Зимова першість 2017

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

ГРУПА "ПАРК"

1 тур, 21.01, субота
10:00 "АГАТ" (СИМОНІВ) - ДЮСШ "ВЕРЕС-2" 6:0
11:20 "КАЛИНА" (ГОРОДОК) - ФК "ВЕТЕРАН-ТИННЕ" 4:2
12:40 "ПОНЕДІЛОК" - ХФК "НАДІЯ" 3:1
14:00 "ПОЛІССЯ" (МАЛЯТИН) - ФК "ГОЩА-АГАТ" 2:0
15:20 "ГОРИНЬ" (КУСТИН) - ФК "ТИННЕ" 2:1

2 тур, 22.01, неділя
10:00 "АГАТ" - ФК "ТИННЕ" 1:2
11:20 "ПОНЕДІЛОК" - ФК "ВЕТЕРАН-ТИННЕ" 5:0
12:40 "ГОРИНЬ" (КУСТИН) - "КАЛИНА" (ГОРОДОК) 1:2
14:00 ХФК "НАДІЯ" - ФК "ГОЩА-АГАТ" 2:3
15:20 "ПОЛІССЯ" - ДЮСШ "ВЕРЕС-2" 3:0

3 тур, 28 січня, субота
10:00 ФК «ГОЩА-АГАТ» – ДЮСШ «ВЕРЕС-2» 4:0
11:20 «КАЛИНА» (ГОРОДОК) – «АГАТ» (СИМОНІВ)1:1
12:40 «ГОРИНЬ» (КУСТИН) - «ПОНЕДІЛОК» 2:1
14:00 ХФК «НАДІЯ» - «ВЕТЕРАН-ТИННЕ» 0:0
15:20 «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН) - ФК «ТИННЕ» 2:2

4 тур, 29 січня, неділя
10:00 ФК «ТИННЕ» – ДЮСШ «ВЕРЕС-2» 2:0
11:20 «ПОНЕДІЛОК» - «АГАТ» (СИМОНІВ) 3:0
12:40 ФК «ГОЩА-АГАТ» - «ВЕТЕРАН-ТИННЕ» 3:2
14:00 ХФК «НАДІЯ» - «ГОРИНЬ» (КУСТИН) 1:3
15:20 «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН) - «КАЛИНА» (ГОРОДОК) 0:2

5 тур, 4 лютого, субота
10:00 «КАЛИНА» (ГОРОДОК) – ДЮСШ «ВЕРЕС-2» 12:0
11:20 «ПОНЕДІЛОК» - «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН) 2:5
12:40 «АГАТ» (СИМОНІВ) - ХФК «НАДІЯ» 2:1
14:00 «ГОРИНЬ» (КУСТИН) - «ВЕТЕРАН-ТИННЕ» 4:0
15:20 ФК «ГОЩА-АГАТ» - ФК «ТИННЕ» 6:0

6 тур, 5 лютого, неділя
10:00 «КАЛИНА» (ГОРОДОК) – ФК «ТИННЕ» 2:2
11:20 ДЮСШ «ВЕРЕС-2» - «ПОНЕДІЛОК» 0:6
12:40 ФК «ГОЩА-АГАТ» - «ГОРИНЬ» (КУСТИН) 0:4
14:00 ХФК «НАДІЯ» - «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН) 0:0
15:20 «АГАТ» (СИМОНІВ) - «ВЕТЕРАН-ТИННЕ» 4:2

7 тур, 11 лютого, субота
10:00 ХФК «НАДІЯ» – «КАЛИНА» (ГОРОДОК) - 1:2
11:20 «ПОНЕДІЛОК» - ФК «ГОЩА-АГАТ» - 4:3
12:40 ДЮСШ «ВЕРЕС-2» - «ГОРИНЬ» (КУСТИН) - 0:13
14:00 «АГАТ» (СИМОНІВ) - «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН) - 0:2
15:20 «ВЕТЕРАН-ТИННЕ» - ФК «ТИННЕ» - 1:4

8 тур, 12 лютого, неділя
10:00 ДЮСШ «ВЕРЕС-2» – «ВЕТЕРАН-ТИННЕ» - 0:3
11:20 «КАЛИНА» (ГОРОДОК) - «ПОНЕДІЛОК» - 1:2
12:40 «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН) - «ГОРИНЬ» (КУСТИН) - 2:1
14:00 ХФК «НАДІЯ» - ФК «ТИННЕ» - 1:0
15:20 «АГАТ» (СИМОНІВ) - ФК «ГОЩА-АГАТ» - 1:6

9 тур, 18 лютого, субота
10:00 ХФК «НАДІЯ» – ДЮСШ «ВЕРЕС-2» 7:0
11:20 «КАЛИНА» (ГОРОДОК) -ФК «ГОЩА-АГАТ» 2:2
12:40 ФК «ТИННЕ» - «ПОНЕДІЛОК» 1:6
14:00 «ВЕТЕРАН-ТИННЕ» - «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН) 1:9
15:20 «АГАТ» (СИМОНІВ) - «ГОРИНЬ» (КУСТИН) 0:2

