Новини

У Рівному ветерани розіграли Кубок Незалежності + ВІДЕО

опубліковано 29 серп. 2017 р., 02:24 Василь Штундер

Ветерани Рівного та Здолбунова, команди "Славія" та "Автоленд" розіграли між собою Кубок Незалежності. Команди вперше спробували себе в новій віковій категорії. Якщо всі звикли до ігор ветеранів 35+, то цей матч проводився серед футболістів старше 40 років.

Тим не менше, матч проходив за звичним сценарієм. "Славія" атакувала, суперник з усіх сил оборонявся, і дуууже рідко намагався втекти в контратаки. Справжні дива у воротах демонстрував воротар "Автоленду", саме завдяки його майстерності команди пішли на перерву за нічийного рахунку 0:0.

В другому таймі старж воріт здолбунівчан нічого не зміг зробити з ювелірним дальнім ударом Романа Максимюка на дев'ятій хвилині - 1:0. Трохи згодом провал захисту та "майстер-клас" від Сергія Вознюка, який декілька разів на замаху ефектно обіграв воротаря та забив фактично у порожні ворота. Порівняно зі "Славією" реалізація моментів у "Автоленда" була набагато вищою. З двох контратак, які вони зуміли провести протягом матчу, остання завершилась результативно. В підсумку 2:1, перемога "Славії", яка і здобула Кубок Незалежності з футболу серед ветеранських команд 2017 року.

Фотоогляд з гри, Ви традиційно можете переглянути на Офіційній сторінці ФК "Славія" у соцмережі "Фейсбук"

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО ВСЬОГО МАТЧУ:

Вже дев'ятого вересня ці суперники знову зустрінуться в рамках Чемпіонату області серед ветеранів, гра відбудеться у Здолбунові. Цікаво буде порівняти гру та результат команд у вікових категоріях 35+ та 40+.

Сайт ФК "Славія"

Перший "Кубок Північного" виграв "Алмаз" + ФОТО + ВІДЕО

опубліковано 3 черв. 2017 р., 03:44 Василь Штундер

Як повідомив один з організаторів дитячого турніру Віктор Радовенчик, "І кубок "Північного" отримав свого власника! У жвавому протистоянні перемогла команда "Алмаз"! Вітаємо чемпіонів!!"

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З ТУРНІРУ

Кубок Бізнес-ліги ОГО завоював "Медик" + ФОТО

опубліковано 22 трав. 2017 р., 23:19 Василь Штундер   [ оновлено 23 трав. 2017 р., 02:36 ]

Після завершення Чемпіонату «Бізнес-ліга ОГО» 2017 всі його учасники взяли участь у розіграші Кубка ліги. В упертій боротьбі перемогу у цьому бліц-турнірі виборола «темна конячка» змагань – команда «Медик». Лікарі, які в чемпіонаті залишилися без медалей, цього разу показали максимальний результат.

Результати першого етапу.

20.05, субота
10:00 «Ребелс» - «Інваспорт» 9:3
«Рівнеобленерго» - «Віліс» 3:2
ВАО КООП - «Медик» 2:12

Боротьба в першому раунді Кубка ліги була тільки в одній грі, де «Рівнеобленерго» в традиційній для себе манері мінімально обіграло «Віліс». Без особливих проблем здолали «Інваспорт» переможці чемпіонату з «Ребелс». Щоправда, ведучи у рахунку 5:0, «повстанці» дозволили супернику забити поспіль три м'ячі та скоротити відставання до двох голів. Але за рахунку 5:3 «червоно-чорні» зробили фінішний спурт і встановили остаточний рахунок 9:3.

Цікавим та непрогнозованим обіцяв бути поєдинок між «Медиком» та ВАО КООП, але бронзові призери чемпіонату не зібралися на цю гру – як психологічно, так і кількісно. Як підсумок – розгромна поразка і виліт з Кубка.

В цей же день відбулося нагородження кращих команд та гравців «Чемпіонату Бізнес-ліги ОГО». Зокрема, кращим бомбардиром з доробком 10 голів став гравець «Ребелс» Дмитро Калюжний, голкіпером - Василь Ярема ("Рівнеобленерго"), захисником - Петро Задорожний ("Інваспорт"), нападником - Дмитро Савчук (ВАО КООП).

