Новини


«Кубок вулиць 2018» втринадцяте відбувся у Рівному + ФОТО

опубліковано 28 лип. 2018 р., 04:18 Василь Штундер

У Рівному відбувся тринадцятий щорічний відкритий фестиваль з дворового футболу «Кубок вулиць 2018» в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо». Фестиваль провів Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Рівненська міська федерація футболу.

25 липня за кращу футбольну вулицю змагалися 14 команд віком до 14 років (включно). За підсумками 1 дня змагань сильнішими виявилися:

1 місце – команда «Team Dream» м-р «Північний»;
2 місце – команда «Хутір»;
3 місце – команда «Метеор» Волинська Дивізія.

Кращим гравцем молодшої вікової групи став Рибіцький Дмитро.

26 липня футбольну вулицю визначали 10 юнацьких команд віком до 17 років (включно). Отож трійка сильніших:
1 місце – команда «Алмаз»;
2 місце – команда «Барселона В»;
3 місце – команда «Умпа Лумпи».

Кращим гравцем старшої вікової групи став Михальчук Павло.

ПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ ФОТО



ФК "Борщівка" у матчі проти "Ощадбанку" здобув золото Першості міста + ВІДЕО

опубліковано 10 трав. 2018 р., 22:23 Василь Штундер

У середу, 9 травня, відбулися завершальні поєдинки у Першості міста Рівне з футзалу (друга ліга). Головною інтригою останнього туру було питання, чи зможе "Ощадбанк" у очному протистоянні з ФК "Борщівка" здобути перемогу в матчі та турнірі в цілому. 

Банкіри, які до цього ще жодного разу не програвали, підійшли до цього матчу з серйозними кадровими втратами, адже відразу кілька ключових футболістів були задіяні у Кубку області. Також не оптимальним виявився склад костопільської команди через подібні причини. Проте, як і очікувалися, "головну скрипку" у діях ФК "Борщівка" грали два гравці МФК "Кардинал-Рівне" - Максим Мануйленко та Володимир Кручок. Саме ці два футболісти забили всі шість голів у ворота "Ощадбанку". 

Вперта боротьба на майданчику точилася, практично, три чверті матчу. ФК "Борщівка" постійно вів у рахунку, проте відірватися більше, ніж на гол їм надовго не вдавалося. Лише в заключну п'ятихвилинку, коли "Ощадбанк" (пробачте за тавталогію) пішов "ва-банк" і остаточно відкрився суперник зумів остаточно закріпити свою перевагу у рахунку та довести матч до упевненої перемоги.

9 тур, середа, 09.05
Комета - ФАМ Рівне 0:5 (тех.рез.)
10:00 ДЮСШ №4 - Альянс 0:1
10:45 ОД лікарня - Інтербетонбуд-Рівне-112 2:9
11:30 ВАО СООР - Ребелс 4:5
12:15 ФК Борщівка - Ощадбанк 6:2

Голи: Мануйленко Максим (10, 33, 34, 38), Кручок Володимир (19, 22) - Гаврилюк Павло (20, 24).

Таким чином, ФК "Борщівка" упевнено посів перше місце у другій футзальній лізі міста Рівне. Поразка "Ощадбанку" в останній грі відкинула його на третю сходинку, а другим став "ФАМ Рівне" завдяки потужному фінішному спурту, який забезпечило медикам кардиналівський квартет у складі Павла Дармовіса, Богдана Новака, Юрія Свинарчука та Олександра Басича.  

Організатори змагань - Рівненська міська федерація футболу - також відзначила окремих гравців та команди. Командний приз "За волю до Перемоги!" отримав "Інтербетонбуд-Рівне-112", "Кращий дебютант" - "Обласна дитяча лікарня", "Справедливої гри" - ДЮСШ №4. Кращий бомбардир - Максим Манйленко (ФК "Борщівка"), воротар - Юрій Свинарчук ("ФАМ Рівне"), захисник - Олександр Полончук ("Ощадбанк"), нападник - Ревуцький Євген ("Інтербетонбуд-Рівне-112"). 

Статистика турніру: 45 матчів, всього голів - 319, в середньому за гру - 7,09, результативних матчів (більше 3 голів за гру) - 41 (91,1%), найчастіший рахунок - 4:2 (5 разів або 11,11% результатів).

