Меморіал Молчановського 2015

Кубок двох федерацій - Рівненських міської та районної федерацій - в 2013 році отримав офіційну назву - МЕМОРІАЛ ЛЕОНІДА МОЛЧАНОВСЬКОГО.

Змагання розпочинаються 28 лютого.

Склад учасників.

Група "А":
"Чайка" (Малинівка), АМАКО (Симонів), "Рівес", ФК "Курозвани", "Надія", ФК "Тинне" (Вересневе), ФК "Забороль"

Група "Б":
 "Калина" (Городок), "Продторгобладнання", "Вікторія" (Кустин), "Горинь" (Кустин), ФК "Верхівськ", "Крокус" (В. Олексин), "Славія"

КАЛЕНДАР МАТЧІВ.


Увага в розкладі поєдинків можливі зміни!

1 тур. 28 лютого, субота

9:30 "Чайка" - "Надія" - 1:2
10:50 "Крокус" - "Продторгобладнання" - 3:0
12:10 АМАКО - ФК "Тинне" - 4:0
13:30 ФК "Верхівськ" - "Вікторія" - 3:2
14:50 "Рівес" - ФК "Курозвани" - 5:0
16:10 "Калина" - "Горинь" - 3:1
Вихідні - ФК "Забороль", "Славія"

2 тур. 1 березня, неділя

9:30 "Рівес" - "Надія" - 2:0
10:50 ФК "Верхівськ" - "Продторгобладнання" - 0:2
12:10 АМАКО - ФК "Курозвани" - 2:0
13:30 "Славія" - "Горинь" - 2:0
14:50 ФК "Тинне" - ФК "Забороль" - 1:1
16:10 "Калина" - "Вікторія" - 3:1
Вихідні - "Чайка", "Крокус"

3 тур. 7 березня, субота

9:30 "Славія" - "Калина" - 2:2
10:50 АМАКО - ФК "Забороль" - 3:0
12:10 ФК "Тинне" - "Рівес" - 2:2
13:30 "Вікторія" - "Крокус" - 1:3
14:50 ФК "Курозвани" - "Чайка" - 0:1
16:10 ФК "Верхівськ" - "Горинь" - 2:2
Вихідні - "Продторгобладнання", "Надія"

4 тур. 8 березня, неділя

9:30 "Рівес" - ФК "Забороль" - 0:2
10:50 ФК "Верхівськ" - "Славія" - 2:4
12:10 ФК "Тинне" - "Чайка" - 2:1
13:30 "Вікторія" - "Продторгобладнання" - 1:9
14:50 "Крокус" - "Горинь" - 2:2
Вихідні - АМАКО, "Калина"

5 тур. 21 березня, субота

9:30 "Славія" - "Крокус" - 1:0
10:50 АМАКО - "Рівес" - 8:0
12:10 ФК "Тинне" - ХФК "Надія" - 0:3
13:30 "Забороль" - "Чайка" - 1:5
14:50 ФК "Верхівськ" - "Калина" - 2:2
16:10 "Продторгобладнання" - "Горинь" - 2:2
17:30 "Надія" - ФК "Курозвани" - 2:2
Вихідні - "Вікторія" 

6 тур. 22 березня, неділя

9:30 "Калина" - "Крокус" - 2:3
10:50 АМАКО - "Чайка" - 2:2
12:10 "Славія" - "Продторгобладнання" - 0:1
13:30 ФК "Курозвани" - ФК "Тинне" - 4:2
14:50 ХФК "Надія" - ФК "Забороль" - 3:0 (+:-)
16:10 "Вікторія" - "Горинь" - 3:0
Вихідні - "Рівес", ФК "Верхівськ"

7 тур. 28 березня, субота

9:30 "Калина" - "Продторгобладнання" - 3:2
10:50 АМАКО - ХФК "Надія" 5:1
12:10 "Рівес" - "Чайка" 1:1
13:30 ФК "Верхівськ" - "Крокус" 0:0
14:50 "Славія" - "Вікторія" 1:0
16:10 ФК "Забороль" - ФК "Курозвани" 2:1
Вихідні - "Горинь"ФК "Тинне"

***

Фінальний етап.

1 квітня, середа

16:30 "Рівес" - "Вікторія" - 3:0
17:50 ФК "Забороль" - ФК "Верхівськ" - 0:3

2 квітня, четвер

16:30 ФК "Тинне" - "Продторгобладнання" - 0:4
17:50 ФК "Курозвани" - "Горинь" - 2:3


4 квітня, субота

9:30 ХФК "Надія" - "Славія" - 0:3
10:50 "Рівес" - "Продторгобладнання" - 2:1
12:10 АМАКО - "Крокус" - 1:1
13:30 "Чайка" - "Калина" - 0:6
14:50 "ФК "Забороль" - "Горинь" - 2:3
16:10 ФК "Тинне" - "Вікторія" - 2:1 
17:30 ФК "Верхівськ" - ФК "Курозвани" - 3:0 (+:-)

5 квітня, неділя

9:30 ФК "Тинне" - "Горинь" - 3:3
10:50 "Рівес" - ФК "Верхівськ" - 4:2
12:10 ФК "Забороль" - "Продторгобладнання" - 0:1
13:30 АМАКО" - "Славія"- 0:0
14:50 ХФК "Надія" - "Калина" - 1:4
16:10 "Чайка" - "Крокус" - 0:1 
17:50  ФК "Курозвани" - "Вікторія" 0:3 (-:+)



Comments