gremium
    Przedstawiamy historyczną listę wszystkich członków, jacy na przestrzeni lat należeli do Katowickiego Klubu Speleologicznego. Spis został opracowany przez Kazimierza Piekarczyka w Meandrze nr 15 i uzupełniony o członków po roku 2000. Wszelkie braki, jak i błędy literowe proszę zgłaszać do administratora strony, uwagi i uzupełnienia mile widziane. Z góry przepraszamy jeżeli kogoś pominęliśmy!

PS: Jeżeli ktoś sobie nie życzy, aby Jego nazwisko widniało na tej liście, prosimy o kontakt.



  1. Albrecht Jan
  2. Antkiewicz-Hancbach Anna
  3. Antras Mirosław
  4. Apel Wojciech
  5. Bacia Tadeusz
  6. Banaś Aleksander
  7. Banik Krystian
  8. Bara Bronisław
  9. Baran Adam
  10. Barcik Jacek
  11. Barteczko Krzysztof
  12. Bartoszuk Marian
  13. Bartyzel Marian
  14. Baszeń Krzysztof
  15. Bautusz Marian
  16. Bawół Marian
  17. Bereczko K.
  18. Bernaś Marcin
  19. Berski Marek
  20. Bielecki Leszek
  21. Bielecki Marek
  22. Bieniek Ewa
  23. Bieniok Jarosław
  24. Binkowski Marcin
  25. Biskup Joanna
  26. Blachecki Andrzej
  27. Blankenstein Stanisław
  28. Bobrzyk Maria
  29. Bobrzyk Marian
  30. Bojda Elżbieta
  31. Bolforska Joanna
  32. Bomba Marzena (Dubiel)
  33. Borkowski Marek
  34. Boronowski Józef
  35. Boronowski Stanisław
  36. Borowski
  37. Botor Grzegorz
  38. Bożek Marian
  39. Breguła Jolanta
  40. Breliński Edward
  41. Brol Katarzyna
  42. Brol Mirosław
  43. Bromka Ireneusz
  44. Brygoła Józef
  45. Brzoza H.
  46. Budniok Janusz
  47. Cholewa
  48. Chrząszcz Sebastian
  49. Chudzio Dobrosław
  50. Cichoń Iwona
  51. Cichoń Marek
  52. Ciekliński Mirosław
  53. Ciechelski Michał
  54. Ciepielak Jarosław
  55. Cierpioł Damian
  56. Cimander Piotr
  57. Ciszyńska Maria
  58. Ciszyński Tadeusz
  59. Czachura Zbigniew
  60. Czekliński Mirosław
  61. Czepiel Bożena
  62. Czepiel Danuta
  63. Czepiel Marian
  64. Czerniewicz Dorota
  65. Czerny Mirosław
  66. Czudej J.
  67. Ćmiel Marek
  68. Ćwikliński Grzegorz
  69. Dalmata Tadeusz