Підсумкова турнірна таблиця
 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК "Борщівка" 9 8 0 1 53 20 +33 24
2 "ФАМ Рівне" 9 6 1 2 36 23 +13 19
3 "Ощадбанк" 9 5 3 1 28 20 +8 18
4 "Інтербетонбуд-Рівне-112" 9 6 0 3 57 23 +34 18
5 "Ребелс" 9 5 1 3 29 30 -1 16
6 "Альянс" 9 5 0 4 24 15 +9 15
7 ДЮСШ №4 9 4 0 5 30 20 +10 12
8 ВАО COOP 9 2 1 6 28 48 -20 7
9 ОД лікарня 9 1 0 8 32 41 -9 3
10 "Комета" (Житин) 9 0 0 9 2 79 -77 0

Підсумкова шахматка

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. ФК "Борщівка" -X- 2:5 6:2 4:2 6:1 4:1 4:2 7:3 5:4 15:0
2. "ФАМ Рівне" 5:2 -X- 3:3 3:2 4:5 2:3 3:2 7:4 4:2 5:0
3. "Ощадбанк" 2:6 3:3 -X- 5:3 2:2 1:0 2:0 4:4 4:2 5:0
4. "Інтербетонбуд-Рівне-112" 2:4 2:3 3:5 -X- 7:3 4:2 5:2 10:2 9:2 15:0
5. "Ребелс" 1:6 5:4 2:2 3:7 -X- 2:1 3:4 5:4 3:2 5:0
6. "Альянс" 1:4 3:2 0:1 2:4 1:2 -X- 1:0 6:0 5:2 5:0
7. ДЮСШ №4 2:4 2:3 0:2 2:5 4:3 0:1 -X- 6:1 4:1 10:0
8. ВАО COOP 3:7 4:7 4:4 2:10 4:5 0:6 1:6 -X- 5:3 5:0
9. ОД лікарня 4:5 2:4 2:4 2:9 2:3 2:5 1:4 3:5 -X- 14:2
10. "Комета" (Житин) 0:15 0:5 0:5 0:15 0:5 0:5 0:10 0:5 2:14 -X-






Переможець міської Першості визначиться в заключній грі турніру + ВІДЕО

опубліковано 8 трав. 2018 р., 01:25 Василь Штундер   [ оновлено 8 трав. 2018 р., 01:26 ]

У понеділок, 7 травня, у Рівному відбулися дві перенесені гри Відкритої першості міста Рівне з футзалу (друга ліга). За їх підсумками достроково визначилася трійка призерів - не зважаючи на результати останнього туру вже відомо, що ФК "Борщівка", "Ощадбанк" та "ФАМ Рівне" поділять між собою золото, срібло і бронзу. Теоретичний шанс посунути медиків з третього місця мав би "Інтербетонбуд-Рівне-112", якби не дострокова відмова від участі в Першості житинської "Комети". 

Таким чином, в останній своїй грі на турнірі "ФАМ Рівне" автоматично отримає технічні три очки і стане недосяжним для "пожежників". Головною інтригою 9 туру буде гра двох лідерів - ФК "Борщівка" проти "Ощадбанку". Представнику Костопільського району, який лише раз програв свій матч у Першості, достатньо просто зіграти внічию, щоб фінішувати першим. А от банкірам, які поки взагалі не відчували гіркоту поразки, обов'язково треба перемагати, аби здобути золоті медалі. Нічия у грі між цими командами залишить "Ощадбанк" другим, а програш - відкине на третю сходинку.

7 тур, субота, 05.05
10:00 Інтербетонбуд-Рівне-112 - Ребелс 7:3
10:45 ОД лікарня - Ощадбанк 2:4
11:30 Альянс - ФАМ Рівне 3:2
12:15 ДЮСШ №4 - ФК Борщівка 2:4

8 тур, неділя, 06.05
10:00 Інтербетонбуд-Рівне-112 - ФАМ Рівне 2:3
10:45 Альянс - ОД лікарня 8:3
11:30 ФК Борщівка - ВАО СООР 7:3

перенесена гра 8 туру, 07.05, понеділок
20:00 Ощадбанк - ДЮСШ №4 2:0
перенесена гра 4 туру, 07.05, понеділок
20:45 ФАМ Рівне - ОД лікарня 4:2


Розклад матчів 9 туру, середа, 09.05
Комета - ФАМ Рівне 0:5 (тех.рез.)
10:00 ДЮСШ №4 - Альянс
10:45 ОД лікарня - Інтербетонбуд-Рівне-112
11:30 ВАО СООР - Ребелс
12:15 ФК Борщівка - Ощадбанк
Турнірна таблиця після 8 туру.
 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК "Борщівка" 8 7 0 1 47 18 +29 21
2 "Ощадбанк" 8 5 3 0 26 14 +12 18
3 "ФАМ Рівне" 8 5 1 2 31 23 +8 16
4 "Інтербетонбуд-Рівне-112" 8 5 0 3 48 21 +27 15
5 "Ребелс" 8 4 1 3 24 26 -2 13
6 ДЮСШ №4 8 4 0 4 30 19 +11 12
7 "Альянс" 8 4 0 4 23 15 +8 12
8 ВАО COOP 8 2 1 5 24 43 -19 7
9 ОД лікарня 8 1 0 7 30 32 -2 3
10 "Комета" (Житин) 8 0 0 8 2 74 -72 0

