Новини‎ > ‎

На Меморіалі Шморгуна визначилися учасники чвертьфіналів

опубліковано 19 лют. 2018 р., 02:53 Василь Штундер
Після групового етапу Зимової першості міста Рівне з футболу «Меморіал Володимира Шморгуна» розпочалися матчі «на виліт». Відігравши поєдинки останнього 9 туру, шістнадцять команд, котрі пройшли «відбіркове сито», зустрілися між собою в 1/8 фіналу. 

Перенесена гра 2 туру. "Водник" - "Волинь" U19 (Луцьк) - 2 - 0

Результати 9 туру.

"Комета" (Житин) - "Продторгобладнання" - 0 - 4,  "Фаворит" (Колоденка) - ФК "Гоща-АГАТ" - 1 - 3, "Понеділок" - "Горинь" (Кустин) - 3 - 2, "Спарта" (Колоденка) - ФК "Курозвани" - 1 - 2, "Інтеркарс" - "Зірка-АТО" - 4 - 0, "Волинь" U19 (Луцьк) - "Полісся" (Малятин) - 2 - 1, "Коливань" (Клевань) - "Рівес" - 4 - 2, "Водник" - ДЮСШ "Верес" U16 - 4 - 1, "Граніт" (Клесів) - ДЮСШ "Верес" U17 - 1 - 1," Сатурн" (Дядьковичі) - "Калина" (Бугрин) - 0 - 0

Результати 1/8 фіналу

"Інтеркарс" - ДЮСШ "Верес" U17 - 1 - 2, "Горинь" (Кустин) - "Волинь" U19 (Луцьк) - 3 - 0, "Понеділок" - "Рівес" - 1 – 1 (по пенальті – 3 - 1), "Продторгобладнання" - "Коливань" (Клевань) - 0 - 5, "Сатурн" (Дядьковичі) - ФК "Курозвани" - 2 - 0, "Калина" (Бугрин) - "Зірка-АТО" - 4 - 0, "Полісся" (Малятин) - ФК "Гоща-АГАТ" - 2 - 1, "Граніт" (Клесів) - "Фаворит" (Колоденка) - 3 – 0

Статистика турніру: зіграно 98 матчів, всього голів - 372, середня кількість голів за матч - 3,8, результативних ігор - 51 (52,04%), безгольових поєдинків - 2 (2,04%), найбільш популярний рахунок – 2:1 (16 разів або 16,33%).

Особливих несподіванок на першому кубковому етапі не трапилося. Вже традиційно, до чвертьфіналу потрапило більше представників групи «Авангард» (шість), де грають більш сильніші учасники Меморіалу Шморгуна. Щоправда, дещо нелогічною може здатися поразка переможця групи «Парк» «Продторгобладнання» у матчі проти восьмої команди іншої групи – «Коливані». Щоправда, варто згадати, що клеванський клуб у нинішньому сезоні готується до старту у першій лізі області, тому не обігрувати представника районного чемпіонату йому просто не можна було…

Єдиний нічийний результат в 1/8 фіналу зафіксували у поєдинку «Понеділка» проти «Рівеса». Цікаво, що в минулому році ці команди також зустрічалися між собою на цьому ж етапі і тоді представника Рівненського району поступився з рахунком 0:3. Як би там не було, більш досвідчені гравці «Понеділка» впевненіше виконали післяматчеві однадцятиметрові і пройшли до наступного етапу змагань.

Наступні матчі.

24.02, субота, 1/4 фіналу

10:00 "Понеділок" - "Сатурн", 11:30 "Горинь" - "Полісся", 12:40 "Калина" - "Коливань", 14:00 ДЮСШ "Верес" U17 - "Граніт", 15:30 Жеребкування 1/2 фіналу.

Підсумкові турнірні таблиці групового етапу Зимової першості міста Рівне "Меморіал Шморгуна" 2018 року.

Група "Авангард".

