I тур

Минулої суботи в приміщенні ЗОШ №26 стартував третій за ліком розіграш перехідного Кубку ОГО. Напередодні чотирнадцять учасників змагань були розподілені на дві підгрупи, за підсумками ігор в яких визначиться вісімка кращих команд, котрі далі, вже за олімпійською системою, продовжать боротьбу за Кубок. Дві команди, котрі в останньому Чемпіонаті «Бізнес-ліги «ОГО» посіли дві перші сходинки – «Рівне-112» і «Приватбанк» - були розведені по різним групам, долю решти колективів вирішував «сліпий» жереб, який виявився доволі примхливим. Групу Б можна цілком справедливо назвати «групою смерті», адже шість команд із її загальних семи минулої осені фінішували у першій сімці Чемпінонату «Бізнес-ліги «ОГО». Можливо тому, в останній момент організатори змагань вирішили збільшити кількість учасників ще на одну команду, якою стали «Вікна-Експрес» і яка вестиме боротьбу в групі А.

1-ий тур, 4 квітня.

Група А.

Спорт-лайф - Імпульс - 8:7.

Приватбанк - Славутич - 9:5.

Вікнодар - Лукас - 3:4.

ОГО - Вікна експрес - 2:4.

Група Б.

Роял-клуб - Рівне-112 - 2:4.

Тодіні - Карат - 3:4.

Реноме - Феміда - 4:6

Перший ігровий день в жодному з поєдинків не зафіксував вражаючої переваги однієї команди над іншою. Стартовий матч турніру виявився найрезультативнішим і глядачі змогли побачити відразу п'ятнадцять голів. В кінцівці гри «Спорт-лайф», здавалося, забезпечив собі спокійне життя, відірвавшись у рахунку на три м'ячі, але "Імпульс" зумів скоротити своє відставання від суперника до одного голу і до фінального свистка зберігав надію на порятунок. Після урочистої церемонії відкриття турніру на майданчик вийшли гравці "Приватбанку" та "Славутича". Саме остання команда першою змогла відкрити рахунок вже в дебюті поєдинку, але невдовзі банкіри не тільки його зрівняли, але вийшли вперед. І хоча «Славутичу» вдалося ще раз досягнути нічийного рахунку у матчі, це виявилося востаннє в цій зустрічі. В подальшому «Приватбанку» вдався продуктивний відрізок, на протязі якого він зняв усі запитання щодо переможця у матчі. В другому таймі обидва суперники почали грати у відкритий футбол, що, однак, не вплинуло на підсумковий результат. У двох заключних поєдинках групи А командам-переможцям для загального успіху вистачило забити у ворота суперника по чотири голи.

Поєдинки в групі Б розпочалися з матчу останнього чемпіона «Бізнес-ліги «ОГО» «Рівне-112» та бронзового призера 2009 команди «Роял-клуб». Невдовзі після початку гри «пожежники» виявилися в ролі доганяючих, програючи 0:2. Проте в подальшому Валерій Шипуков та Сергій Вознюк з партнерами зуміли не тільки вирівняти становище, але й перемогти 4:2, довівши, що амбіції «Рівне-112» поширюються не тільки на чеміпонат, але й на кубкові змагання.

В наступній грі новачок змагань «Тодіні» був проекзаменований постійним учасником подібних турнірів «Каратом». І перемога останнім далась зовсім нелегко. Їх супернику вдалося першим забити, проте рахунок 1:0 протримався недовго – «каратівці» двічі результативно завершували власні атаки і в підсумку змогли вирватися вперед 2:1. А після того, як «Тодіні» вдалося відновити паритет у рахунку, «біло-червоні» знову спромоглися на результативну відповідь у вигляді двох голів. Проте, навіть програючи 2:4, суперник «Карата» продовжував шукати шляхів до воріт суперника, скоротивши в одній з атак своє відставання від опонентів у рахунку до одного м'яча і, швидше за все, зміг би, як мінімум, зрівняти рахунок, якби не брак часу та досвід і зіграність команди Сергія Коротенка.

Заключний поєдинок першого туру теж обіцяв напружену боротьбу, але, дещо несподівано, команда «Реноме» «посипалася» в дебюті. «Прокурори» досить швидко досягли такої переваги в рахунку, який довзволив їм спокійно довести гру до переможного закінчення, лише в ендшпілі матчу давши змогу супернику скоротити відставаня до більш-менш прийнятних двох голів.

Петро МИМО