Ευχαριστήριο Μήνυμα του Δ.Σ. της Ένωσης Κερασοβιτών Πωγωνίου Ηπείρου
Ημερομηνία δημοσίευσης: Apr 28, 2021 9:59:53 PM
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Κερασοβιτών Πωγωνίου Ηπείρου ευχαριστούν όλους τους συγχωριανούς για την αμέριστη συμπαράστασή τους στο πολύμορφο και σημαντικό για το αγαπημένο μας χωριό έργο της Αδελφότητάς μας.
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Κερασοβιτών Πωγωνίου Ηπείρου ευχαριστούν όλους τους συγχωριανούς για την αμέριστη συμπαράστασή τους στο πολύμορφο και σημαντικό για το αγαπημένο μας χωριό έργο της Αδελφότητάς μας.