Задання 1. 6 балів

Створіть програму на вході маємо два списки і ціле число, якщо введене число менше 0, то до першого списку додається другий, інакше до другого перший.

Алгоритм роботи.


Задання 2. 9 балів

Cтворіть проект Магазин одягу. Згідно умови, у магазині одягу є гнучка система зміни цін. Кожного тижня товар змінював свою ціну згідно таблиці.

|       1 Тиждень           ||          2 Тиждень      ||        3 Тиждень     ||        4 Тиждень      |

|підвищення на 10% ||підвищення на 5% ||зниження на 7% ||зниження на 10% |

Створіть проект, у якому за введеною вартістю товару можна обчислити значення ціни товару протягом кожного тижня та вивести її на екран у вигляді таблиці (списку) значень. Зверніть увагу, щоб знайти результат збільшення ціни price на 1%, виконують дію price*1.01; щоб зменшити на 1%, виконують дію price*0.99.


Завдання 3. 12 балів

Створити проект, у якому є 1 кнопка, 1 багаторядкове поле введення інформації та 1 напис. Ім'я користувача вводиться у текстове поле. При клацанні кнопки даний текст заноситься у напис на формі.

Завдання 4. Знайти суму додатних елементів одновимірного масиву (таблиці) всі елементи якого є цілими числами.

Домашня завдання: Доробити завдання

Мета уроку:

навчальна: введення поняття умов та умовних операторів у мові програмування Python; формування уявлення учнів введення та виведення табличних величин у командному інтерфейсі.

Формування навичок додавання введення даних у таблицю.

розвивальна: розвиток у школярів теоретичного та творчого мислення; формування оперативного мислення, напрямленого на вибір оптимальних рішень; розвиток пам’яті, вміння аналізувати, виділяти головне; розвиток пізнавального інтересу в учнів; підвищення творчої активності та інтересу учнів до галузі інформатики.

виховна: виховання інформаційної культури; акуратності та чіткості в роботі; волі до перемоги; винахідливості; вміння працювати у команді.

Тип заняття: урок вдосконалення  умінь та навичок.

Обладнання: ПК, прикладне програмне забезпечення Visual Studio Code чи python, мережа Інтернет, мультимедійне обладнання.

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Актуалізація опорних знань

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

ІV. Виконання практичної роботи

VIІ. Підсумки уроку

Рефлексія

1. Що нового ви сьогодні дізналися?

2. Чого навчилися?

3. Чи виникали труднощі?

VІІI. Домашнє завдання

ІХ. Оцінювання роботи учнів

from tkinter import *

from tkinter import messagebox

A=[]

def add_m():

    A.append([a.get(),c.get()])

    answer = messagebox.askokcancel ( title = "Товар" , message = A )

w=Tk()


a=StringVar()

c=DoubleVar()

entry1=Entry(textvariable=a)

entry1.pack()

entry2=Entry(textvariable=c)

entry2.pack()

button=Button(text="Save", command=add_m)

button.pack()

w.mainloop()