У_В_Т_6.4_Віковий макіяж

Перегляньте приклад антивікового макіяжу   

Тема : Віковий макіяж


План

1. Призначення антивікового макіяжу

Бути красивою щодня – природне жіноче бажання і неважливо, яка дата стоїть в паспорті.

 Жінки все життя перебувають у вічному пошуку універсального секрету краси, який допоможе зберегти молодість, пружність шкіри так, щоб ніхто з оточення не міг здогадатися про їх реальний вік. Але допомогти значно омолодити обличчя можуть не тільки косметологічні процедури або магічні тюбики з суперзасобами — макіяжу це теж під силу!  

 Отже, головна задача антивікового макіяжу — це зробити обличчя свіжим, світлішим й акуратнішим, при цьому підкреслюючи особливості та маскуючі з'явившися з віком недоліки. 


 Отже, розгляньмо фото та визначимо особливості та призначення вікового макіяжу

Як бачимо - віковий макіяж гармонійний і стриманий, макіяж після 50 років легкий і омолоджуючий. 

Ось декілька рекомендацій про те, як віковий макіяж зробить клієнта молодше:

    Яскравим фарбам краще віддати перевагу пастель.

-Тіні – персик, беж, будь-які світлі матові.

-Тональний крем вибирай максимально наближений до свого кольору шкіри.

-Помада – персик, корал.

-З тушшю можна злегка попустувати – баклажан, синя, зелена, коричнева.

             Щоб віковий макіяж не виглядав недоладно, утримайтесь від використання:

Перламутрових, контрастних і темних тіней;

-бронзатори і блискучих рум'ян;

Яскравих контурів в області губ і брів;

Чорної туші і підводки;

Тонкої лінії брів;

Матової помади.

 

2. Косметика

Основа

 Основа — це засіб, який тонким шаром наноситься на чисте обличчя. Його завдання — розгладження нерівностей, приховування недоліків, іноді — матування шкіри (якщо це зазначено на упаковці). Завдяки їй вам буде простіше нанести декоративну косметику, і вона буде краще триматися протягом дня. Якщо ви хочете візуально зменшити кількість зморшок чи великих пор, або скорегувати тон обличчя, то все, що вам потрібно, це праймер. Хороший праймер здатний зменшити витрати косметики, адже вона краще лягає на зволожену шкіру і простіше розподіляється по поверхні.

 Тональний крем

 Тональний крем — це засіб, що у своєму складі містить пігмент. Необхідно вибрати відтінок, близький до кольору шкіри. Ідеально, якщо він на 100% збігається з тоном шкіри клієнта чи буде світлішим (буквально на одиницю, щоб ви змогли змінити результат за допомогою пудри). Саме цей тип косметики здатний забезпечити ліфтинг-ефект і візуально омолодити.

 Відмовтеся від тональних засобів, які сушать шкіру і підкреслюють її недоліки (пори і зморшки). Ваш вибір — засіб, який виглядає природно, але вирівнює колір обличчя. Непокоїтеся через блиск у Т-зоні? Підберіть хорошу пудру — краще дрібного помелу і без ефекту мерехтіння — і використовуйте її  на етапі закріплення тонального крему.

 Консилер

 Консилер — це практично міні-тональник. Його тонка і легка фактура допомагає скорегувати макіяж невеликих зон під очима, на лобі, на підборідді, навколо губ. Немає кращого засобу для того, щоб приховати темні кола під очима. Чим краще замаскуєте, тим більше людей подумають, що клієнт добре відпочив.

 Рум'яна

 Вони допоможуть  надати шкірі більш здорового вигляду і приємного сяйва. Адже всі ми часом злегка червоніємо, коли бентежимося чи відчуваємо навантаження. Брюнеткам після 45 років при нанесенні макіяжу дуже важливо виділити вилиці рожевим відтінком. Втім, ніжний персиковий шар рум'ян необхідний і блондинкам, і шатенкам. Тільки не переборщіть з насиченістю кольору — це дуже старить!

 Брови

 Сучасна мода приділяє особливу увагу бровам, тому ви маєте подбати про їхню форму і наповненість кольором. Це, до речі, дійсно важливо, якщо ви хочете домогтися більш виразного погляду. Відкладіть пінцет, він потрібен лише для акуратної корекції вигину. Користуйтеся олівцем, тінями, воском чи гелем для брів.