Шахматка після 8 туру.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. ФК "Борщівка" -X- 2:5 4:2 6:1 4:2 4:1 7:3 5:4 15:0
2. "Ощадбанк" -X- 3:3 5:3 2:2 2:0 1:0 4:4 4:2 5:0
3. "ФАМ Рівне" 5:2 3:3 -X- 3:2 4:5 3:2 2:3 7:4 4:2
4. "Інтербетонбуд-Рівне-112" 2:4 3:5 2:3 -X- 7:3 5:2 4:2 10:2 15:0
5. "Ребелс" 1:6 2:2 5:4 3:7 -X- 3:4 2:1 3:2 5:0
6. ДЮСШ №4 2:4 0:2 2:3 2:5 4:3 -X- 6:1 4:1 10:0
7. "Альянс" 1:4 0:1 3:2 2:4 1:2 -X- 6:0 5:2 5:0
8. ВАО COOP 3:7 4:4 4:7 2:10 1:6 0:6 -X- 5:3 5:0
9. ОД лікарня 4:5 2:4 2:4 2:3 1:4 2:5 3:5 -X- 14:2
10. "Комета" (Житин) 0:15 0:5 0:15 0:5 0:10 0:5 0:5 2:14 -X-

Головний фаворит Першості міста зазнав першої поразки

опубліковано 2 трав. 2018 р., 08:29 Василь Штундер

Першої поразки і перших очкових втрат зазнав лідер другої футзальної ліги міста Рівне. ФК "Борщівка", за який виступає відразу чотири гравців ФК "Кардинал-Рівне", не встояв у матчі проти "ФАМ Рівне". Варто відзначити, що за лікарів у цій зустрічі також грав квартет "кардиналівців" - Павло Дармовіс, Олександр Басич, Богдан Новак та Юрій Свинарчук. Ще одною сенсацією став програш "Інтербетонбуд-Рівне-112" для "темної конячки" - команді "Ощадбанк". Банкіри грамотно зіграли з пожежниками на контратаках і завдали їм другої поразку у Першості міста, таким чином, самі перетворившись у реальних кандидатів на медалі. 

4 тур, субота, 28.04
10:00 ДЮСШ №4 - Ребелс 4:3, 10:45 Ощадбанк - Інтербетонбуд-Рівне-112 5:3, 11:30 Борщівка - Комета 15:0, 12:15 ВАО СООР - Альянс 0:6 

5 тур, неділя, 29.04
12:00 Інтербетонбуд-Рівне-112 - Альянс 4:2, 12:45 Борщівка - Ребелс 6:1, 13:30 ОД лікарня - ВАО СООР 3:5, 14:15 ФАМ Рівне - ДЮСШ №4 3:2, 15:00 Ощадбанк - Комета 5:0 (тех. рез.) 

6 тур, вівторок, 01.05
10:00 Інтербетонбуд-Рівне-112 - ВАО СООР 10:2, 10:45 Ощадбанк - Ребелс 2:2, 11:30 ДЮСШ №4 - ОД лікарня 4:1, 12:15 Борщівка - ФАМ Рівне 2:5, 13:00 Комета - Альянс 0:5 (тех. рез.)
 
  Турнірна таблиця після 6 туру.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК "Борщівка" 6 5 0 1 36 13 +23 15
2 "Інтербетонбуд-Рівне-112" 6 4 0 2 39 15 +24 12
3 ДЮСШ №4 6 4 0 2 28 13 +15 12
4 "Ощадбанк" 6 3 3 0 20 12 +8 12
5 "Ребелс" 6 3 1 2 16 19 -3 10
6 ФАМ "Рівне" 5 3 1 1 22 16 +6 10
7 "Альянс" 6 2 0 4 15 11 +4 6
8 ВАО COOP 6 1 1 4 16 36 -20 4
9 ОД лікарня 5 1 0 4 24 19 +5 3
10 "Комета" (Житин) 6 0 0 6 2 64 -62 0

