Меморіал Шморгуна збере дві десятки команд

Post date: Jan 9, 2016 10:26:55 AM

Бажання взяти участь у зимовому турнірі з футболу Меморіал Шморгуна-2016 уже виявили 19 команд. Вони будуть розбиті на дві підгрупи по десять команд, які зіграють на майданчиках у парку Шевченка та біля стадіону «Авангард».

На нараді представників команд, яка пройшла 5 січня, були визначені персональні склади двох груп.

Так, на запасному полі стадіону «Авангард» змагатимуться ДЮСШ «Верес», ФК «Садове», «Калина» (Бугрин), «Волинь-юнаки» (Луцьк), «Калина» (Городок), «Рівес» (Верхівськ), «Крокус», ФК «Малинськ», «Сатурн» (Дядьковичі).

У групі «Парк», ігри якої прийматиме майданчик парку імені Шевченка, зіграють ФК «Забороль», «Полісся» (Малятин), ФК «Тинне», «Ветеран-Тинне», АМАКО (Симонів), ФК «Горбаків», «Горинь» (Кустин), «Понеділок», ФК «Курозвани» та ще одне місце лишається вакантним.

Відзначимо, що змагання, організовані Рівненською міською федерацією футболу (РМФФ), будуть проводитися з метою якісної підготовки футболістів до участі у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях з футболу та вшанування пам’яті футбольного тренера Володимира Андрійовича Шморгуна.

Команди-учасниці розподілені на дві групи згідно спортивно-територіального принципу. До фінальної частини змагань, яка проходить за кубковою системою, виходять по 8 кращих команд з кожної групи.

Нагадаємо, що переможцем Меморіалу Шморгуна-2015 став ФК «Малинськ», який обіграв у фіналі ФК «Садове» з рахунком 1:0. Третьою стала команд з Оржева – ОДЕК у «малому фіналі» виявився сильнішим за юніорів луцької «Волині», перегравши їх з результатом 2:0.