  70. Danzczyk Alfred
  71. Dąbrowski Jan
  72. Demanego Jolanta
  73. Depta Władysław
  74. Dłubis Henryk
  75. Długosz Margot (Czepiel)
  76. Doborowolski Remigiusz
  77. Dolny marek
  78. Dorsz M.
  79. Dorsz Marek
  80. Drajewicz Grzegorz
  81. Dreja Henryk
  82. Drozd Antoni
  83. Dryjański Miłosz
  84. Dubiel Krzysztof
  85. Dubiel Lucyna
  86. Duczek Roman
  87. Dziwińska Małgorzata
  88. Ejma Michał
  89. Erm Tomasz
  90. Faron K.
  91. Filus Maciej
  92. Frey Henryk
  93. Gacek Stanisław
  94. Gajewski Adam
  95. Gałach Bronisława
  96. Gałach Leszek
  97. Gałuszka Robert
  98. Gawlikowski
  99. Gawłowski Piotr
  100. Gawrońska Krystyna (Budniok)
  101. Gawroński Marek
  102. Gąsior Marzena
  103. Gąsior Jan
  104. Gellner Danuta (Wach)
  105. Gębka Adam
  106. Gęborek Kazimierz
  107. Giebiel Krystyna (Włoch)
  108. Giebiel Michał
  109. Gniza Michał
  110. Golański Tomasz
  111. Golik Cezary
  112. Gorg Stanisław
  113. Gorgoń Jerzy
  114. Górnik Jerzy
  115. Górnik Maria (Kobak)
  116. Grucka Marek
  117. Grudzień Leszek
  118. Gruszka Sławomir
  119. Grzelak Andrzej
  120. Guzik Barbara (Tokarska)
  121. Guzik Zenon
  122. Haduła Andrzej
  123. Han Józef
  124. Hancbach Krzysztof
  125. Hirek Jan
  126. Homan Jerzy
  127. Hombek Andrzej
  128. Honza Piotr
  129. Hornik Piotr
  130. Hudy Grażyna
  131. Hudy Michał
  132. Hudy Henryk
  133. Irzyk Kazimierz
  134. Jaguszewski Leszek
  135. Jakubczyk Magdalena
  136. Jankowski Jan
  137. Janota Stefan
  138. Jarczyński Robert
  139. Jarząbek Mirosław
  140. Jastrząb Piotr
  141. Jaszczyk Zdzisław
  142. Jeleń Małgorzata
  143. Jeziorski Jacek
  144. Johr Marek
  145. Jończyk Krystian
  146. Juranek Jerzy
  147. Juziuk Stanisław
  148. Kabac Cezary
  149. Kadiszewski Zdzisław
  150. Kaizik Piotr
  151. Kala Jan
  152. Kala Urszula
  153. Kapica Józef
  154. Karcz Bogdan
  155. Karcz Bogdan
  156. Karcz Bogdan
  157. Karokosz Bogdan
  158. Kasperek D.
  159. Kasprowska Joanna (Tront)
  160. Kaszta Aleksandra (Ciszyńska)