 Підводка для очей, тіні для очей і туш для вій

 Що стосується тіней, підводок, туші для вій і олівців для очей, то тут є необмежені можливості для експериментів. Віковий макіяж вимагає від тіней матовості. На жаль, частіше за все блискучі засоби дуже негарно підкреслюють складочки і зморшки. Зате підводка, нанесена близько до лінії росту вій, зробить цю зону темнішою і виразнішою.

 Помада і блиск

 Нарешті, за допомогою помади чи блиску можна зволожити губи. І, звичайно, підкреслити їхню природну красу завдяки відповідним пігментам. Не бійтеся яскравих і глибоких відтінків, ви не зобов'язані зупинятися лише на нейтральних, якщо клієнт старше 45. На все свій час і свій привід. Обов'язково попередньо відлущити шкіру губ і зволожити  її бальзамами, щоб наносити колір тільки на гладку і м'яку поверхню.

 

 Важливо правильно підготувати шкіру до нанесення макіяжу. Тому зайвим не буде під час очищення включати контрастне вмивання (теплою і прохолодною водою), короткочасне прикладання шматочків льоду до нижніх повік і використання тоніка. Останній «розбудить» тканини й підготує їх до подальших процедур. Якщо шкіра на обличчі клієнта роздратована або на ній є висипання, то до мейкапу обов'язково потрібно заспокоїти її, використовуючи різні лікувальні засоби.


Косметика, призначена зробити антивіковий макіяж, повинна мати у своєму складі зволожуючі компоненти, а також УФ-фільтри, антиоксиданти.


3.Технологія виконання

Нанесення  антивікового макіяжу покроково.

  Під час створення вікового макіяжу важливо вчасно зупинитися і відчути межу між вульгарністю і природністю. Адже, чим більше обмежень, тим складніше створити воістину омолоджуючий візаж.

  

 Підготовка шкіри до нанесення косметики

Перед нанесенням макіяжу слід підготувати шкіру обличчя. Це важливо, тому що зріла шкіра вкрай потребує постійного харчуванні.  Важливо правильно підготувати шкіру до нанесення макіяжу. Тому зайвим не буде під час очищення включати контрастне вмивання (теплою і прохолодною водою), короткочасне прикладання шматочків льоду до нижніх повік і використання тоніка. Останній «розбудить» тканини й підготує їх до подальших процедур. Якщо шкіра на обличчі клієнта роздратована або на ній є висипання, то до мейкапу обов'язково потрібно заспокоїти її, використовуючи різні лікувальні засоби.


Перегляньте ще один приклад  вікового макіяжу
 Складаємо  послідовність  вікового макіяжу:                  Наносимо основу

Який антивіковий макіяж обійдеться без тонального крему- Основа для жінок після 35 повинна бути зволожуючою. Якщо у тебе такої немає, попередньо нанеси на шкіру зволожуючий крем або емульсію. Якщо в його складі будуть міститися ще й світловідбиваючі частинки – це подвійний плюс. Вони поліпшать колір обличчя, зроблять зморшки невидимими. Як варіант – ВВ-крем.

Відмовтеся від матового фінішу!

Якщо ваша мета — створити дієвий і ідеальний омолоджуючий макіяж, то перш за все ваш потрібно уникати матових текстур, які перетворюють обличчя на воскову маску. Матові засоби володіють щільною текстурою і призначені для жирного типу. Більш зріла шкіра схильна до сухості, тому подібні засоби, потрапляючи в зморшки, роблять їх більш явними. Кращою заміною подібної косметики стануть тональні основи середньої щільності з ліфтинг — або antiage-ефектом. Не забудьте додати сяйва вашому обличчю з допомогою консилера, а консилер для зони під очі краще вибирати теж легкий — щільні текстури приховають синці під очима, але і мімічні зморшки теж підкреслять.

Наносити всі засоби необхідно тонким шаром, інакше антивіковий мейк-ап перетвориться на маску і підкреслить всі недоліки шкіри. Відтінок вибирай близький до природного кольору шкіри, в крайньому разі, світліше. Не варто думати, що для жінок після 35 підійдуть темні відтінки. Якщо сумніваєшся в рівності тону, пройдися ще раз консилером – нехай весь образ стане таким, як тобі подобається. Не забудь про зону декольте і шиї.


Приховуємо недоліки

Ти ж хочеш зробити такий антивіковий макіяж, який допоможе візуально прибрати кілька років вашого клієнта, правда -  але от невдача – темні круги забарикадували область навколо  зелених, блакитних, сірих або карих очей  -  Їх прибираємо консилером. Його також необхідно нанести на верхню повіку і місця скупчення зморшок – куточки губ і очей. Судинні зірочки можна підкоригувати олівцем.


