В Рівному розпочався турнір пам'яті Небесної сотні

Post date: Feb 21, 2015 10:46:00 AM

19 лютого в Рівному стартував турнір памяті героїв Небесної Сотні. В турнірі приймають участь вісім команд ДЮСШ Рівненської області 1999-2000 р.н. Матчі проходять на тренувальному полі стадіону «Авангард» міста Рівне. Команда «Гімназія», яка представляє Здолбунівщину, в першому матчі зустрілась з ХФК «Надія» (Рівне). Тренер команди Ігор Пархомчук.

Гра розпочалася з взаємних атак при дуже щільному масованому захисті з боку обох команд. Справа в тому, що суперники є постійними спаринг-партнерами в тренувальних матчах і дуже добре знають один одного персонально. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з мінімумом гострих моментів. В другому таймі перевага юних гімназистів була домінуючою, особливо в останні хвилини матчу, але втілити її у забитий м’яч не вдалося.

В результаті нічия 0:0 , яку з погляду на якість гри у другому таймі скоріше можна віднести до позитивного результату. Інші матчі першого туру закінчились з такими результатами: КОЛІСП-2000 (Костопіль) – «Верес 2000» (Рівне) -1:1 , «БЛІСП» – КДЮСШ(Березно) – КОЛІСП-2000 (Костопіль) – 0:3 . Наступний матч команда «Гімназія» проведе 26 лютого проти команди «КОЛІПС-2001» (Костопіль). Початок матчу о 14.00. Бажаємо нашій команді успішної гри.