Серед команд призами "За волю до перемоги!" були відзначені "Інваспорт" та "Медик", приз "Справедливої гри" отримав "Віліс".

Чемпіонат "Бізнес-ліга ОГО" 2017. Нагородження

Результати фінальних поєдинків.

21.05, неділя
"Ребелс" - "Медик" 3:4
"Рівнеобленерго" - "Медик" 0:1
"Рівнеобленерго" - "Ребелс" - не проводився

Зважаючи на те, що командам потрібно було провести по два поєдинки за короткий час, матчі фінальної серії тривали не по 40 хвилин, а по двадцять. Такі швидкоплинні тайми, як виявилися пізніше, пішли на користь «Медика». Лікарі вже у першій зустрічі проти «Ребелс» почали «з місця в кар'єр» і швидко повели з рахунком 2:0. Далі «Медик» продовжував утримувати відрив в один-два голи на протязі всього поєдинку і за рахунку 4:3 зумів стримати фінальний штурм суперника.

Після цієї перемоги лікарям залишалося перемогти в другій грі, що вони зробили завдяки єдиному м'ячу, проведеному в середині другого тайму. Таким чином, володар Кубка ліги – «Медик» - визначився достроково і у проведенні останнього поєдинку між «Ребелс» та «Рівнеобленерго» потреба відпала.

"Рівнеобленерго" здобув срібло Чемпіонату "Бізнес-ліги ОГО" 2017 + турнірка

опубліковано 17 трав. 2017 р., 04:01 Василь Штундер

У заключних турах футзального Чемпіонату «Бізнес-ліга ОГО» визначилися володарі срібних та бронзових нагород турніру. Друге місце посіла команда «Рівнеобленерго», котра у ключових поєдинках мінімально обіграла спочатку «Медик», а наступного дня – ВАО КООП, який став, у підсумку, третім.

9:45 «Віліс» - «Медик» 4:4

Зустріч між «Рівнеобленерго» та ВАО КООП в останній ігровий день перетворилась, фактично, у матч за друге місце. Обидва колективи вже гарантували собі як мінімум третю сходинку в минулому турі, але футболістам обох команд хотілося витиснути максимум із ситуації, котра склалася на фініші турніру.

У більш виграшній ситуації перед вирішальною грою була команда ВАО КООП, яка у попередньому турі значно покращила різницю забитих – пропущених м'ячів, розтрощивши «Інваспорт» із результатом 12:1.

Але змушені грати на максимальний результат підопічні Андрія Паршикова з «Рівнеобленерго» домоглися хай і непростої, але перемоги та повноцінних трьох очок.

Всі призери Чемпіонату «Бізнес-ліга ОГО» за останні десять років:

2017 рік “Ребелс” “Рівнеобленерго” ВАО КООП
2015 рік “Комфорт-сервіс” Інститут права НУВГП “Рівнегаз”
2014 рік “Рівнегаз” “Комфорт-сервіс” “ОГО”
2013 рік “Рівнегаз” “Рівне-112” “Комфорт-сервіс”
2012 рік “Рівнегаз” ФК “Забороль” “ОГО”
2011 рік “Карат” “Westmetallgroup” “Рівне-112”
2010 рік “Рівне-112” “Фарт Сервіс” “Westmetallgroup”
2009 рік “Рівне-112” “ЗахідМетІнвест” “ПриватБанк”
2008 рік “Рівне-112” “ПриватБанк” “Роял-клуб”
2007 рік “Імпульс” “Роял-клуб” “Карат”

Проте матчами чемпіонату змагання на штучному майданчику на вулиці Григорія Сковороди не обмежаться. На протязі найближчих вихідних, 20-21 травня, команди у бліц-турнірі розіграють Кубок Ліги.

Розклад матчів першого етапу.

Пара 1. 10:00 «Ребелс» - «Інваспорт»
Пара 2. 10:45 «Рівнеобленерго» - «Віліс»
Пара 3. 11:30 ВАО КООП - «Медик»

Переможці пар наступного дня по колу відіграють по дві гри тривалістю двадцять хвилин кожна.

