Перша ліга України з футзалу: "рівненський" "Шанс-Авто" поступився вдома "Рятувальнику"
Post date: Mar 12, 2015 9:51:42 AM
Два голи рівненчан - Тараса Прислупського та Вадима Жака - не допомогли ковельському "Шанс-Авто-Володимирівка" здобути хоча б нічию у домашньому матчі проти ромненського "Рятувальника".
"Шанс-Авто-Володимирівка" (Ковель) - "Рятувальник" (Ромни) - 6:7
Понеділок, 09.03.2015, 12.00.м. Ковель, ДЮСШ. Результат матчу першого кола 4:15
Арбітри: Олександр Сидорук (Вінниця), Олександр Макаренко (Житомир)
Спостерігач арбітражу: Віткор Юзик (Івано-Франківськ)
Голи: Обертас (6), Романчук (9, 10), Прислупський (12), Мучак (26), Жак (38) - Лойко (6, 11, 29), Анцибор (8, 24, 39), Кондратенко (34)
Попередження: Романчук (37) - Шимко (12), Лойко (22)
Вилучення: Мучак (32) - Шимко (19)
Після феєричного матчу першого кола уболівальники чекали від цієї пари такого ж зорепаду голів. І дочекались! Матч у Ковелі не став винятком, і команди продовжили приємну для усіх традицію. Теоретично перемога господарів давала їм шанси на півфінал, а от «Рятувальник» знаходився більш близько до плей-офф. Перестрілка, яку влаштували гравці, лише в один м’яч була виграна гостями, які забирають з Ковеля усі три очки. Господарі тепер поза зоною плей-офф, і гратимуть останні тури виключно за престиж клубу.