"Ребелс" достроково переміг у Чемпіонаті "Бізнес-ліга ОГО" 2017 + ФОТО + ВІДЕО

Post date: May 13, 2017 8:01:46 AM

Команда “Ребелс” достроково завоювала перемогу у Чемпіонаті “Бізнес-ліга ОГО” 2017. Ключовим у турнірі став поєдинок 5 туру між “повстанцями” та “Рівнеобленерго”, який відбувся 7 травня.

“Електрики” першими відкрили рахунок у цій грі, але ще у першому таймі Сергій Кресанов відновив паритет. Другий тайм пройшов в обопільних атаках, гравці “Рівнеобленерго” більше володіли м’ячем, але кращих можливостей забити було більше у “Ребелс”.

За п’ять хвилин до фінального свистка та за рахунку 1:1 Андрій Паршиков, тренер “електриків”, прийняв рішення випустити п’ятого польового гравця. Проте особливого зиску це його підопічним не принесло. Більше того, під час однієї з останніх атак голкіпер “повстанців” Павло Пивоваров спіймав м’яч і не роздумуючи пробив по порожнім воротам – 2:1. Цей рахунок і став остаточним у матчі.

А наступного дня у своїй останній грі на турнірі “Ребелс” обіграв “Медик” і, набравши максимум очок, став переможцем Чемпіонату.

2 травня (вівторок)

10:00 «Comeback» – «Рівнеобленерго» 0:5 (тех.рез.)

9:45 «Віліс» – «Медик»

Як бачимо, в останніх турах “Рівнеобленерго”, ВАО КООП та “Медик” розіграють ще два комплекти нагород.

Крім того, після завершення чемпіонату команди проведуть ще й розіграш Кубка ліги – на першому етапі у матчах “на виліт” визначиться трійка претендентів на його здобуття. Після цього це тріо в бліц-турнірі визначить власника Кубка.