Шахматка після 6 туру.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. ФК "Борщівка" -X- 4:2 6:1 2:5 4:1 5:4 15:0
2. "Інтербетонбуд-Рівне-112" 2:4 -X- 5:2 3:5 4:2 10:2 15:0
3. ДЮСШ №4 2:5 -X- 4:3 2:3 6:1 4:1 10:0
4. "Ощадбанк" 5:3 -X- 2:2 3:3 1:0 4:4 5:0
5. "Ребелс" 1:6 3:4 2:2 -X- 5:4 2:1 3:2
6. ФАМ "Рівне" 5:2 3:2 3:3 4:5 -X- 7:4
7. "Альянс" 1:4 2:4 0:1 1:2 -X- 6:0 5:0
8. ВАО COOP 2:10 1:6 4:4 4:7 0:6 -X- 5:3
9. ОД лікарня 4:5 1:4 2:3 3:5 -X- 14:2
10. "Комета" (Житин) 0:15 0:15 0:10 0:5 0:5 2:14 -X-

Команди відіграли три тури футзальної Першості міста + ФОТО + ВІДЕО

опубліковано 26 квіт. 2018 р., 04:12 Василь Штундер

У Рівному відбулися чергові матчі Другої футзальної ліги міста, за підсумками яких визначилися два лідери, котрі, поки що, не втратили жодного очка - це ФК "Борщівка" та "Ребелс".  Варто відзначити, що за дебютанта з Костопільського району виступає відразу четверо гравців із МФК "Кардинал-Рівне", тому такий переконливий старт ФК "Борщівка" назвати несподіваним не можна.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧІВ ДРУГОГО ТУРУ

2 тур, субота, 21 квітня
11:45 Комета - ОД лікарня 2:14, 12:30 Ребелс - ФАМ Рівне 5:4, 13:15 ДЮСШ №4 - Інтербетонбуд-Рівне-112 2:5, 14:00 Борщівка - Альянс 4:1 

3 тур, неділя, 22 квітня
 16:45 Ребелс - ОД лікарня 3:2, 17:30 ФАМ РІВНЕ - ВАО COOP 7:4, 18:15 Комета - ДЮСШ №4 0:10, 19:00 Інтербетонбуд-Рівне-112 - Борщівка 2:4, 19:45 Ощадбанк - Альянс 1:0 Перенесена гра 2 туру, четвер, 26 квітня 20:30 ВАО COOP - Ощадбанк


 Турнірна таблиця після 3 туру.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК "Борщівка" 3 3 0 0 13 7 +6 9
2 "Ребелс" 3 3 0 0 10 7 +3 9
3 "Інтербетонбуд-Рівне-112" 3 2 0 1 22 6 +16 6
4 ДЮСШ №4 3 2 0 1 18 6 +12 6
5 ФАМ "Рівне" 3 1 1 1 14 12 +2 4
6 "Ощадбанк" 2 1 1 0 4 3 +1 4
7 ОД лікарня 3 1 0 2 20 10 +10 3
8 "Альянс" 3 0 0 3 2 7 -5 0
9 ВАО COOP 2 0 0 2 5 13 -8 0
10 "Комета" (Житин) 3 0 0 3 2 39 -37 0

Шахматка після третього туру.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. ФК "Борщівка" -X- 4:2 5:4 4:1
2. "Ребелс" -X- 5:4 3:2 2:1
3. "Інтербетонбуд-Рівне-112" 2:4 -X- 5:2 15:0
4. ДЮСШ №4 2:5 -X- 6:1 10:0
5. ФАМ "Рівне" 4:5 -X- 3:3 7:4
6. "Ощадбанк" 3:3 -X- 1:0
7. ОД лікарня 4:5 2:3 -X- 14:2
8. "Альянс" 1:4 1:2 0:1 -X-
9. ВАО COOP 1:6 4:7 -X-
10. "Комета" (Житин) 0:15 0:10 2:14 -X-

"Славія" учетверте поспіль перемогла у Меморіалі Молчановського + ФОТО + ВІДЕО

опубліковано 1 квіт. 2018 р., 11:10 Василь Штундер   [ оновлено 1 квіт. 2018 р., 23:21 ]

В останньому турі Меморіалу Молчановського вирішувалася доля срібних та бронзових нагород змагань. Несподіаванок не трапилося - "Агат" та "Продторгобладнання" виграли свої поєдинки та стали, відповідно, другою та третьою командою в турнірі.

