30. Тема уроку:
Розробка сценарію майбутнього програмного проекту.
Назва проектів:
Кіт ловить яблука
Акула їсть риби.
Кіт ловить мишу, яка їсть торт.
Домашнє завдання повторити ст. 6 по 37 до тесту.
Пройти тест
Урок №34. Розробка сценарію майбутнього програмного проекту.
Цілі:
навчальна: познайомити з етапами роботи з власним проектом, допомогти визначитись та дібрати ресурси до проекту;
розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Хід уроку
І. Організаційний етап
Привітання з класом
Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
ІІІ. Актуалізація опорних знань
Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд3)
На уроках з яких предметів ви виконували навчальні проекти?
Які етапи реалізації проектів?
У яких формах може бути подано результати виконання проектів?
Вивчення нового матеріалу
Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.
Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
Практичне завдання (Слайд13)
Розпочніть пошук потрібної інформації в мережі.
Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
Підведення підсумків уроку
Бесіда за питаннями (Слайд14)
Які етапи реалізації проектів?
Для чого складають план проекту?
У яких джерелах та якими методами можна виконувати збір відомостей для проекту?
Що може бути результатом пошуку матеріалів та відомостей для проекту?
У яких формах може бути подано результати виконання проекту?
Домашнє завдання
Систематизувати знайдену інформацію.