Η ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΜΕΤΣΟΒΙΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΩΓΩΝΙΟΥ
Ημερομηνία δημοσίευσης: Jul 16, 2014 5:52:56 PM
Πραγματοποιείται ημερίδα για την ολοκληρωμένη ανάπτυξη των ορεινών περιοχών, με τίτλο «Η συμβολή του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου στην ολοκληρωμένη ανάπτυξη του Δήμου Πωγωνίου». Η ημερίδα θα διεξαχθεί στο κτίριο παλαιού Παρθεναγωγείου Δελβινακίου (Δελβινάκι, Πωγώνι), το Σάββατο 19 Ιουλίου 2014.
Ώρα έναρξης: 10.00 π.μ.