Рівненчани розіграли звання чемпіона області з пляжного футболу між собою

Post date: Aug 11, 2014 11:50:47 PM

9 і 10 серпня на Білому озері ушосте відбулися змагання за звання чемпіона Рівненської області з пляжного футболу. Цього разу за цей почесний титул боролися 9 футбольних колективів із різних куточків Рівненщини.Головний приз та звання «пляжного» чемпіона області у вирішальному поєдинку розіграли між собою два представника обласного центру, котрі, в свою чергу, задають тон, практично, у футзальних змаганнях міста. Мова про «Славію» та «Рівнегаз».

Долю фіналу вирішив єдиний м’яч, проведений «газовиком» Тарасом Прислупським. Саме «Рівнегаз», в підсумку, стали володарями титулу «Чемпіон області». Ще більш напружено відбувався матч за третю сходинку, де володимирецькій «Енергії» протистояв радивилівський «Сокіл».

Після основного часу, який зафіксував рівність сил – обидва клуби забили супернику по одному голу – дійшла черга до «післяматчевої лотереї». Більш вдало післяматчеві пенальті пробили «соколята», що, в підсумку, дозволило команді з Радивилова стати третьою у цьогорічному рейтингу «пляжних команд».

Нагадаємо, що минулого року представник нашого міста також став чемпіоном області у цій футбольній дисципліні. Тоді команда «Сокіл» (Рівне), після 1:1 в основний час, по пенальті здолала Володимирець.