Спортни награди за 36 СУ "Максим Горки"

Ученически спортни игри

Тази година 36 СУ "Максим Горки" участва в различни спортни състезания в няколко вида дисциплини:

·     Волейбол – Момичета/Момчета от 8-10 клас

·     Баскетбол – отбори от 5-7 клас и от 8-10 клас

·     Тенис на маса – Момчета/Момичета от 5-7 клас

·     Футбол – отбори от 5-7 клас и от 8-10 клас

С голяма гордост представяме нашите отбори:

Отбор волейбол – момичета от 8-10 клас, с лекота отстраниха няколко противникови отбора и с финес, грация и много воля се класираха на почетното първо място.

Отборът ни от момчета 8-10 клас бяха горди да се класират на трето място.

Отборът ни по баскетбол от 5-7 клас се класира на второ място в първенството - мачът беше демонстрация на желание за победа, което с много усилия се случи.

В турнира по тенис на маса завювахме цели два медала в различни групи! Момичетата от 5-7 клас спечелиха първо място, а момчетата от същата възрастова група - второ място.

Отборите ни по футбол също ни представиха на изключително високо ниво. Момчетата от 5-7 клас заеха трето място, а момчетата от 8-10 клас се класираха на второ място.

Баскетболните ни състезатели носят неизмерим потенциал, заряд и сила. С демонстрация на класна игра, техника, тактика и висока издръжливост се бориха цели два дни и въпреки силната конкуренция, те не се предадоха и спечелиха четвърто място!