6 тур, 31.03, субота, 
10:00 "Славія" - "Продторгобладнання" 3:0
11:20 "Агат" - "Калина-2" 1:0
12:40 ФК "Гоща-Агат" - "Ветеран" 5:3
14:00 ХФК "Надія" - "Рівес" 3:1

7 тур, 01.04, неділя, 
10:00 "Славія" - ФК "Гоща-Агат" 6:1
11:20 "Агат" - "Ветеран" 2:0
12:40 "Продторгобладнання" - "Рівес" 2:0
14:00 "Калина-2" - ХФК "Надія" 0:3

Колективні та індивідуальні номінації: кращий воротар - Артем Божок ("Агат"), кращий гравець у складі своєї команди - Максим Барихін ("Агат"), кращий гравець турніру - Валерій Шипуков ("Славія"), приз "За волю до перемоги" - "Калина-2", приз "Справедливої гри" - "Рівес".

Меморіал Молчановського 2018. 7 тур. Надія - Калина-2



Меморіал Молчановського 2018. Нагородження




Підсумкова турнірна таблиця Меморіалу Молчановського 2018.
 
 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Славія" (Велика Омеляна) 7 6 1 0 31 5 +26 19
2 "Агат" (Симонів) 7 5 0 2 14 10 +4 15
3 "Продторгобладнання" 7 4 1 2 19 11 +8 13
4 "Калина-2" (Бугрин) 7 3 1 3 11 12 -1 10
5 ХФК "Надія" 7 2 3 2 13 10 +3 9
6 "Рівес" 7 2 1 4 12 21 -9 7
7 ФК "Гоща-Агат" 7 1 2 4 16 23 -7 5
8 "Ветеран" 7 0 1 6 9 33 -24 1

Шахматка Меморіалу Молчановського 2018.
 
 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. "Славія" (Велика Омеляна) -X- 4:1 3:0 5:0 1:1 8:1 6:1 4:1
2. "Агат" (Симонів) 1:4 -X- 5:2 1:0 1:0 2:3 2:1 2:0
3. "Продторгобладнання" 0:3 2:5 -X- 0:0 2:1 2:0 3:1 10:1
4. "Калина-2" (Бугрин) 0:5 0:1 0:0 -X- 0:3 2:0 2:1 7:2
5. ХФК "Надія" 1:1 0:1 1:2 3:0 -X- 3:1 5:5 0:0
6. "Рівес" 1:8 3:2 0:2 0:2 1:3 -X- 2:2 5:2
7. ФК "Гоща-Агат" 1:6 1:2 1:3 1:2 5:5 2:2 -X- 5:3
8. "Ветеран" 1:4 0:2 1:10 2:7 0:0 2:5 3:5 -X-

На Меморіалі Молчановського відіграли 4 і 5 тури

опубліковано 25 бер. 2018 р., 10:08 Василь Штундер

Поразка 
"Продторгобладнання" у матчі проти симонівського "Агата" дозволила "Славії" з Великої Омеляни відірватися від другого місця відразу на три залікові бали і упевнено очолити турнірку.

Результати матчів.

4 тур, 24.03, субота, 
10:00 "Калина-2" - ФК "Гоща-Агат" 2:1
11:20 "Агат" - "Славія" 1:4
12:40 "Продторгобладнання" - ХФК "Надія" 2:1
14:00 "Ветеран" - "Рівес" 2:5

5 тур, 25.03, неділя, 
10:00 "Славія" - "Ветеран" 4:1
11:20 "Калина-2" - "Рівес" 2:0
12:40 "Агат" - "Продторгобладнання" 5:2
14:00 ФК "Гоща-Агат" - ХФК "Надія" 5:5

Турнірна таблиця Меморіалу Молчановського 2018 після 5 туру.
 
 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Славія" (Велика Омеляна) 5 4 1 0 22 4 +18 13
2 "Продторгобладнання" 5 3 1 1 17 8 +9 10
3 "Калина-2" (Бугрин) 5 3 1 1 11 8 +3 10
4 "Агат" (Симонів) 5 3 0 2 11 10 +1 9
5 "Рівес" 5 2 1 2 11 16 -5 7
6 ХФК "Надія" 5 0 3 2 7 9 -2 3
7 ФК "Гоща-АГАТ" 5 0 2 3 10 14 -4 2
8 "Ветеран" 5 0 1 4 6 26 -20 1

Шахматка Меморіалу Молчановського 2018 після 5 туру.
 