1/8 фіналу, 19 лютого, неділя
 ФК "Садове-2" - "Калина" (Городок) 0:0 пп 5:4
  "Полісся" (Малятин) - ДЮСШ "Верес" 1:0
 "Понеділок" - "Рівес" 3:0
 "Горинь" (Кустин) - "Сатурн" (Дядьковичі) 0:2


ГРУПА "АВАНГАРД",

1 тур, 21.01, субота
10:00 ФК "САДОВЕ" - ФК "САДОВЕ-2" 2:0
11:20 ФК "МАЛИНСЬК" - НВК №26 6:0
12:40 "ВОДНИК" - "САТУРН" (ДЯДЬКОВИЧІ) 5:0
14:00 "ІНТЕРКАРС" - "РІВЕС" 1:5
15:20 "КАЛИНА" (БУГРИН) - ДЮСШ "ВЕРЕС" 1:0

2 тур, 22.01, неділя
10:00 ФК "САДОВЕ" - ДЮСШ "ВЕРЕС" 3:0
11:20 ФК "САДОВЕ-2" - "ІНТЕРКАРС" 1:0
12:40 "РІВЕС" - "САТУРН" 0:6
14:00 "МАЛИНСЬК" - "ВОДНИК" 4:1
15:20 "КАЛИНА" (БУГРИН) - НВК №26 2:1

3 тур, 28 січня, субота
10:00 ДЮСШ «ВЕРЕС» - НВК №26 3:1
11:20 «РІВЕС» - ФК «МАЛИНСЬК» 0:4
12:40 ФК «САДОВЕ-2» - «САТУРН» (ДЯДЬКОВИЧІ) 0:0
14:00 ФК «САДОВЕ» - «ІНТЕРКАРС» 3:0
15:20 «ВОДНИК» - «КАЛИНА» (БУГРИН) 0:1

4 тур, 29 січня, неділя
10:00 «САТУРН» (ДЯДЬКОВИЧІ) - «ІНТЕРКАРС» 0:5
11:20 ДЮСШ «ВЕРЕС» - «ВОДНИК» 0:2
12:40 ФК «САДОВЕ-2» - ФК «МАЛИНСЬК» 1:1
14:00 «КАЛИНА» (БУГРИН) - «РІВЕС» 2:1
15:20 НВК №26 – ФК «САДОВЕ» 0:3

5 тур, 4 лютого, субота
10:00 НВК №26 - «ВОДНИК» 0:3
11:20 ДЮСШ «ВЕРЕС» - «РІВЕС» 4:5
12:40 ФК «МАЛИНСЬК» - «ІНТЕРКАРС» 2:0 
14:00 ФК «САДОВЕ» - «САТУРН» (ДЯДЬКОВИЧІ) 1:1
15:20 ФК «САДОВЕ-2» - «КАЛИНА» (БУГРИН) 2:1

6 тур, 5 лютого, неділя
10:00 ДЮСШ «ВЕРЕС» – ФК «САДОВЕ-2» 3:2
11:20 «ВОДНИК» – ФК «САДОВЕ» 0:3
12:40 ФК «МАЛИНСЬК» - «САТУРН» (ДЯДЬКОВИЧІ) 7:0
14:00 «КАЛИНА» (БУГРИН) - «ІНТЕРКАРС» 4:0
15:20 НВК №26 - «РІВЕС» 2:3

7 тур, 11 лютого, субота
10:00 НВК №26 - «САТУРН» (ДЯДЬКОВИЧІ) - 0:2
11:20 ДЮСШ «ВЕРЕС» - ФК «МАЛИНСЬК» - 1:6
12:40 ФК «САДОВЕ-2» - «РІВЕС» - 2:0
14:00 ФК «САДОВЕ» - «КАЛИНА» (БУГРИН) - 1:2
15:20 «ІНТЕРКАРС» - «ВОДНИК» - 1:2

8 тур, 12 лютого, неділя
10:00 ДЮСШ «ВЕРЕС» - «САТУРН» (ДЯДЬКОВИЧІ) - 4:2
11:20 ФК «САДОВЕ» - «РІВЕС» - 7:1
12:40 ФК «МАЛИНСЬК» - «КАЛИНА» (БУГРИН) - 3:0
14:00 ФК «САДОВЕ-2» - «ВОДНИК» - 0:1
15:20 НВК №26 - «ІНТЕРКАРС» - 0:1

9 тур, 18 лютого, субота
10:00 НВК №26 – ФК «САДОВЕ-2» 0:4
11:20 «РІВЕС» - «ВОДНИК» 0:3
12:40 ФК «МАЛИНСЬК» – ФК «САДОВЕ» 2:1
14:00 ДЮСШ «ВЕРЕС» - «ІНТЕРКАРС» 3:2
15:20 «КАЛИНА» (БУГРИН) - «САТУРН» (ДЯДЬКОВИЧІ) 2:0

1/8 фіналу, 19 лютого, неділя
"Водник" - ФК "Гоща-Агат" - 2:0
ФК "Садове" - ФК "Тинне" - 9:0
 "Калина" (Бугрин) - "Агат" (Симонів) 2:0
 ФК "Малинськ" - ХФК "Надія" 2:1

