На Кубок чемпіонів у Рівне приїде екс-динамівець Євтушенко

Post date: May 15, 2015 12:38:59 PM

З 2 по 12 червня у Рівному знову змагатимуться юні футбольні таланти з 34 шкіл міста. Цього разу щорічний турнір "Кубок майбутнього чемпіона" пройде одразу на трьох полях — "Авангарді", ДЮСШ з футболу "Верес" та НВК №26.

Сьогодні опівдні відбулося жеребкування й усіх учасників поділили на шість груп.

Витягати з барабану жовті кульки з номерами шкіл довірили Максиму Музичуку, учню ЗОШ №23.

Головний суддя змагань Валерій Гладков також попросив учасників, щоб кожен з них мав при собі учнівський квиток — це дозволить швидше вирішувати суперечки, якщо такі виникнуть. А ще, кожна школа має подбати про хорошу форму, щоб потім не довелося червоніти за неї під час параду чи гри.

Ініціатор турніру, відомий журналіст Микола Несенюк, також назвав ім`я футбольної зірки, яка приїде на фінал до Рівного цього разу:

- Вадим Євтушенко свого часу грав за "Динамо" та за "Дніпро", нині він є головним тренером "Динамо-2". Це заслужений майстер спорту, багатократний чемпіон Радянського союзу. Він з радістю погодився приїхати до нас, — розповів Микола Несенюк. — "Кубок майбутніх чемпіонів" у Рівному розпочинався 2009-ого, його першим учасникам тепер по 18 років. За цей час до нас приїжджали Тарас Михайлов, Сергій Ребров, Олександр Шовковський, Анатолій Дем`яненко...На турнірі кожна школа гратиме не менше 6 разів, це справнє футбольне свято. Думаю, враження у 11-річних хлопчиків залишаться на все життя — в цьому віці головне не перемога, а участь. Можливо, в майбутньому вони захищатимуть честь нашого міста й на всеукраїнському рівні.

Спортивний меценат, депутат міської ради Олександр Нестерук уже подбав і про призи для переможців — значки, ручки, грамоти, м`ячі та кубок.

ЧаРівне