 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. "Славія" (Велика Омеляна) -X-   5:0 4:1 8:1 1:1   4:1
2. "Продторгобладнання"   -X- 0:0 2:5   2:1 3:1 10:1
3. "Калина-2" (Бугрин) 0:5 0:0 -X-   2:0   2:1 7:2
4. "Агат" (Симонів) 1:4 5:2   -X- 2:3 1:0 2:1  
5. "Рівес" 1:8   0:2 3:2 -X-   2:2 5:2
6. ХФК "Надія" 1:1 1:2   0:1   -X- 5:5 0:0
7. ФК "Гоща-АГАТ"   1:3 1:2 1:2 2:2 5:5 -X-  
8. "Ветеран" 1:4 1:10 2:7   2:5 0:0   -X-

Після трьох турів Меморіалу Молчановського турнірку очолили дві команди

опубліковано 18 бер. 2018 р., 10:40 Василь Штундер

1 тур, 4 березня, неділя
10:00 "Продторгобладнання" - "Ветеран" 10:1
11:20 "Рівес" (Олексин) - ФК "Гоща-Агат" 2:2
12:40 "Славія" (Омеляна) - "Калина-2" (Бугрин) 5:0
14:00 ХФК "Надія" - "Агат" (Симонів) 0:1

2 тур, 17.03, субота, 
10:00 ХФК "Надія" - "Славія" 1:1
11:20 "Продторгобладнання" - ФК "Гоща-Агат" 3:1
12:40 "Калина-2" - "Ветеран" 7:2
14:00 "Агат" - "Рівес" 2:3

3 тур, 18.03, неділя, 
10:00 "Калина-2" - "Продторгобладнання" 0:0
11:20 "Агат" - ФК "Гоща-Агат" 2:1
12:40 "Рівес" - "Славія" 1:8
14:00 "Ветеран" - ХФК "Надія" 0:0

Турнірна таблиця Меморіалу Молчановського 2018 після 3 туру.
 
 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Славія" (Велика Омеляна) 3 2 1 0 14 2 +12 7
2 "Продторгобладнання" 3 2 1 0 13 2 +11 7
3 "Агат" (Симонів) 3 2 0 1 5 4 +1 6
4 "Калина-2" (Бугрин) 3 1 1 1 7 7 0 4
5 "Рівес" 3 1 1 1 6 12 -6 4
6 ХФК "Надія" 3 0 2 1 1 2 -1 2
7 ФК "Гоща-АГАТ" 3 0 1 2 4 7 -3 1
8 "Ветеран" 3 0 1 2 3 17 -14 1

Шахматка Меморіалу Молчановського 2018 після 3 туру.
 
 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. "Славія" (Велика Омеляна) -X-     5:0        
2. "Продторгобладнання"   -X-         3:1 10:1
3. "Агат" (Симонів)     -X-   2:3   2:1  
4. "Калина-2" (Бугрин)   0:0   -X-       7:2
5. "Рівес" 1:8       -X-   2:2  
6. ХФК "Надія" 1:1   0:1     -X-   0:0
7. ФК "Гоща-АГАТ"             -X-  
8. "Ветеран"               -X-

"Понеділок" з четвертої спроби виграв Меморіал Шморгуна + ФОТО + ВІДЕО

опубліковано 9 бер. 2018 р., 04:10 Василь Штундер

Вирішальний матч Зимової першості міста Рівне «Меморіал Володимира Шморгуна» з футболу, який тривала майже два місяці, відбувся у суботу, 3 березня. Але переможцем фіналу та, відтак, усіх змагань стала команда, названа на честь іншого дня тижня – «Понеділок».

Спочатку перед фіналом «розігріти» публіку у цей морозний весняний день повинні були бугринська «Калина» та клесівський «Граніт» матчем за третє місце. Проте представник Гощанського району після скандальної ситуації у півфіналі, коли бугринцям під час серії одинадцятиметрових зарахували технічну поразку, відмовився від поєдинку за третє місце на користь матчу в обласному турнірі «Меморіал Володимира Шморгуна». Таким чином, дебютант турніру з Сарненського району без боротьби здобув третє місце у міській Зимовій першості.

У фінальному матчі, який зібрав значну кількість глядачів на запасному полі стадіону «Авангард», вперше з 2008 року не було жодної «авангардівської» команди – адже «Горинь» та «Понеділок» грали у групі «Парк» і в очній зустрічі кустинці поступилися з рахунком 2:3. Цього разу представник Рівненського району також поступився, але шансів перемогти чи відігратися у нього було значно менше, ніж попереднього разу в групі – забивши у кожному таймі по голу «Понеділок» відсвяткував закономірну перемогу 2:0 і вперше в своїй чотирирічній історії став найкращою командою міського «Меморіалу Володимира Шморгуна».

Нагадаємо, в минулому році «Понеділок», програвши у півфіналі по пенальті малятинському «Поліссю», виграв «бронзу» завдяки єдиному м’ячу у матчі проти ФК «Садове-2», а у 2015 та 2016 роках команда двічі вилітала з турніру на етапі 1/8 фіналу.