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Граніт" (Клесів) 9 7 1 1 22 6 +16 22
2 "Калина" (Бугрин) 9 6 1 2 24 12 +12 19
3 "Полісся" (Малятин) 9 5 1 3 16 13 +3 16
4 "Сатурн" (Дядьковичі) 9 5 1 3 18 14 +4 16
5 "Волинь" U19 (Луцьк) 9 4 1 4 13 15 -2 13
6 ДЮСШ "Верес" U17 9 3 3 3 12 14 -2 12
7 "Рівес" 9 3 2 4 18 23 -5 11
8 "Коливань" (Клевань) 9 3 1 5 18 18 0 10
9 "Водник" 9 3 1 5 18 19 -1 10
10 ДЮСШ "Верес" U16 9 0 0 9 7 32 -25 0

Група "Парк".

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Продторгобладнання" 9 7 1 1 19 7 +12 22
2 "Понеділок" 9 7 1 1 35 10 +25 22
3 "Інтеркарс" 9 5 3 1 19 9 +10 18
4 "Горинь" (Кустин) 9 6 0 3 26 12 +14 18
5 ФК "Курозвани" 9 5 0 4 14 13 +1 15
6 ФК "Гоща-АГАТ" 9 4 2 3 21 13 +8 14
7 "Зірка-АТО" 9 2 2 5 11 23 -12 8
8 "Фаворит" (Колоденка) 9 2 1 6 17 26 -9 7
9 "Спарта" (Колоденка) 9 1 1 7 16 24 -8 4
10 "Комета" (Житин) 9 0 1 8 3 44 -41 1
 
Шахматки Зимової першості міста Рівне "Меморіал Шморгуна" 2018 року після групового етапу.
 
Група "Авангард".
 
 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. "Граніт" (Клесів) -X- 3:1 4:0 3:0 2:0 1:1 2:3 2:1 3:0 2:0
2. "Калина" (Бугрин) 1:3 -X- 1:2 0:0 2:1 2:0 3:1 4:2 4:2 7:1
3. "Полісся" (Малятин) 0:4 2:1 -X- 3:1 1:2 1:2 1:1 4:1 2:0 2:1
4. "Сатурн" (Дядьковичі) 0:3 0:0 1:3 -X- 5:1 0:2 4:1 2:1 4:3 2:0
5. "Волинь" U19 (Луцьк) 0:2 1:2 2:1 1:5 -X- 1:1 3:1 1:0 0:2 4:1
6. ДЮСШ "Верес" U17 1:1 0:2 2:1 2:0 1:1 -X- 2:2 1:3 0:3 3:1
7. "Рівес" 3:2 1:3 1:1 1:4 1:3 2:2 -X- 2:4 4:3 3:1
8. "Коливань" (Клевань) 1:2 2:4 1:4 1:2 0:1 3:1 4:2 -X- 1:1 5:1
9. "Водник" 0:3 2:4 0:2 3:4 2:0 3:0 3:4 1:1 -X- 4:1
10. ДЮСШ "Верес" U16 0:2 1:7 1:2 0:2 1:4 1:3 1:3 1:5 1:4 -X-
 
Група "Парк".
 
 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. "Продторгобладнання" -X- 1:0 0:0 1:0 1:2 2:1 4:0 3:2 3:2 4:0
2. "Понеділок" 0:1 -X- 2:2 3:2 2:1 4:1 5:1 7:2 5:0 7:0
3. "Інтеркарс" 0:0 2:2 -X- 4:3 1:2 1:1 4:0 1:0 3:0 3:1
4. "Горинь" (Кустин) 0:1 2:3 3:4 -X- 2:1 4:0 2:1 4:1 3:1 6:0
5. ФК "Курозвани" 2:1 1:2 2:1 1:2 -X- 0:1 0:3 3:1 2:1 3:1
6. ФК "Гоща-АГАТ" 1:2 1:4 1:1 0:4 1:0 -X- 3:0 3:1 1:1 10:0
7. "Зірка-АТО" 0:4 1:5 0:4 1:2 3:0 0:3 -X- 2:2 3:2 1:1
8. "Фаворит" (Колоденка) 2:3 2:7 0:1 1:4 1:3 1:3 2:2 -X- 4:3 4:0
9. "Спарта" (Колоденка) 2:3 0:5 0:3 1:3 1:2 1:1 2:3 3:4 -X- 6:0
10. "Комета" (Житин) 0:4 0:7 1:3 0:6 1:3 0:10 1:1 0:4 0:6 -X-
Comments