Робимо акценти

Пудру використовуйте розсипчасту, а при її нанесенні уникайте області навколо очей і ваш  антивіковий макіяж буде виглядати природньо.

Сумно визнаватися, але шкіра після 35 починає обвисати. У кого сильніше, у кого менше.  Головна задача візажиста  — боротьба з гравітацією. Скорегувати макіяж можна за допомогою рум'ян.  

 Як їх правильно наносити:

  Наступний крок брови та очі.  Звернемо увагу на брови. Ніяких тонких смужок і сивих волосин. Ніяких яскравих промальовок.  Прокрасьте цю частину обличчя акуратно підведячи брови олівцем в тон волоссю або трохи темніше. Зовнішній край лінії не опускається нижче внутрішнього. Для того, щоб створити максимально ефективний макіяж очей вам знадобляться олівець, тіні і фіксуючий гель. Не варто намагатися перебільшити красу ваших натуральних брів — пам'ятайте про те, що неприродна форма може звести нанівець всі ваші зусилля по створенню ідеального мейку. На початку брів колір волосків не повинен бути таким же насиченим як на кінчиках — дотримуйтеся натуральної градації кольору. 

Не використовуй чорні, темні кольори, хоча б у якості мейк-апу на кожен день. Відмінно підкреслюють лінію карих, блакитних, зелених очей підводки і туші будь-яких кольорів, крім вугільного. Якщо хочете виконати дійсно омолоджуючий макіяж, то вам знадобляться лише олівець для очей білого або світло-рожевого відтінку, який потрібно нанести на внутрішній контур, таким чином збільшивши очі візуально. Світлий, сяючий відтінок тіней нанесіть на внутрішній куточок ока, а тінями коричнево-тілесного відтінку виділіть складку повіка для посилення кольору.  

Зовнішній край підводки нехай іде злегка вгору. Лінія без вигину приверне увагу до зморшок навколо очей. І в кінці трохи розтушуй.    

Блондинкам з будь-яким кольором очей, крім карих рекомендується як основний тон тіней ніжно-зелені та блакитні. Сіро-блакитні і слонова кістка також підійдуть. Якщо у клієнтки карі очі, сміливо можна наносити абрикосові, оливкові, коричневі, фуксію, але обов'язково світлі тони.

Вії

В антивіковому макіяжі вії мають ключове значення — вони допоможуть відкрити розріз очей і додадуть природної кокетливості образу. Волоски потрібно фарбувати максимально густо по всій довжині, а якщо бажаєте досягти ефектного результату, то можете сміливо експериментувати з накладними віями. В макіяжі для зрілої жінки віддавайте перевагу пучкам — не занадто довгим, щоб виглядало природно і не вульгарно. І не намагайтеся фарбувати максимальну кількість ділянок обличчя. Наприклад, нижню повіку можете залишити без туші, але тоді потрібно буде підкреслити її тінями. 


Займемося губами

Жінкам, які мріють освіжити образ і акцентувати увагу на красі своїх губ, радимо придивитися до засобів з напівпрозорою структурою ягідного відтінку і вологим фінішем. Сяйво і блиск скине зайві роки з їхнього обличчя з неймовірно гламурною легкістю.

 Але не забувайте про те, що якщо ви вибрали активний макіяж очей, то від яскравої помади потрібно буде відмовитися. У такому випадку віддайте перевагу рожевим, персиковим або нюдовим відтінкам. 

Технологічні рекомендації  виглядають так:

Завдання

Дайте відповіді на такі питання:

1. Яке призначення антивікового макіяжу?

2.Яку косметику використовувати для антивікового макіяжу? 

3. Опишіть 6 лайфхаків які ви запам'ятали після вивченого матеріалу, які позбавлять вашого клієнта  від зайвих років.

4. Перегляньте відео "Правила вікового макіяжу" та опишіть який спосіб було наведено для  нанесення рум'яна? 

5.Розгляньте на сторінці сайту приклади на фото антивікового макіяжу, оберіть який вам сподобався. Опишіть чим? Визначте призначення такого макіяжу та виконайте його на  фейсчарті, або зробіть відеоролик макіяж на клієнті  покроково свої фото антивікового макіяжу( денний, вечірній або святковий).