Урок 11

Тиждень 5.2

Інструктаж з БЖД. Форматування з використанням стилів 

Розробка уроку з теми «Пошук та заміна фрагментів тексту» для 8 класу

Тема уроку. Пошук та заміна фрагментів тексту

Мета уроку:

Діяльнісний компонент: знаходить і замінює символи та групи символів.

Ціннісний компонент: оцінює результат виконаної роботи, може обґрунтувати вибраний алгоритм дій.

Тип уроку: Комбінований.

Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник

Програмне забезпечення: MicrosoftWord, браузер.

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Актуалізація опорних знань

Давайте пригадаємо особливості редагування та форматування тексту.

Форматування символів та абзаців. Перейдіть за посиланням та виконайте вправу.

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

ІV. Вивчення нового матеріалу

Короткий конспект-інструкція

Пошук і заміна тексту.

V. Фізкультхвилинка

VI. Засвоєння нових знань, формування вмінь

Практичні завдання

Робота за комп’ютером

VIІ. Підсумки уроку

Рефлексія

1. Що нового ви сьогодні дізналися?

2. Чого навчилися?

3. Чи виникали труднощі?

VІІI. Домашнє завдання

ІХ. Оцінювання роботи учнів


Потрібно обклеїти шпалерами стіну довжиною а м і шириною b м. Скільки коштуватимуть шпалери, якщо ціна одного рулону k грн? Довжина рулону шпалер 10 м, ширина — 80 см.

Вхідні дані

a=50, b=30, k=100



















Вихідні дані

suma = 18700



Вхідні дані

a=25, b=3, k=85



















Вихідні дані

suma = 765



Вхідні дані

1234



















Вихідні дані

10



Вхідні дані

3045



















Вихідні дані

12



Вказівка. 1 л = 1 дм3

Вхідні дані

A= 3, B= 2, N= 4.8



















Вихідні дані

H= 1.0



Вхідні дані

A= 60, B= 25, N= 40 



















Вихідні дані

H= 0.333




Домашнє завдання: § 1-2 (1,2)