У_В_Т_6.3_ Весільний макіяж

Тема 6.3: Весільний макіяж (2 год)

Весільний макіяж – цілком окремий вид косметології, – переконані деякі  візажисти  – адже у ньому поєднані елементи денного, вечірнього і святкового візажу. Наречена мусить мати максимально природний і скромний вигляд, але з іншого боку, – треба взяти до уваги, що весільна церемонія ближче до вечора переходить у веселу забаву. І ще один важливий момент – фото- й відеозйомка, а отже, макіяж повинен поєднувати в собі елементи стриманості та яскравості, щоб наречена мала неперевершений вигляд і в залі, і на плівці.

Чим весільний макіяж відрізняється від інших?

Якихось кардинальних відмінностей у макіяжу на весілля немає, проте до нього висуваються особливі вимоги, адже на такому заході, як власне весілля, наречена повинна виглядати розкішно і бути абсолютно впевненою в собі.


 Після вивчення теми ви будете знати яким має бути макіяж для нареченої  :


Макіяж на весілля повинен бути виконаний так, щоб у нареченої не виникало бажання постійно контролювати, чи не обсипалася туш, чи не розмазалася помада. Тому візаж повинен неодмінно бути стійким.

1. Виконуючи макіяж весільний, обов'язково необхідно враховувати, на який час доби потрапляє церемонія і вечірка, при якому освітленні буде проходити весілля. 

2. Якщо весілля буде проходити на природі, наприклад, в заміському ресторані на відкритому повітрі, відтінки будуть обрані не такі насичені, як при церемонії в закритому приміщенні з яскравим освітленням. 

3. Макіяж на весілля повинен бути неодмінно комфортним для нареченої. Коли дівчина знаходиться в центрі уваги, їй варто бути спокійною і впевненою в собі. 


Вам потрібно продумали всі нюанси, щоб зробити цю послугу максимально комфортною та доступною для наречених.

Ви повинні запропонувати   комплексну послугу весільного макіяжу за доступною ціною, в яку вже входить пробний макіяж перед весіллям і власне основний макіяж в той самий відповідальний день.  

Також  можливо представити  послугу макіяжу для наречених , в яку входить візаж для нареченої і нареченого. Оскільки над образом чоловіка теж потрібно трохи попрацювати, щоб пара прекрасно виглядала на весільних знімках, щоб шкіра нареченого була матовою, без жирного блиску, приховані синці під очима, червоні судини і т.п. Така послуга доступна за вигідною ціною. 

Працюючи над створенням макіяжу на весілля,  враховують величезну кількість нюансів, які можуть вплинути на кінцевий результат: тип і колір шкіри, образ, місце проведення церемонії, погодні умови, ви повинні підказати чи потрібно фарбувати брови або наростити вії і багато інших. 

В роботі візажисти  застосовують гіпоалергенну якісну косметичну продукцію , яка є безпечною для шкіри. При цьому якщо клієнт знає про свою алергічну реакцію на будь-який косметичний продукт або окремий компонент, обов'язково потрібно вияснити про це. Також має сенс, клієнту  взяти свій крем, туш, якщо шкіра або очі у нього  занадто чутливі і можуть негативно відреагувати на незнайомий засіб.

 Якщо часу або засобів на професійний догляд за шкірою у клієнта немає, можна порадити  в домашніх умовах зробити скраб, а також тканеву зволожуючу маску для обличчя (тільки пам'ятай, що всі засоби повинні бути перевіреними). Сухість і лущення здатні істотно зіпсувати зовнішній вигляд макіяжу на весілля. 

Макіяж для нареченої бажано проробляти вже тоді, коли  продуманий  весь образ.

Іншими словами, коли у клієнта в голові вже сформувалася картинка, як він хоче виглядати на власному весіллі. Необхідно знати хоча б, в якому стилі буде в нього плаття і весь захід.  Образи грецької німфи, принцеси вікторіанської епохи, нареченої в стилі 30-х років будуть відрізнятися дуже істотно. Відповідно, кожен з цих весільних образів передбачає різний макіяж. 

ФОТО ВЕСІЛЬНИХ ОБРАЗІВ

Візажист, створюючи образ нареченої, мусить підбирати кольорову гаму не лише відповідно до природних даних дівчини, а й до стилю сукні і навіть букета. Тепер модними є весільні сукні з вкрапленнями кольорових елементів, тому потрібно, щоб макіяж гармоніював і з кольором, і з фасоном сукні.

