Тема 9: Цифрова творчість

Мета уроку: Медіа. Мультимедіа. Програмне забезпечення для створення та відтворення простих аудіо- та відеоданих

Завдання уроку: розвиток мислення та вміння навчатися; надання можливості для творчого розвитку та самореалізації учня/учениці, зокрема із застосуванням цифрових інструментів; формувати вміння вчитися протягом життя, використовуючи різні джерела інформації, вчити методів та прийомів навчання.

Розвиток компетентностей: висловлення власної думки в усній і письмовій формі та за допомогою цифрових пристроїв й відповідної термінології; генерування й реалізація ідей з використанням цифрових технологій; формування прагнення самостійно опановувати нові інформаційні технології й цифрові інструменти при формуванні власного цифрового середовища.

Розвиток наскрізних вмінь та навичок: критичне та системне мислення, використовуючи різноманітні ресурси та способи оцінювання якості доказів, надійності джерел і достовірності відомостей, отриманих з електронних ресурсів; оцінювати ризики під час використання цифрових пристроїв.

Формування інформаційно-комунікаційних компетентностей: усвідомлення наслідків використання інформаційних і комунікаційних технологій для себе, суспільства, навколишнього природного середовища, дотримання етичних, культурних і правових норм інформаційної взаємодії.

Очікувані результати: учні пам'ятають правила поведінки у комп'ютерному класі; розуміють значення понять «медіа», «мультимедіа», «об’єкти мультимедіа»; знають основні програми, вбудовані в ОС Windows, для створення мультимедійних продуктів; вміють самостійно створювати мультимедійні продукти у відповідних програмах.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проєктор.

Сьогодні на уроці ми з вами:

Домашнє завдання:

1. Підручник  відкриття 18.

Виконайте практичну роботу: інструкційна картка та матеріали для роботи знаходяться тут. При відсутності програмного забезпечення “Кіностудія Windows Live” скористайтеся інсталяційним пакетом, що знаходиться в папці “Кіностудія”. Результати виконання практичної роботи відправте для перевірки на електронну адресу  темі повідомлення вкажіть своє прізвище, ім’я та клас)