18:30 Пара №7 "Ребелс" - "Квартал" - 12:3

19:15 Пара №8 "Феміда" - ФК "Садове" - 1:5

14:00 "Славутич-Комфорт" - "Рівнегаз" - 2:7

14:50 ДЮСШ "Верес" - "Північ Центр" - 1:2

1/2 фіналу

29 грудня, неділя

14:00 "Горизонт" (Костопіль) - "Північ Центр" - 3:3 пп 4:2

14:45 "Рівнегаз" - ФК "Садове" - 2:2 пп 4:2

З першого погляду, зустрічі у півфінальних парах не обіцяли ніяких інтригуючи подій – в обох випадках перевага представника першої ліги над повпредом другої сумніву не викликали. Але кубок є кубок. Спочатку «Горизонт» змушений був відігруватися в матчі проти «Північ-Центр» і лише за хвилину до фінальної сирени спромігся зрівняти рахунок та перемогти тільки у серії післяматчевих пенальті. А пізніше «Рівнегаз», впевнено повівши у рахунку 2:0, не зумів втримати переконливу перевагу і задовільнився лише нічиєю , щоб також перенести вияснення стосунків «на потім». Шестиметрові, як і у попередньому випадку, краще виконала команда першої міської ліги.

Фінал

"Рівнегаз" - "Горизонт" (Костопіль) - 3:1

Фінальний поєдинок не обманув очікування вболівальників. Хоча «Рівнегаз» ще перед початком гри виглядав як найбільш реальний претендент на підсумкову перемогу, проте в чемпіонаті костопільчани вже обігрували цього суперника і, звісно, були б не проти повторити це вдруге в кубку.

Рахунок у фіналі був відкритий за кілька хвилин до перерви, коли сильний простріл Віталія Тушича на дальній стійці «замкнув» Святослав Кравчук. Після відпочинку «Горизонт» почав все частіше грати «першим номером», що дозволило його суперникам в одній з контратак збільшити свою перевагу до двох м’ячів – після удару у виконанні Тараса Прислупського Кравчук знову вдало підставив ногу і переправив кулю до сітки воріт костопільчан. Програючи в два м’ячі останнім нічого не залишалися, як йти вперед, розігруючи «п’ятого зайвого». В ці заключні хвилини з найкращого боку показав себе голкіпер «Рівнегаза» Павло Чемерис, котрий не тільки «потягнув» кілька «мертвих м’ячів», але й зумів забити вирішальний третій гол у порожні ворота суперника. Єдиний м’яч «Горизонта» за півхвилини до завершення гри вже нічого не вирішував…

Після завершення фінальної гри за Кубок міста 2013, який, крім того, носить напівофіційну назву «Кубок мера» цей перехідний трофей команді-переможниці вручив особисто голова міста Рівне Володимир Хомко.