Щоб у день весілля уникнути неприємних „сюрпризів”, рекомендують  так званий „пробний” макіяж, який варто зробити за кілька днів до весілля, коли ще є час для експериментів з образом чи через необхідність, для того щоб позбутися недоліків шкіри. Адже лише на здоровій шкірі макіяж матиме бездоганний вигляд.

Особливістю цьогорічної весільної моди в макіяжі є подвійні акценти: якщо у повсякденному макіяжі рекомендовано один акцент – або на губи, або на очі, то у весільному макіяжі допускаються два акценти. Найпоширеніші варіанти – на очі і брови, вилиці й очі, вилиці й губи. Тобто виокремлюють або верх, або низ обличчя. Який варіант личитиме саме вам – вирішить візажист, залежно від типу вашого обличчя і навіть стилю сукні.


Особливості процесу виконання весільного макіяжу


Отже, обираємо тональний крем, який повинен максимально відповідати природному тону шкіри і бути непомітним. Крем вирівняє шкіру обличчя і декольте, приховає дефекти, а пудра додасть шкірі матового відтінку, оксамитості. З допомогою тонального крему можна змоделювати овал обличчя: використовуйте темніший тон на місцях, які варто візуально зменшити, а світліший – на місцях, які ви хочете підкреслити.

Рум’яна додають обличчю свіжості і природного сяйва. Розкриємо  маленьку таємницю, так званий французький спосіб нанесення рум’ян, який робить ефект «щасливого обличчя»: рум’яна слід наносити, посміхаючись.  

Туш варто обирати класичну – чорну або темно-коричневу. Незвичну туш (зелену, синю, фіолетову) краще приберегти для більш екстравагантної молодіжної вечірки.

Щодо тіней, їхній колір не повинен зливатися з кольором очей. Не бійтеся наносити контрастні кольори тіней – це додасть вашим очам виразності та підкреслить їхню форму. Доречними для карих очей будуть зелені чи блакитні тіні, для сірих і блакитних – золотаві чи бежеві.

Щоб візуально збільшити очі і припідняти верхню повіку, проведіть тоненьку білу лінію під бровою, а крапинка білих тіней у внутрішньому кутику очей дасть змогу скоригувати форму при близько розміщених очах.

Помада. Краще користуватися стійкою помадою в комплекті з бальзамом і блиском для губ. Варто заздалегідь нанести на губи зволожувальний бальзам, повністю змити його, окреслити губи контурним олівцем і нанести перший шар помади. Через 2–3 хвилини акуратно промокніть губи серветкою і нанесіть помаду знову. Тоді і блиск, і помада лежатимуть на губах рівномірно і триматимуться довше (у торбинці слід мати помаду чи блиск для губ і компактну пудру, щоб освіжити вигляд). Тон помади підбирають максимально наближений до природного з урахуванням типу обличчя і кольору волосся нареченої. Класично: брюнеткам зі смаглявою шкірою підійдуть яскраві, червоні тони, світлошкірим блондинкам варто обирати ніжні відтінки. І не забувайте, що  в день свадьби на наречену чекають численні поцілунки, тому поверх помади губи варто припудрити.

 

Завдання :

Розгляньте  питання та  дайте  відповідь на них :

1. Опишіть які особливості технології виконання  весільного макіяжу?

2. В чому полягає його відмінність від денного та вечірнього макіяжу?

3.Перегляньте фото на тему " Весільний макіяж". Який вам сподобався найбільше і чому? Опишіть.

 4.  Як ви вважаєте який вид моделювання  або корекції обличчя застосовують у весільному макіяжі?

5. Перегляньте відео: визначте основні етапи, техніку нанесення тіней та складіть технологічну послідовність  весільного макіяжу?




__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 ________________________________________________________________________________________



 (2 год) Лабораторно-практична робота №3  на тему: "Виконання  весільного макіяжу" з урахуванням особистих особливостей клієнта  та весільних аксесуарів ( прикраса, вінок, квіти та інше). 


 Оберіть № варіанту з таблиці та виконайте:


Таблиця варіантів для практичної роботи:

  Класичний весільний макіяж