У_В_Т_6.12_Макіяж під окуляри

Тема : Макіяж під окуляри

План

1. Призначення 

2. Косметика

3.Технологія виконання


1. Призначення


  Окуляри вже давно перестали бути класичним атрибутом "ботаніків", зануд і вчительок молодших класів родом з минулого століття. Сьогодні окуляри - це не тільки спосіб корекції зору, але ще і стильний аксесуар, який здатний як стати яскравим акцентом в образі, так і значно доповнити його, зробивши в цілому, більш стильним.

  Окуляри - це не просто аксесуар, а й аксесуар, який перебуває безпосередньо на обличчі - тому мало того, що його потрібно вибирати надзвичайно грамотно, враховуючи пропорції обличчя та  й підбирати грамотний макіяж , який ви будете носити з окулярами.

  Нові колекції окулярів кращих дизайнерів з'являються так само часто, як і колекції одягу. Але щоб окуляри підкреслювали зовнішність з вигідного боку, потрібно підібрати відповідну оправу, а також зробити правильний макіяж, щоб всі елементи образу вдало доповнювали один одного.

   Варто сказати кілька слів про підбір оправи. Згадаємо, якщо обличчя овальної форми, тоді підійде будь-яка оправа. А ось обличчю квадратної форми ніяк не підійдуть прямокутні або квадратні окуляри. Обличчя буде виглядати ніжніше, якщо віддати перевагу круглим, каплевидним або овальним окулярам. Прямокутна оправа – це вибір круглолицих дівчат. Круглі або вузькі окуляри спрощують обличчя, підкреслюючи недоліки. Обличчя трикутної форми можна скорегувати овальними або круглими окулярами.  

  Дуже важливо щоб оправа гармоніювала не тільки з формою обличчя, але і з бровами. Оправа, як і брови, є яскравим акцентом, тому домінувати має щось одне. Стилісти радять підбирати колір оправи, відштовхуючись від кольору брів. Дівчатам з темним бровами не слід вибирати чорну оправу. Ідеально підійде оправа на один або два тони світліше брів. На обличчі зі світлими бровами добре виглядатимуть яскраві оправи, тоді обличчя стане більш виразним. Якщо оправа майже непомітна, можна олівцем або тінями підкреслити брови.  Щоб дуги брів і оправа окулярів не створювали ефект подвійних брів, рекомендується носити окуляри з оправою, яка зовсім трохи буде прикривати брови. 


2. Косметика

Як правильно робити макіяж тим, хто носить окуляри?

1. По-перше, дуже важливий пункт - стійкість тону. Якщо тональна основа або пудра друкується зсередини на оправі очок - це виглядає неестетично, тому дуже важливо за цим стежити.

2. По-друге, якщо ваша оправа не просто чорна або прозора, а кольорова - то обов'язково погоджуйте колір оправи з відтінком вашої помади. Якщо колір оправи холодний - то і помада повинна мати холодний підтон, якщо теплий - то і ваша помада або блиск для губ повинні мати відповідний підтон.

3. Використання тонального крему. Якою б легкою не була оправа, окуляри залишають невеликий відбиток на переніссі, а тональний крем під дужкою окулярів стирається, скочується і виглядає неакуратно. Тому в місцях контакту окулярів з обличчям тональний крем краще не наносити. Скористатися можна тільки супер стійким кремом, в якості якого ви впевнені.

4. При виконанні макіяжу під окуляри - обовязково використовуйте  засоби для маскування невеликих недоліків шкіри. За скельцями окулярів темні кола під очима, дрібні зморшки, синці стають ще помітніше, адже шкіру навколо очей оточуючі бачать теж через лінзи. Вирівняти тон і замаскувати круги під очима можена спеціальним коректором для шкіри під очі. Його текстура більш тонка і ніжна, лягає такий коректор тонким шаром і під окулярами виглядає непомітно. Підбирати колір коректора необхідно в залежності від кольору вади, яку ви хочете замаскувати. Коректор рожевого кольору приховає коричневі плями, сині круги під очима замаскує коректор помаранчевих (персикових) відтінків, а кола фіолетового відтінку прибере коректор жовтого кольору.  Підібравши потрібний коректор, нанесіть його локально на область, яку ви хочете замаскувати. Коректор наноситься точковими рухами пальців в один шар і потім ретельно розтушовується.

5. Якщо у клієнта немає серйозних недоліків на шкірі, і  потрібно замаскувати невелику цятку, скористайтеся консілером. Колір консілера також підбирається в залежності від кольору вади, яку необхідно усунути. 

6.  Гармонія у всьому – ось девіз, власниць окулярів. У макіяжі під окуляри немає якихось заборон. Ви можете використовувати і підводку, і тіні, і туш. Але... Тіні не повинні виглядати яскравою чужорідною плямою. Ні, наносити тіні під колір оправи, теж не варто. А ось підібрати відтінки що поєднуються необхідно.

 

7. Фарбувати вії під окуляри зручніше водостійкою тушшю, вона не буде залишати сліди на лінзах. Також необхідно ретельно розчісувати пофарбовані вії, стекла збільшують і роблять більш помітними всі огріхи (грудочки на віях, склеєні вії).

8. Надати обличчю молодість і свіжість допомагають рум'яна. Разом з окулярами вони наносяться на самі виступаючі місця на вилицях.

9. Помада на губах теж повинна бути «дружна» з кольором оправи. Тут діє закон контрастних кольорів, поєднання яких підкреслює колір один одного. Наприклад, до твоїх темно-зелених окулярів підійде малинова помада, а до оправи червоного кольору – більш теплий і прозорий блиск для губ.

