2-3 тури

Після третього туру серед учасників змагань за перехідний Кубок «Бізнес-ліги «ОГО» залишилося тільки три команди, які ще не втратили жодного очка. Щодо колективів, котрі ні разу не відчули смак перемоги, то таких на один більше – чотири. В цілому, вболівальникам нудьгувати не доводиться, адже кожного матчу команди забивають майже по вісім м’ячів і понад 95% поєдинків завершуються з великим рахунком.

11 квітня, ІІ тур

Тодіні - Рівне-112 - 1:7, Феміда - Westmetallgroup - 3:0, Карат - Реноме - 4:1, Приватбанк - Імпульс - 5:3, Вікна експрес - Спорт-лайф - 5:3, Лукас - ОГО - 2:2, Славутич - Вікнодар - 7:2.

У першій грі другого туру новачки змагань, які у своєму стартовому матчі поступилися «Карату» лише в один м'яч, не зуміли нічого гідного протиставити злагодженим командним діям «Рівне-112». Свою першу гру на турнірі провела команда «Westmetallgroup», але Кумейко і Ко так і не зуміли забити хоча б один гол, тоді як «Феміді» подібне вдавалося аж тричі. До того ж, на руку «прокурорам» зіграла невпевнена гра голкіпера суперника. «Карат» досить легко обіграв «Реноме», хоча знову діяв без свого травмованого голеадора Богдана Романишина. Тон у грі «біло-червоних» задавали їх капітан Сергій Коротенко та ветеран Володимир Новак. У наступній грі «Приватбанк» виявився сильнішим від «Імпульса», який програв другу гру поспіль. Банкіри ще в першому таймі встигли двічі вразити ворота «червоних» і продовжили свою справу в другому. Але за рахунку 3:0 «Імпульс» зумів у стислі строки провести два голи і відродити інтригу у грі. Проте ще два результативні удари «банкірів», один з яких завдав Сергій Кресанов безпосередньо з кутового, довели рахунок матчу до 5:2, тому навіть поява п'ятого польового гравця у складі суперника «банкірів» виглядала більше схожою на жест відчаю, ніж на реальну спробу відігратися. Дещо несподівано у наступній грі оступився «Спорт-лайф», який вважають одним з претендентів на вихід із групи. «Вікна експрес» сповна скористався помилками суперника позаду і за рахунку 3:3 спромігся на гольовий спурт, чого виявилося цілком достатньо для підсумкової перемоги. Перша нічия була зафіксована між командами, яких важко віднести до групи фаворитів. Тому і «Лукаса», і «ОГО» швидше втратили по два очки, ніж здобули по одному, адже далі на обидва колективи чекають зустрічі із значно серйознішими суперниками. В останньому матчі туру «Славутич» крупно переграв «Вікнодар», якому, судячи за його результатами, швидше за все, «світить» роль аутсайдера в групі «А».

12 квітня, ІІІ тур

Вікнодар - Імпульс - 0:9, Спорт-лайф - Приватбанк - 3:2, ОГО - Славутич - 1:5, Вікна експрес - Лукас - 6:5, Реноме - Рівне-112 - 3:4, Роял-клуб - Тодіні - 5:1, Westmetallgroup - Карат - 6:4.

Третій тур Кубку почався з чергового розгрому «Вікнодара», який не спромігся, навіть, на гол престижу в грі з «Імпульсом». Значно напруженішим і драматичнішим став наступний поєдинок «Спорт-лайфа» та «Приватбанку». «Банкіри» з самісінького початку вибрали тактику гри від оборони, сподіваючись на успіх у контратаках. Подібний розрахунок виправдав себе на останніх секундах першого тайму, коли перехоплення м'яча в центрі поля «зеленими» привело до швидкого випаду і голу в ворота «синіх», які до цього майже безперервно «висіли» на воротах «Приватбанку», одного разу поціливши, навіть, у штангу. По перерві «банкіри» продовжували грати у свою гру і не використали чудову нагоду збільшити рахунок (м'яч на себе прийняла бокова стійка). А от зусилля їх суперника почали, нарешті, приносити свої плоди. Тричі за короткий відтинок часу гравці «Спорт-лайфу» зуміли скористатися помилками «банкірів» і повели в рахунку 3:1. Тепер вже настала черга «Приватбанку» поспішати при проведенні облоги воріт команди-опонента, але всі потуги «зелених» відновити паритет у зустрічі змогли втілитися лише в один гол, а на щось більше в них вже не вистачило ні сил, ні часу.

«Славутич» в грі з «ОГО» відкрив рахунок вже на перших секундах матчу, забивши незабаром і другий м'яч. Сергій Герус і партнери, напевне, сподівалися, що справи підуть далі ще веселіше. Але гравці «ОГО» відповіли фантастичним голом в дев'ятку з гострого кута і перший тайм завершився за хиткої переваги «пивоварів» в один м'яч. Втім, в подальшому «Славутич» зберіг ініціативу у грі за собою, провівши в другому таймі три голи, котрі залишилися без відповіді з боку «журналістів».

Одноосібно очололила групу «А» після недільної гри команда «Вікна-експрес», яка здобула третю перемогу у третій грі. У поєдинку з "Лукасом" лідер досить впевнено почав і, вигравши перший тайм з перевагою у два м’ячі, дещо розслабився у другому, що дозволило його супернику не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед. Проте остаточний рахунок матчу зафіксував мінімальну перевагу саме «Вікон».

В зустрічі «Реноме» з «Рівне-112» перші, нарешті, підтвердили свій статус незручного суперника для лідерів, який здобули восени в іграх чемпіонату Бізнес-ліги. На протязі всього матчу на майданчику точилася запекла боротьба і команди почергово виходили вперед у рахунку. А от фінішний ривок краще вдався «пожежникам», які в поточних змаганнях мають чи не найсильніший підбір гравців поміж усіх учасників. В порівнянні з попередньою грою вияснення відносин між «Роял-клубом» та «Тодіні» виглядало не настільки ефектно, представники туристичного бізнесу впевнено контролювали перебіг подій на майданчику і дозволили зберегти мінімальну різницю в рахунку тільки в першому таймі, в другому переконливо довівши «італійцям» who is who.

Остання недільна гра, в якій зійшлися «червоно-чорні» та «біло-червоні», була переповнена емоціями та пристрастями. Червоного відтінку матчу додали не тільки командні кольори, але й картки, якими арбітри не соромилися «нагороджувати» гравців обох колективів. Спочатку одну, а потім другу жовту картку, яка автоматично потягнула за собою вилучення, побачив лідер «Westmetallgroup» Юрій Кумейко , а трохи згодом через аналогічну процедуру пройшов і Сергій Коротенко з «Карата». Як виявилося, втрата останнього для його команди виявилася критичнішою, ніж відсутність першого для «червоно-чорних». І хоча довгий час відрив у рахунку коливався в межах одного м’яча на користь то одного, то іншого колективу, в підсумку «Westmetallgroup» зумів здобути першу перемогу у змаганнях.

Турнірні таблиці після третього туру:

Група «А»

Група «Б»

Бомбардири: 1. : Ткачук Валерій (Імпульс) - 11 голів. 2. Андрійчук Петро (Лукас), Москалик Сергій (Рівне-112) - по 6 голів. 3. Ніколайчук Сергій (Вікна Експрес), Кресанов Сергій (Приватбанк) - по 5 голів.