і основні кольори в гримі

  5. Яка технологія гриму,основні прийоми?