Практична робота «Створення програм для опрацювання рядкових величин»
Урок 6. Створення програм для опрацювання рядкових величин. Практична робота № 1.
Цілі:
навчальна: формувати вміння створення програм для опрацювання рядкових величин;
розвивальна: розвивати світоглядні уявлення про пізнаваність явищ і процесів у навколишньому світі, дослідницькі навички, інформаційну культуру учнів;
виховна: сприяти вихованню культури поведінки, мовлення, сумлінності та відповідальності під час виконання завдань.
Обладнання: комп’ютери з доступом до мережі Інтернет, мультимедійний проектор, інтерактивна дошка, програмне забезпечення, роздавальний матеріал.
Тип уроку: комбінований.
Наскрізні змістові лінії: екологічна безпека та сталий розвиток, здоров’я й безпека, підприємливість і фінансова грамотність, громадянська відповідальність.
Програмне забезпечення: браузер.
Хід уроку
І. Організаційний етап
привітання
перевірка присутніх
перевірка готовності учнів до уроку
ІІ. Актуалізація опорних знань. Мотивацій навчальної діяльності
ІІІ. Повідомлення теми, цілей, завдань уроку
IV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
Робота з підручником: § 5.
V. Фізкультхвилинка
VI. Засвоєння нових знань, формування вмінь
Практичне завдання.
Робота за комп’ютером
Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
Інструктаж учителя.
Підручник ст. 32-33
Практична робота за комп’ютерами.
Вправи для очей.
VIІ. Підсумки уроку
Оцінювання обсягу і якості виконання практичної роботи. Учитель пропонує учням зробити висновок: як створювати функції для розв’язування підзадач цієї задачі.
VІІI. Домашнє завдання
Підручник § 5 ст. 32-33
ІХ Оцінювання роботи учнів