9:00 Переможець «Пари 1» - Переможець «Пари 2»
9:25 Переможець «Пари 2» - Переможець «Пари 3»
9:50 Переможець «Пари 1» - Переможець «Пари 2»

Чемпіонат Бізнес-ліги ОГО 2017. Підсумкове становище команд.
6 "Інваспорт" 5 0 0 5 11 35 -24 0

Чемпіонат Бізнес-ліги ОГО 2017. Шахматка.

"Ребелс" достроково переміг у Чемпіонаті "Бізнес-ліга ОГО" 2017 + ФОТО + ВІДЕО

Команда “Ребелс” достроково завоювала перемогу у Чемпіонаті “Бізнес-ліга ОГО” 2017. Ключовим у турнірі став поєдинок 5 туру між “повстанцями” та “Рівнеобленерго”, який відбувся 7 травня.

“Електрики” першими відкрили рахунок у цій грі, але ще у першому таймі Сергій Кресанов відновив паритет. Другий тайм пройшов в обопільних атаках, гравці “Рівнеобленерго” більше володіли м’ячем, але кращих можливостей забити було більше у “Ребелс”.

За п’ять хвилин до фінального свистка та за рахунку 1:1 Андрій Паршиков, тренер “електриків”, прийняв рішення випустити п’ятого польового гравця. Проте особливого зиску це його підопічним не принесло. Більше того, під час однієї з останніх атак голкіпер “повстанців” Павло Пивоваров спіймав м’яч і не роздумуючи пробив по порожнім воротам – 2:1. Цей рахунок і став остаточним у матчі.

А наступного дня у своїй останній грі на турнірі “Ребелс” обіграв “Медик” і, набравши максимум очок, став переможцем Чемпіонату.

2 травня (вівторок)
10:00 «Comeback» – «Рівнеобленерго» 0:5 (тех.рез.)

6 "Інваспорт" 4 0 0 4 10 23 -13 0

Як бачимо, в останніх турах “Рівнеобленерго”, ВАО КООП та “Медик” розіграють ще два комплекти нагород.

Крім того, після завершення чемпіонату команди проведуть ще й розіграш Кубка ліги – на першому етапі у матчах “на виліт” визначиться трійка претендентів на його здобуття. Після цього це тріо в бліц-турнірі визначить власника Кубка.

У Чемпіонаті "Бізнес-ліги ОГО" відіграли стартові тури + ФОТО + ВІДЕО

опубліковано 5 трав. 2017 р., 01:31 Василь Штундер

На травневі вихідні у Рівному відбулися стартові поєдинки Чемпіонату «Бізнес-ліги ОГО». Через примхи природи та окремих учасників команди зіграли різну кількість матчів, в яких поки 100%-й результат продемонстрував «Ребелс», а один із фаворитів – «Рівнеобленерго» - взагалі ще не вступив у боротьбу.

10:45 «Ребелс» - «Віліс» 8:4
12:15 «Інваспорт» - «Медик» 2:5

10:00 «Ребелс» - «Інваспорт» 6:2
10:45 «Comeback» - «Віліс» 3:4

10:00 «Comeback» - «Рівнеобленерго» 0:5 (тех.рез.)
10:45 «Медик» - ВАО КООП 2:3

Після драматичної поразки у грі проти «Віліса» гравці «Comeback» не зуміли зібратися на матч наступного туру проти «енергетиків», за що й отримали технічну поразку. Трішки пізніше «Comeback» взагалі відмовився від участі в змаганнях, тому результати за його участю були анульовані і в турнірі залишилося шість учасників.

9:45 «Віліс» - «Медик»

Як нагадав голова Рівненської міської федерації футболу (РМФФ) Валерій Гладков місце проведення турніру – штучний майданчик на вулиці Григорія Сковороди (колишня Бахарєва).

Матчі останньої Бізнес-ліги ОГО пройшли восени 2015 року у залі Інституту технології та дизайну. 25 жовтня відбулися заключні поєдинки турніру, переможцем якого став «Комфорт-сервіс». «Комфортівці» перервали трирічну гегемонію «Рівнегазу» у Бізнес-лізі та вперше здобули цей почесний титул.