  1. Kaźmierczak Mateusz
  2. Kępa Zuzanna
  3. Kielc Barbara
  4. Kiełkowski Władysław
  5. Kisielowska Irena
  6. Kisielowski Tadeusz
  7. Kiwer Danuta
  8. Kiwer Leszek
  9. Kiwer Marian
  10. Klar 
  11. Klar Dorota
  12. Kleczmański Bronisław
  13. Klich Jan
  14. Kluzik Wojciech
  15. Kłosińska Barbara
  16. Kłosowski Zbigniew
  17. Koczy Klaudia
  18. Kodroń Tomasz
  19. Kołata Mirosław
  20. Komarus Grzegorz
  21. Konsek Magdalena
  22. Konsek Robert
  23. Konsek Szymon
  24. Kostecki Sławomir
  25. Kos Marek
  26. Koterla B.
  27. Kowalski Adam
  28. Kowalski Marcin
  29. Kralewski Jan
  30. Krawiec Ewa (Napierała)
  31. Kret Barbara
  32. Kroczek Roman
  33. Krojcarek Elżbieta
  34. Królik Ewa
  35. Krupa Franciszek
  36. Krzak Anna
  37. Krzak Zdzisław
  38. Krzyżowski Eugeniusz
  39. Książek Jerzy
  40. Księżnik Janusz
  41. Kubac Lidia (Lubojańska)
  42. Kubac Ryszard
  43. Kubiak Jan
  44. Kubica Jarosław
  45. Kuc Łukasz
  46. Kulej Jacek
  47. Kuza Andrzej
  48. Kwaśniok Zygmunt
  49. Legans Aleksander
  50. Legieć Sławomir
  51. Lempke Janusz
  52. Lenart W.
  53. Ligęza A.
  54. Ligocki Jan
  55. Lipok Anna
  56. Lipowczan Karol
  57. Liputa Agnieszka
  58. Lis Mirosław
  59. Lisoń Damian
  60. Lisoń Joanna
  61. Lisoń Longin
  62. Lisowiec Krzysztof
  63. Lorek Zdzisław
  64. Łabanowicz Bronisław
  65. Łaciak Aleksander
  66. Łaskawski Stanisław
  67. Łopuszyński Tomasz
  68. Łucjan Ryszard
  69. Łukawska Anna
  70. Maciejek Remigiusz
  71. Maciejko Patrycja
  72. Madeja Ryszard
  73. Majcher Andrzej
  74. Makarewicz Stefan
  75. Maliszewski Krzysztof
  76. Małachowski Adam
  77. Małachowski Mirosław
  78. Maroszek Michał
  79. Maślankiewicz Grzegorz
  80. Mazurkiewicz Józef
  81. Mazurkiewicz Wiesław
  82. Michalak Elżbieta
  83. Michalak Krystyna
  84. Michalak Leszek
  85. Michalak Mariusz
  86. Miendowicz Mieczysław
  87. Mikołajczyk Marcin
  88. Milewski Piotr
  89. Minojć Ryszard
  90. Mleczek Jacek
  91. Modras Piotr
  92. Modzelewski Janusz
  93. Mol Marian
  94. Moroń Antoni
  95. Moroń Elżbieta
  96. Motyka Tomasz
  97. Mroziński Rafał
  98. Muszyńska Barbara
  99. Mysłek Marek
  100. Napierała Barbara (Krawiec)
  101. Napierała Marian
  102. Napora Michał
  103. Nastuła Teodor
  104. Nawój Nadrzej
  105. Nawrot Bogdan
  106. Neuman Egon
  107. Neuman Ewa
  108. Ney Janusz
  109. Niedźwiedzki Stefan
  110. Nowacka Małgorzata
  111. Nowak Jacek
  112. Nowak Jan
  113. Nowak Jan
  114. Nowicki J.
  115. Nowiński Jan
  116. Obrębski Andrzej
  117. Olek Stanisław
  118. Olszówka
  119. Onaczyszyn Danuta
  120. Onaczyszyn Witold
  121. Orzeł Joanna
  122. Ostruch Stanisław
  123. Otrząsek Czesław
  124. Otrząsek Zofia
  125. Pacha Leszek
  126. Pacuła Leszek
  127. Pajgis
  128. Pałka B.
  129. Par Józef
  130. Paradowska Janina
  131. Pastuszka Józef
  132. Paś Józef
  133. Paściak Karol
  134. Pawełczyk Maciej
  135. Pawlak Dariusz
  136. Pawlas Bolesław
  137. Pawlas Danuta
  138. Pawłowski Ryszard
  139. Piekarczyk Kazimierz
  140. Pielesz Dariusz
  141. Piluk Agnieszka
  142. Pirga Andrzej
  143. Pisarek Piotr
  144. Pisarek Stanisław
  145. Plata Michał
  146. Pniak Alicja
  147. Pniak Alina
  148. Pniak Andrzej
  149. Politańska Janina
  150. Politański Roman
  151. Polkowski Antoni
  152. Poloczek Piotr
  153. Poniecki Marek
  154. Poniecki Marian
  155. Prażmoski Józef
  156. Preisner Katarzyna
  157. Prusak Marek
  158. Przybylska Patrycja
  159. Przybyła Donata (Dłubis)
  160. Przybyła Wiesława (Siennicka)
  161. Przybysz Joanna


