У Рівному ветерани розіграли Кубок Незалежності + ВІДЕО

Post date: Aug 29, 2017 9:24:10 AM

Ветерани Рівного та Здолбунова, команди "Славія" та "Автоленд" розіграли між собою Кубок Незалежності. Команди вперше спробували себе в новій віковій категорії. Якщо всі звикли до ігор ветеранів 35+, то цей матч проводився серед футболістів старше 40 років. Тим не менше, матч проходив за звичним сценарієм. "Славія" атакувала, суперник з усіх сил оборонявся, і дуууже рідко намагався втекти в контратаки. Справжні дива у воротах демонстрував воротар "Автоленду", саме завдяки його майстерності команди пішли на перерву за нічийного рахунку 0:0.

В другому таймі старж воріт здолбунівчан нічого не зміг зробити з ювелірним дальнім ударом Романа Максимюка на дев'ятій хвилині - 1:0. Трохи згодом провал захисту та "майстер-клас" від Сергія Вознюка, який декілька разів на замаху ефектно обіграв воротаря та забив фактично у порожні ворота. Порівняно зі "Славією" реалізація моментів у "Автоленда" була набагато вищою. З двох контратак, які вони зуміли провести протягом матчу, остання завершилась результативно. В підсумку 2:1, перемога "Славії", яка і здобула Кубок Незалежності з футболу серед ветеранських команд 2017 року.

Фотоогляд з гри, Ви традиційно можете переглянути на Офіційній сторінці ФК "Славія" у соцмережі "Фейсбук"

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО ВСЬОГО МАТЧУ:

Вже дев'ятого вересня ці суперники знову зустрінуться в рамках Чемпіонату області серед ветеранів, гра відбудеться у Здолбунові. Цікаво буде порівняти гру та результат команд у вікових категоріях 35+ та 40+.

Сайт ФК "Славія"