Після фінального свистка останнього матчу Зимової першості міста Рівне 2018 року голова Рівненської міської федерації футболу Валерій Гладков та головний суддя змагань Олександр Ганіченко провели нагородження команд і гравців.

Відзнаку кращого уболівальника отримав Юрій Рудь, кращого дебютанта – «Фаворит» (Колоденка), приз «За волю жо перемоги!» - ДЮСШ «Верес» U-17, приз «Справедливої гри» - «Полісся» (Малятин), кращого голкіпера – Сергій Краснолюба («Калина» Бугрин), кращого захисника –Сергій Цвик («Горинь» Кустин), кращого нападника – Юрій Козлюк («Понеділок»), кращого гравця у команді –Павло Зубарєв (Горинь» Кустин), кращого гравця турніру – Сергій Примак («Граніт» Клесів).


На Меморіалі Шморгуна визначилися учасники чвертьфіналів

опубліковано 19 лют. 2018 р., 02:53 Василь Штундер

Після групового етапу Зимової першості міста Рівне з футболу «Меморіал Володимира Шморгуна» розпочалися матчі «на виліт». Відігравши поєдинки останнього 9 туру, шістнадцять команд, котрі пройшли «відбіркове сито», зустрілися між собою в 1/8 фіналу. 

Перенесена гра 2 туру. "Водник" - "Волинь" U19 (Луцьк) - 2 - 0

Результати 9 туру.

"Комета" (Житин) - "Продторгобладнання" - 0 - 4,  "Фаворит" (Колоденка) - ФК "Гоща-АГАТ" - 1 - 3, "Понеділок" - "Горинь" (Кустин) - 3 - 2, "Спарта" (Колоденка) - ФК "Курозвани" - 1 - 2, "Інтеркарс" - "Зірка-АТО" - 4 - 0, "Волинь" U19 (Луцьк) - "Полісся" (Малятин) - 2 - 1, "Коливань" (Клевань) - "Рівес" - 4 - 2, "Водник" - ДЮСШ "Верес" U16 - 4 - 1, "Граніт" (Клесів) - ДЮСШ "Верес" U17 - 1 - 1," Сатурн" (Дядьковичі) - "Калина" (Бугрин) - 0 - 0

Результати 1/8 фіналу

"Інтеркарс" - ДЮСШ "Верес" U17 - 1 - 2, "Горинь" (Кустин) - "Волинь" U19 (Луцьк) - 3 - 0, "Понеділок" - "Рівес" - 1 – 1 (по пенальті – 3 - 1), "Продторгобладнання" - "Коливань" (Клевань) - 0 - 5, "Сатурн" (Дядьковичі) - ФК "Курозвани" - 2 - 0, "Калина" (Бугрин) - "Зірка-АТО" - 4 - 0, "Полісся" (Малятин) - ФК "Гоща-АГАТ" - 2 - 1, "Граніт" (Клесів) - "Фаворит" (Колоденка) - 3 – 0

Статистика турніру: зіграно 98 матчів, всього голів - 372, середня кількість голів за матч - 3,8, результативних ігор - 51 (52,04%), безгольових поєдинків - 2 (2,04%), найбільш популярний рахунок – 2:1 (16 разів або 16,33%).

Особливих несподіванок на першому кубковому етапі не трапилося. Вже традиційно, до чвертьфіналу потрапило більше представників групи «Авангард» (шість), де грають більш сильніші учасники Меморіалу Шморгуна. Щоправда, дещо нелогічною може здатися поразка переможця групи «Парк» «Продторгобладнання» у матчі проти восьмої команди іншої групи – «Коливані». Щоправда, варто згадати, що клеванський клуб у нинішньому сезоні готується до старту у першій лізі області, тому не обігрувати представника районного чемпіонату йому просто не можна було…

Єдиний нічийний результат в 1/8 фіналу зафіксували у поєдинку «Понеділка» проти «Рівеса». Цікаво, що в минулому році ці команди також зустрічалися між собою на цьому ж етапі і тоді представника Рівненського району поступився з рахунком 0:3. Як би там не було, більш досвідчені гравці «Понеділка» впевненіше виконали післяматчеві однадцятиметрові і пройшли до наступного етапу змагань.

Наступні матчі.

24.02, субота, 1/4 фіналу

10:00 "Понеділок" - "Сатурн", 11:30 "Горинь" - "Полісся", 12:40 "Калина" - "Коливань", 14:00 ДЮСШ "Верес" U17 - "Граніт", 15:30 Жеребкування 1/2 фіналу.

Підсумкові турнірні таблиці групового етапу Зимової першості міста Рівне "Меморіал Шморгуна" 2018 року.