Переможці Чемпіонату Бізнес-ліги ОГО за останні десять турнірів (більше статистики про Бізнес-лігу та Кубок ОГО – на сайті ФК “АГАТ”).

2006 рік “Рівень” “Імпульс” “Вікна Експрес”

Початок Чемпіонату "Бізнес-ліга ОГО 2017" перенесли на 29 квітня

опубліковано 25 квіт. 2017 р., 06:04 Василь Штундер

У Рівному відбулася нарада представників команд-учасниць Чемпіонату «Бізнес-ліга ОГО» сезону 2017 року. На ній було узгоджено формат цьогорічного турніру, проведено жеребкування та досягнуто домовленості про перенесення початку змагань на 29 квітня.Розклад матчів першого та другого турів:

11:15 «Рівнеобленерго» – «Віліс»

Як нагадав голова Рівненської міської федерації футболу (РМФФ) Валерій Гладков матчі будуть відбуватися на вихідних у першій половині дня. Місце проведення – штучний майданчик на вулиці Сковороди (колишня Бахарєва).

Нагадаємо, матчі останньої Бізнес-ліги ОГО пройшли восени 2015 року у залі Інституту технології та дизайну. 25 жовтня відбулися заключні поєдинки турніру, переможцем якого став «Комфорт-сервіс». «Комфортівці» перервали трирічну гегемонію «Рівнегазу» у Бізнес-лізі та вперше здобули цей почесний титул.

Переможці Чемпіонату Бізнес-ліги ОГО за останні десять турнірів (більше статистики про Бізнес-лігу та Кубок ОГО – на сайті ФК “АГАТ”).

Чемпіонат Бізнес-ліги ОГО почнеться 22 квітня

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 10:02 Василь Штундер

У найближчу суботу, 22 квітня, у Рівному стартує Чемпіонат «Бізнес-ліги ОГО». Вперше за сімнадцять років проведення цього футзального турніру змагання відбудуться не восени, а весною. Матчі чемпіонату планується проводити на штучному майданчику стадіону «Олімп», що на вулиці Набережній.
Організаційна нарада пройде вже у середу, 19 квітня. Початок запланований на 18:30. Представників команд запрошують навідатися у приміщенні Видавничого Дому «ОГО», що на вулиці Шкільна, 2.

Як відзначив голова Рівненської міської федерації футболу (РМФФ) Валерій Гладков, очікується, що участь у Чемпіонаті Бізнес-ліги ОГО візьмуть як «старожили», так і новачки. Матчі будуть відбуватися на вихідних у першій половині дня.

Наразі свою участь у турнірі підтвердили команди УПСК, «ВАО Транс», «Рівнеобленерго», «Ребелс», «Інваспорт» та «Comeback». Оптимальною кількістю команд-учасниць організатори турніру вважають десять клубів, тому в Бізнес-лізі залишаються ще вакантні місця. Заявковий внесок – 1550 гривень.

Переможці Чемпіонату Бізнес-ліги ОГО в останніх десяти турнірів (більше статистики про Бізнес-лігу та Кубок ОГО -

2015 рік "Комфорт-сервіс" Інститут права НУВГП "Рівнегаз"
2014 рік "Рівнегаз" "Комфорт-сервіс" "ОГО"
2013 рік "Рівнегаз" "Рівне-112" "Комфорт-сервіс"
2012 рік "Рівнегаз" ФК "Забороль" "ОГО"
2011 рік "Карат" "Westmetallgroup" "Рівне-112"
2010 рік "Рівне-112" "Фарт Сервіс" "Westmetallgroup"
2009 рік "Рівне-112" "ЗахідМетІнвест" "ПриватБанк"
2008 рік "Рівне-112" "ПриватБанк" "Роял-клуб"
2007 рік "Імпульс" "Роял-клуб" "Карат"
2006 рік "Рівень" "Імпульс" "Вікна Експрес"

Переможцем турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч" U-11 стала команда Команда НВК №26

опубліковано 13 квіт. 2017 р., 02:25 Василь Штундер

12 квітня відбулись фінальні матчі міського фіналу турніру на призи клубу "Шкіряний м`яч" серед дітей 2006 р.н. (U-11). У вирішальному матчі за 1 місце, а з ним і за путівку до обласних змагань - переможець визначився лише у серії пенальті. Команда НВК №26 (тренер-викладач Ю.Шамич) із рахунком 3:2 по "точкам" обіграла ЗОШ №28 (в основний час була зафіксована нульова нічия). У матчі за 3-є місце юні футболісти НВК №27 обіграли "Гармонію" з рахунком 1:0.

