Комфорт-Сервіс завершив змагання у Суперлізі Луцька на 5-ому місці

Post date: Feb 24, 2015 7:51:19 AM

Єдиний представник міста Рівне у футзальній Суперлізі сусіднього Луцька - команда "Комфорт-Сервіс" - на мінорній ноті завершила змагання на Волині. Програвши в останній грі з катастрофічним рахунком 0:6 "Аперкоту", рівненчани посіли лище п'яте місце у змаганнях.

Звіт про гру від "Волинь-Спорт":

"Комфорт-Сервіс" - "Аперкот" - 0:6

Першими на голубо-синій гумоподібний майданчик вийшли представники двох футзальних шкіл з Рівного та Ковеля. Треба відверто зазначити, що останні ігри рівненські гравці проводять без вогника в очах (в нормальному розумінні цього вислову).

Яка причина – травми чи ще щось? То, як кажуть, внутрішні нюанси доволі симпатичного клубу «Комфорт-Сервіс». Однак на лице мали те, що, принаймні, дві зустрічі вони провели без нАстрою та настрОю. Або ж ми його не помітили.

У суботньому протистоянні боротьба тривала до рахунку 0:3. Хоча Рівне й мало кілька нагод, але Ковель впевнено взяв ініціативу у свої руки та ноги і не відпускав її до фінальної сирени.

Добротна та заслужена звитяга «Аперкота», яка вивела їх на третє місце. Тепер ковельчанам залишалось чекати результату матчу «Волиньагроотех» - «Вотранс» і сподіватися, що «вотрансівці» хоча б зіграють унічию.

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