Урок 

62

Інструктаж з БЖД. Поняття про мову гіпертекстової розмітки

<!DOCTYPE html>

<html lang="en">

<head>

    <meta charset="UTF-8">

    <meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge">

    <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">

    <title>Моя перша вебсторінка</title>

</head>

<body>

    <h1>Завдання 1 </h1>

    <h2>Намалювати у грфічному редакторі манюнок</h2>

    <p>

        Список фігур:

        <ul>

            <li>Прямокутник жовтий</li>

            <li>Еліпс (коло) жовтий</li>

            <li>трикутник помаранчевий</li>

            <li></li>

        </ul>


    </p>

    <img src="1.png" alt="будинок">

</body>

</html>


Мета:

­ навчальна: ознайомити учнів з мовою розмітки гіпертексту;

­ розвиваюча: розвивати логічне й алгоритмічне мислення; формувати вміння

діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;

­ виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність,

дисциплінованість.

Обладнання: комп’ютери кабінету з виходом в мережу Інтернет, мультимедійний

проектор, презентація уроку.

Тип уроку: урок засвоєння нового матеріалу.

ХІД УРОКУ


І. Організація класу до уроку

1) Привітання із класом

2) Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Актуалізація опорних знань учнів

Пригадай:

1. З яких етапів складається процес створення сайта?

2. Чи є процес «розкрутки» сайта обов’язковим?

3. Які браузери ви знаєте?

III. Вивчення нового матеріалу

Пояснення вчителя:

1. Поняття гіпертексту

2. Мова HTML


3. Поняття файлу веб сторінки.

4. Визначення та приклади тегів та атрибутів

5. Приклад розмітки веб сторінки.

6. Кодування веб сторінки

IV. Формування практичних умінь і навичок

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки та


санітарно-гігієнічних норм.


Завдання:

Використовуючи текстовий редактор Notepad++ створіть шаблон веб сторінки за

зразком. В якості заголовку задайте свій клас. Застосуйте кодування сторінки UTF-

8. Використовуючи парний тег &lt;p&gt; задайте опис своєї першої сторінки.

Продемонструйте роботу учителеві.

V. Підсумок уроку

Рефлексія

 Що нового сьогодні дізналися?

 Чого навчилися?

 Що сподобалось на уроці, а що ні?

 Чи виникали труднощі?

VI. Домашнє завдання

Опрацювати матеріали до уроку.