Тепер переможець міського турніру представить обласний центр на зональних змаганнях в Костополі вже 20 квітня. Попереду - змагання у вікових групах: U-12, U-13, U-14.

"Славія" втретє за три роки перемогла у Меморіалі Молчановського + ВІДЕО

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 01:30 Василь Штундер

На фініші Меморіалу Молчановського відразу чотири команди претендували на медалі турніру. В найбільш вигідній ситуації була "Славія" - лише у випадку поразки від ФК "Садове-2" вона могла поступитися першим місцем, ставши другою. Натомість садівчани, "Рівес" та ХФК "Надія" в залежності від результатів своїх поєдинків мали шанси як завоювати медалі, так і залишитися без них.

У підсумку, так склалося, що останній матч Меморіалу між "Славією" та ФК "Садове-2" став фіналом змагань. Клуб з Гощанського району отримав шанс стати першим, якщо обіграє омелянців. Натомість програш зовсім викидав команду Ігоря Вакульчика з призової трійки.

Сама гра, особливо перший тайм, пройшов під диктовку "славістів". Але реалізувати свою перевагу в голи омелянці не змогли. В другій половині зустрічі ФК "Садове-2" дещо вирівняв ситуацію, хоча продовжував більшу частину ігрового часу проводити в обороні. Щоправда й за такого перебігу подій представники Гощанського району отримали шанс вирвати перемогу - на останніх хвилинах зустрічі Вадим Шило з вигідної позиції не влучив у незахищений кут воріт суперника.

Рахунок 0:0 залишив "Славію" першою, а ФК "Садове-2" гарантував другу сходинку в підсумковій турнірній таблиці.

9 тур, 29.03, середа 17:30 «РІВЕС-ХУТОРЯНКА» - «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН) 2:0

9 тур, 30.03, четвер 17:30 ФК «ГОЩА-АГАТ» - «АГАТ» (СИМОНІВ) 2:2

8 тур, 01.04, субота 10:00 «РІВЕС-ХУТОРЯНКА» – «АГАТ» (СИМОНІВ) 1:0 11:20 «ЕКСПРЕС» (ЗДОЛБУНІВ) - ХФК «НАДІЯ» 0:1 12:40 «ГОРИНЬ» (КУСТИН) - «ЧАЙКА» (МАЛИНІВКА) 0:5(тех.рез.) ФК «САДОВЕ-2» - ФК «ГОЩА-АГАТ» 5:0 (тех.рез.) «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН) - «СЛАВІЯ» (В. ОМЕЛЯНА) 0:5 (тех.рез.)

9 тур, 02.04, неділя 09:30 ХФК «НАДІЯ» - «ГОРИНЬ» (КУСТИН) 5:3 11:00 «ЕКСПРЕС» (ЗДОЛБУНІВ) - «ЧАЙКА» (МАЛИНІВКА) 1:2 12:30 ФК «САДОВЕ-2» – «СЛАВІЯ» (В. ОМЕЛЯНА) 0:0

Таким чином, "Славія" втретє поспіль стала переможцем даного передсезонного турніру (2015-2017 роки). Ще раз цей же клуб вигравав Меморіал під назвою СФК "Омеляна" у 2013 році.

Для ФК "Садове-2" дебютний виступ приніс друге місце, "Рівес" став третім (в активі цієї команди перемога у першому турнірі, який у 2009 році носив назву Кубок федерацій). ХФК "Надія" стала четвертою і була нагороджена Кубком "За волю до перемоги!".

Всього Меморіал Молчановського проводився 9 разів  - всі призери змагань на сайті ФК "АГАТ" (ГОЩА).