Макіяж під окуляри залежить також від типу лінз.

При далекозорості лінзи створюють ефект збільшених, наближених очей, тому макіяж повинен бути особливо акуратним. Всі недоліки шкіри потрібно замаскувати коректором або консилером. У макіяжі під окуляри для далекозорих, не слід використовувати яскраві фарби, блискітки. Тіні слід вибрати світлих матових відтінків.

Для промальовування очей використовуй не чорний, а бежевий олівець, особливий акцент зробити  на внутрішньому куточку очей. Лінія повинна бути максимально тонкою і акуратною. Біля зовнішніх куточків лінію промальовування трохи піднімають до скронь.

Вії відтіняють звичайною тушшю. Якщо потрібно використати  туш з подовжуючим ефектом, використовуйте її, але потрібно замінити окуляри лінзами. Макіяж повинен бути максимально природним.

Макіяж при короткозорості має свої особливості. Такий макіяж служить для того, щоб очі виглядали ширше і виразніше, а погляд став більш відкритим. Вибери базовий світлий тон тіней і нанеси його до лінії брів. Світлим олівцем висвітлити внутрішній куточок очей, а зовнішній підкресли і трохи підніми за допомогою темних відтінком обраних тіней. Тіні нанеси тонким шаром і ретельно їх растушуй.

Для короткозорих дівчат з легкістю можна  скористатися підведенням, але тільки колір підводки слід вибирати коричневий, темно-зелений або синій. Очі слід обводити неповністю. Підводка по всьому контуру очей робить їх вужче. Нижню повіку починайте  промальовувати, відступивши від внутрішнього куточка на дві треті частини повіки. Лінія підводки повинна потовщуватись до зовнішнього куточка очей. Вії можна фарбувати як подовжуючою, так і тушшю, що надає віям об'єм.

Астигматизм, ще одне захворювання, при якому необхідні окуляри. В цьому випадку лінзи не змінюють розмір очей, тому макіяж можна робити, враховуючи тільки тип обличчя і колір оправи. 

 

3.Технологія виконання

Як правильно фарбувати очі тим, хто носить окуляри?

Тут все залежить від того, до якого типу лінз на окулярах відносяться ваші. Вони можуть бути нейтральними - тобто ні зменшувати, ні збільшувати візуально очі, зазвичай такий ефект дають лінзи без діоптрій, в окулярах, призначених лише для носіння в якості аксесуару. Вони можуть візуально зменшувати очі або їх збільшувати. І якщо останнє ще не фатально, то лінзи, що зменшують очі - справжній бич для багатьох дівчат. 


Якщо  лінзи зменшують очі, то нам, природно, потрібно збільшити їх за допомогою макіяжу. Як це зробити?

 Підкреслюємо слизову нижньої повіки світло-рожевим або світло-бежевим олівцем.

 Робимо лінію брови досить високою - це збільшує очі.

 Додаємо відблиск хайлайтера у внутрішній куточок ока. Злегка затемнюємо зовнішній - і добре розтушовуємо. Межреснічна стрілка повинна бути добре розтушувана, а туш - об'ємною. 

Якщо ви вибираєте смоки, то вони повинні бути гранично добре розтушованими - саме такий їхній варіант "вміє" збільшувати очі. Тіні краще використовувати шіммерні, вони "відкривають" очі.

Чого не варто робити: затемнювати кайал темним олівцем, робити графічні, нерастушовані  "смокі", використовувати тільки матові тіні.

Якщо вам, навпаки, потрібно злегка зменшити очі, щоб досягти гармонії (а ситуація, коли лінзи збільшують очі до хворих розмірів правда існує), то вам якраз варто скористатися матовими тінями, можна затемнювати нижню слизову темним олівцем і навіть графічні мономакіяжі в подіумному стилі вам в цьому випадку підуть.

Якщо ви носите окуляри, дуже важливо грамотно виділяти брови - вони не повинні губитися на тлі оправи. А якщо ваша оправа товста, то в денному макіяжі ви взагалі можете цілком обійтися тільки тоном, рум'янами, тушшю і помадою трохи яскравіше нюдовой.

ІСНУЄ ПЕРЕКОНАННЯ, ОКУЛЯРИ НЕ Є ПЕРЕШКОДОЮ ДО СТВОРЕННЯ ЯСКРАВОГО ОБРАЗУ. А ПРАВИЛЬНИЙ МАКІЯЖ ТІЛЬКИ ПІДКРЕСЛИТЬ КРАСУ ОБЛИЧЧЯ В ОКУЛЯРАХ. 

Базовий макіяж під окуляри

Питання для самоконтролю  

Розгляньте  питання та  дайте  відповідь на них :

1. Опишіть призначення макіяжу під окуляри.

2.  Чи варто звертати увагу на підбір оправи?

3. Як правильно робити макіяж тим, хто носить окуляри,  та яку косметику варто використовувати?

4. Опишіть які особливості технологій виконання  макіяжу під окуляри ви запам'ятали?

5. В чому полягає його відмінність від денного та вечірнього макіяжу?

 6. Перегляньте відео: визначте основні етапи, техніку нанесення тіней та складіть технологічну послідовність  макіяжу під окуляри?

7. Підберіть під свій варіант окулярів макіяж,  та склавши  технологічну послідовність  виконайте лабораторно-практичну роботу "Макіяж під окуляри" з покроковим фото відео звітом виконаної роботи.

Для зручності виконання цього завдання перегляньте, за посиланням приклади роботи.

Виконану роботу надішліть зручним для вас чином та завантажте файл (елемент) для оцінки в особистому кабінеті.