Група "Авангард".

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Граніт" (Клесів) 9 7 1 1 22 6 +16 22
2 "Калина" (Бугрин) 9 6 1 2 24 12 +12 19
3 "Полісся" (Малятин) 9 5 1 3 16 13 +3 16
4 "Сатурн" (Дядьковичі) 9 5 1 3 18 14 +4 16
5 "Волинь" U19 (Луцьк) 9 4 1 4 13 15 -2 13
6 ДЮСШ "Верес" U17 9 3 3 3 12 14 -2 12
7 "Рівес" 9 3 2 4 18 23 -5 11
8 "Коливань" (Клевань) 9 3 1 5 18 18 0 10
9 "Водник" 9 3 1 5 18 19 -1 10
10 ДЮСШ "Верес" U16 9 0 0 9 7 32 -25 0

Група "Парк".

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Продторгобладнання" 9 7 1 1 19 7 +12 22
2 "Понеділок" 9 7 1 1 35 10 +25 22
3 "Інтеркарс" 9 5 3 1 19 9 +10 18
4 "Горинь" (Кустин) 9 6 0 3 26 12 +14 18
5 ФК "Курозвани" 9 5 0 4 14 13 +1 15
6 ФК "Гоща-АГАТ" 9 4 2 3 21 13 +8 14
7 "Зірка-АТО" 9 2 2 5 11 23 -12 8
8 "Фаворит" (Колоденка) 9 2 1 6 17 26 -9 7
9 "Спарта" (Колоденка) 9 1 1 7 16 24 -8 4
10 "Комета" (Житин) 9 0 1 8 3 44 -41 1
 
Шахматки Зимової першості міста Рівне "Меморіал Шморгуна" 2018 року після групового етапу.
 
Група "Авангард".
 
 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. "Граніт" (Клесів) -X- 3:1 4:0 3:0 2:0 1:1 2:3 2:1 3:0 2:0
2. "Калина" (Бугрин) 1:3 -X- 1:2 0:0 2:1 2:0 3:1 4:2 4:2 7:1
3. "Полісся" (Малятин) 0:4 2:1 -X- 3:1 1:2 1:2 1:1 4:1 2:0 2:1
4. "Сатурн" (Дядьковичі) 0:3 0:0 1:3 -X- 5:1 0:2 4:1 2:1 4:3 2:0
5. "Волинь" U19 (Луцьк) 0:2 1:2 2:1 1:5 -X- 1:1 3:1 1:0 0:2 4:1
6. ДЮСШ "Верес" U17 1:1 0:2 2:1 2:0 1:1 -X- 2:2 1:3 0:3 3:1
7. "Рівес" 3:2 1:3 1:1 1:4 1:3 2:2 -X- 2:4 4:3 3:1
8. "Коливань" (Клевань) 1:2 2:4 1:4 1:2 0:1 3:1 4:2 -X- 1:1 5:1
9. "Водник" 0:3 2:4 0:2 3:4 2:0 3:0 3:4 1:1 -X- 4:1
10. ДЮСШ "Верес" U16 0:2 1:7 1:2 0:2 1:4 1:3 1:3 1:5 1:4 -X-
 
Група "Парк".
 
 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. "Продторгобладнання" -X- 1:0 0:0 1:0 1:2 2:1 4:0 3:2 3:2 4:0
2. "Понеділок" 0:1 -X- 2:2 3:2 2:1 4:1 5:1 7:2 5:0 7:0
3. "Інтеркарс" 0:0 2:2 -X- 4:3 1:2 1:1 4:0 1:0 3:0 3:1
4. "Горинь" (Кустин) 0:1 2:3 3:4 -X- 2:1 4:0 2:1 4:1 3:1 6:0
5. ФК "Курозвани" 2:1 1:2 2:1 1:2 -X- 0:1 0:3 3:1 2:1 3:1
6. ФК "Гоща-АГАТ" 1:2 1:4 1:1 0:4 1:0 -X- 3:0 3:1 1:1 10:0
7. "Зірка-АТО" 0:4 1:5 0:4 1:2 3:0 0:3 -X- 2:2 3:2 1:1
8. "Фаворит" (Колоденка) 2:3 2:7 0:1 1:4 1:3 1:3 2:2 -X- 4:3 4:0
9. "Спарта" (Колоденка) 2:3 0:5 0:3 1:3 1:2 1:1 2:3 3:4 -X- 6:0
10. "Комета" (Житин) 0:4 0:7 1:3 0:6 1:3 0:10 1:1 0:4 0:6 -X-

1-10 of 640