Міський футзал: за тур до завершення
Post date: Feb 9, 2012 9:22:39 PM
Перед останнім туром тільки "Рівне-112" та два перших призери можуть спокійно чекати заключних матчів Чемпіонату міста із футзалу. Відкритим залишається питання, хто стане володарем третього місця ("Славія" або "Хімік") та хто займе дві останні позиції у турнірній таблиці (тут три претенденти - "Ребелс", "Карат" та "Сокіл") - результати 13 туру і турнірна таблиця.