Урок 2

тиждень2

Інструктаж з БЖД. Використання адресної книги та списків розсилки.

Пригадати (переглянути) ст. 11-15

Прочитати :ст. 15-18

Виконати практичну роботу 1 або вправу 3 на сторінці 16.

        1. Запитай у своїх 3 однокласників їхні електронні скриньки і записати у зошит.

        2. Запусти браузер і зайди на сервер де зберігається твоя електронна пошта.

        3. Зайди на свою електронну пошту.

        4. Відкрити свою електронну книгу

        5. До власної електронної скриньки додати 3 однокласників.

        6. Створити наступні групи: Друзі, Сім’я, Інше.

        7. Перемістити одного однокласника в групу «Друзі», другого –«Інше», а третього – «Сім’я»

        8. Результат продемонструвати вчителю

Домашнє завдання: написати у зошиті листа про відпочинок у неділю, який би ти відправити однокласнику.

Цілі:

  • навчальна:навчити використовувати адресну книжку, додавати категорії та користувачів до неї, створювати списки розсилання та здійснювати операції над папками та листами;

  • розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;

  • виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку: засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Google Chrome

Хід уроку

І. Організаційний етап

Привітання з класом Доброго дня, діти. Продовжимо ознайомлюватись з веб-інтерфейсом електронно-поштового месенджера Ukr.Net чи google.com.

Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні ми познайомимось з списками розсилання (надсилання одного повідомлення відразу декільком користувачам), адресною книгою та групами в адресній книзі, також практично попрацюємо на комп’ютері.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Вміння створювати власну електронну адресну книгу та створювати списки розсилки допоможуть вам при швидкому та вмілому користуванні електронною поштою. Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

ІІІ. Актуалізація опорних знань

Повторення раніше вивченого матеріалу

  1. Які засоби ви використовуєте для зберігання поштових адрес і номерів телефонів ваших знайомих?

  2. Які операції можна виконувати над електронними листами?

  3. Які папки створюються автоматично під час створення електронної поштової скриньки? Яке їх призначення?

IV. Вивчення нового матеріалу

V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

  • Практичне завдання

VI. Підбиття підсумків уроку

    • 1. Для чого призначено адресну книгу? Як переглянути її вміст?

    • 2. Як додати дані з адресної книги до листа, що створюється?

    • 3. Як додати нові контакти до адресної книги?

    • 4. Для чого призначено список розсилання? Як його створити?

VIІ. Домашнє завдання

Опрацювати параграф 1.3 т