  1. Przybysz Maciej
  2. Przymus Jerzy
  3. Przymus Maria
  4. Psurek Dariusz
  5. Puchniarz Zofia
  6. Pudacy Marek
  7. Pytel Marek
  8. Radosz Janusz
  9. Rajski Jerzy
  10. Remiszewski
  11. Rolof Robert
  12. Rozkosz Jan
  13. Rozkosz Regina
  14. Roźdzyńska Grażyna
  15. Rudek Aleksandra
  16. Rudka Ilona
  17. Rysiecka (Tytko) Maria
  18. Rysiecki Stanisław
  19. Rysiecki Waldemar
  20. Rysiecki Zbigniew
  21. Sajkiewicz Piotr
  22. Salbert Piotr
  23. Sanak Adam
  24. Sapieszko Dariusz
  25. Sarna Wojciech
  26. Sawicka Dorota
  27. Schreiber Jacek
  28. Scok Anna
  29. Segda Andrzej
  30. Serek Kazimierz
  31. Sich Bernard
  32. Sienniecki Sławomir
  33. Sienniecka Wiesława
  34. Sierzputowska Iwona
  35. Siga Krzysztof
  36. Sikora Piotr
  37. Sioida Grzegorz
  38. Skałka Bronisław
  39. Skawiński Grzegorz
  40. Sklaski Waldemar
  41. Skowronek Jolanta
  42. Skrzypczyk Piotr
  43. Skulski Jerzy
  44. Skulski Jerzy
  45. Skupnik Jordan
  46. Skurowski Bogdan
  47. Skurowski Eugeniusz
  48. Skurowski Janusz
  49. Slezak Klaudiusz
  50. Słwoiński K.
  51. Sobaszek Mariola (Wloka)
  52. Sobiegraj Anna
  53. Sokołowska Marzena (Gąsior)
  54. Solik Ryszard
  55. Sołowiek Jacek
  56. Spirzak Ryszard
  57. Społek Roman
  58. Sroka Krzysztof
  59. Stabach Bogdan
  60. Stark marian
  61. Stokłosa Jan
  62. Stolarz Wojciech
  63. Stołowski Dariusz
  64. Straszak Jerzy
  65. Strzoda Leszek
  66. Styrna Waldemar
  67. Sufin Marcin
  68. Szafer Mieczysław
  69. Szczepanek Kazimierz
  70. Szczepaniak Paweł
  71. Szczepankiewicz Wojciech
  72. Szczęsny Henryk
  73. Szczygiel Jacek
  74. Szczygieł Irena
  75. Szczygieł Ireneusz
  76. Szeligiewicz Marcin
  77. Szklorz Janusz
  78. Szkudlarek Bolesław
  79. Szol Anna
  80. Szołtysek Eugeniusz
  81. Szopa Elżbieta
  82. Szopa Adam
  83. Sztakowska Ewa
  84. Szustak Bogdan
  85. Szymański Marek
  86. Szymków Ryszard
  87. Śladowski Robert
  88. Śliwa Ewa
  89. Ślusarska Stefania
  90. Termin Andrzej
  91. Tomanek Henryk
  92. Tomczyk Krystyna
  93. Tront Aleksander
  94. Trybowski Piotr
  95. Trzeciak J.
  96. Trzęsicka Elżbieta
  97. Trzęsicka Krystyna
  98. Trzęsicki Zenon
  99. Tudzież Janusz
  100. Tyl Mirosław
  101. Urbanek Ewa
  102. Urbanek Joanna
  103. Wańczyk E.
  104. Wąs Eugeniusz
  105. Wdzięczny Jan
  106. Werpechowska Sabina
  107. Widera Jacek
  108. Wieczorek Aleksander
  109. Wieczorek Eugeniusz
  110. Wieczorek Jadwiga
  111. Wieczorek Urszula (Łatka)
  112. Wieszołek Jolanta
  113. Więcek Andrzej
  114. Wilheli Jerzy
  115. Wilk Alina (Ejma)
  116. Wilk Mariusz
  117. Wilk Tomasz
  118. Wilk Wojciech
  119. Winder Bartłomiej
  120. Winkler Janusz
  121. Wiśnicki Piotr
  122. Wloka Jerzy
  123. Włodarczyk Ryszard
  124. Wójcik Sylwester
  125. Wojtyczko Bogdan
  126. Woźnica Aleksandra
  127. Woźnicka Andrzej
  128. Wróbel Alfred
  129. Wróbel Ewa
  130. Wróbel Henryk
  131. Wróbel Jerzy
  132. Zaciera Tomasz
  133. Zagórny Marian
  134. Zając Bogdan
  135. Zątek Ewa
  136. Zątek Jan
  137. Zdebel Eugeniusz
  138. Zduńczyk Grzegorz
  139. Ziętara Aldona
  140. Żagaj M.
  141. Żurek Halina