Εκλογές για την ανάδειξη νέου Δ.Σ. στην Ομοσπονδία Πωγωνησίων (11 Μαρτίου 2018)
Ημερομηνία δημοσίευσης: Mar 26, 2018 8:37:20 PM
Την Κυριακή 11 Μαρτίου 2018 πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ομοσπονδίας Αδελφοτήτων και Ενώσεων Επαρχίας Πωγωνίου η προγραμματισμένη εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση των μελών της- εκπροσώπων Αδελφοτήτων και Ενώσεων της επαρχίας Πωγωνίου. Τα αποτελέσματα των εκλογών για την ανάδειξη νέου Δ.Σ. και Εξελεγκτικής Επιτροπής για τη διετία 2018- 2020 έχουν ως εξής:
Α. Υποψήφιοι για το Δ.Σ.
Β. Υποψήφιοι για την εξελεγκτική επιτροπή