1/4 фіналу, 25 лютого, субота
10:00 ФК Садове – ФК Садове-2 1:3
11:20 Водник – Полісся 0:0 пп 4:5
12:40 ФК Малинськ – Сатурн 2:1
14:00 Калина – Понеділок 0:2

1/2 фіналу, 26 лютого, неділя
11:20 Понеділок – Полісся 0:0 пп 4:5

1/2 фіналу, 28 лютого, вівторок
16:00 ФК "Малинськ" - ФК "Садове-2" 1:0

4 березня, субота
12:00 Гра за 3-е місце. "Понеділок" - ФК "Садове-2" 1:0
13:30 Фінал. ФК "Малинськ" - "Полісся" (Малятин) 3:0

Підсумкові турнірні таблиці в групах.

   Група "Авангард" І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК "Малинськ" 9 8 1 0 35 4 +31 25
2 "Калина" (Бугрин) 9 7 0 2 16 8 +8 21
3 ФК "Садове" 9 6 1 2 24 6 +18 19
4 "Водник" 9 6 0 3 17 10 +7 18
5 ФК "Садове-2" 9 4 2 3 12 8 +4 14
6 ДЮСШ "Верес" 9 4 0 5 18 24 -6 12
7 "Рівес" 9 3 0 6 15 31 -16 9
8 "Сатурн" (Дядьковичі) 9 2 2 5 11 24 -13 8
9 "Інтеркарс" 9 2 0 7 10 20 -10 6
10 НВК №26 9 0 0 9 4 27 -23 0

   Група "Парк" І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Горинь" (Кустин) 9 7 0 2 32 7 +25 21
2 "Понеділок" 9 7 0 2 32 13 +19 21
3 "Полісся" (Малятин) 9 6 2 1 25 8 +17 20
4 "Калина" (Городок) 9 5 3 1 28 11 +17 18
5 ФК "Гоща-Агат" 9 5 1 3 27 17 +10 16
6 ФК "Тинне" 9 3 2 4 14 21 -7 11
7 "Агат" (Симонів) 9 3 1 5 15 19 -4 10
8 ХФК "Надія" 9 2 2 5 16 15 +1 8
9 ФК "Ветеран-Тинне" 9 1 1 7 13 35 -22 4
10 ДЮСШ "Верес-2" 9 0 0 9 0 56 -56 0

Шахматки після матчів у групах.

  Група "Авангард" 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. ФК "Малинськ" -X- 3:0 2:1 4:1 1:1 6:1 4:0 7:0 2:0 6:0
2. "Калина" (Бугрин) 0:3 -X- 2:1 2:0 1:2 1:0 2:1 2:0 4:0 2:1
3. ФК "Садове" 1:2 1:2 -X- 3:0 2:0 3:0 7:1 1:1 3:0 3:0
4. "Водник" 1:4 0:2 0:3 -X- 1:0 2:0 3:0 5:0 2:1 3:0
5. ФК "Садове-2" 1:1 2:1 0:2 0:1 -X- 2:3 2:0 0:0 1:0 4:0
6. ДЮСШ "Верес" 1:6 0:1 0:3 0:2 3:2 -X- 4:5 4:2 3:2 3:1
7. "Рівес" 0:4 1:2 1:7 0:3 0:2 5:4 -X- 0:6 5:1 3:2
8. "Сатурн" (Дядьковичі) 0:7 0:2 1:1 0:5 0:0 2:4 6:0 -X- 0:5 2:0
9. "Інтеркарс" 0:2 0:4 0:3 1:2 0:1 2:3 1:5 5:0 -X- 1:0
10. НВК №26 0:6 1:2 0:3 0:3 0:4 1:3 2:3 0:2 0:1 -X-

 Група "Парк" 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. "Горинь" (Кустин) -X- 2:1 1:2 1:2 4:0 2:1 2:0 3:1 4:0 13:0
2. "Понеділок" 1:2 -X- 2:5 2:1 4:3 6:1 3:0 3:1 5:0 6:0
3. "Полісся" (Малятин) 2:1 5:2 -X- 0:2 2:0 2:2 2:0 0:0 9:1 3:0
4. "Калина" (Городок) 2:1 1:2 2:0 -X- 2:2 2:2 1:1 2:1 4:2 12:0
5. ФК "Гоща-Агат" 0:4 3:4 0:2 2:2 -X- 6:0 6:1 3:2 3:2 4:0
6. ФК "Тинне" 1:2 1:6 2:2 2:2 0:6 -X- 2:1 0:1 4:1 2:0
7. "Агат" (Симонів) 0:2 0:3 0:2 1:1 1:6 1:2 -X- 2:1 4:2 6:0
8. ХФК "Надія" 1:3 1:3 0:0 1:2 2:3 1:0 1:2 -X- 2:2 7:0
9. ФК "Ветеран-Тинне" 0:4 0:5 1:9 2:4 2:3 1:4 2:4 2:2 -X- 3:0
10. ДЮСШ "Верес-2" 0:13 0:6 0:3 0:12 0:4 0:2 0:6 0:7 0:3 -X-
Comments