«Верес-НУВГП» вирвав першу перемогу у Студентській лізі

Post date: Nov 4, 2015 3:37:12 PM

Футбольна команда «Верес-НУВГП» здобула першу перемогу у чемпіонаті Студентської ліги України. У матчі 4-го туру змагань на власному полі рівненські студенти перемогли «Буревісник» із Кременця – 2:1.

Пропустивши гол із пенальті в дебюті гри, «Верес-НУВГП» ще до перерви зумів відігратися. Гол забив Павло Таргоній. А у другому таймі рівняни вирвали вольову перемогу. Переможний м’яч на рахунку Олександра Апанчука.

- Приємно, що зуміли здобути першу в чемпіонаті перемогу, - розповів після гри тренер команди «Верес-НУВГП» Олександр ГРИГОРОВИЧ. – Я задоволений грою хлопців у другому таймі. Щодо завдань на сезон, то конкретних цілей ми не маємо. Адже сформували команду лише за тиждень до старту чемпіонату, завдяки ініціативі Народного Клубу «Верес», який нас підтримав.

Матч між командами «Верес-НУВГП» та «Буревісник» на стадіоні «Водник» у Рівному особисто відвідав президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Олег ПЕРВУШКІН.

- Це дуже добре, що у нашому чемпіонаті з’явилася така команда як «Верес-НУВГП», -розповів столичний гість. – Це заслуга перш за все президента вашого Народного Клубу Олексія Хахльова та ректора НУВГП Віктора Мошинського. Так, рівняни поки лише вчаться, адже є дебютантами чемпіонату. Але ця команда вже демонструє доволі непогану гру навіть у матчах із доволі серйозними суперниками.

Нагадаємо, у перших двох матчах чемпіонату «Верес-НУВГП» в гостях поступився спершу команді Львівського державного університету фізичної культури – 0:3, а потім – чернівецькому «Університету» - 1:3.

Наступний матч підопічні Олександра Григоровича проведуть за тиждень у Тернополі, де зіграють із командою тамтешнього Педуніверситету.

Наразі «Верес-НУВГП» посідає четверту позицію у турнірній таблиці підгрупи «Захід» чемпіонату Cтудентської ліги України.

Інформаційна служба НК «Верес».